18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Czyli o życiu w USA (i nie tylko) okiem Korei Północnej.

Po mimo niesamowitych ilości hipokryzji jakie ten film zawiera, zostały tam jednak przedstawione argumenty, z którymi ciężko się nie zgodzić.
Angielski wymagany oraz reszta w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-07-16, 14:21
Karola_Strausburger napisał/a:

Trochę ciężko uwierzyć, że film powstał faktycznie w Korei Płn. Obejrzę dokładnie wszystkie części i się wypowiem. Piwko jednak leci, bo hamerykanów zabiłbym jeszcze przed Niemcami.



szabelka flame mode on

Boże, ale niektórzy mają nasrane a ja bym chętnie poszukał razem z USA ropy w Twoim domu bo przecież każda wojna jaką USA prowadzi to tylko o ropę i biją biednych arabusków ojoj :<
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-07-16, 15:01 1
Prawda została tu pokazana. Nie dziwię się, że USrańcy chcą się im wpierdolić do ich kraju - skoro Koreańczycy nie są z nimi, to znaczy, że im zagrażają.
Zgłoś
Avatar
TommyTheRipper 2012-07-16, 15:15
Już kurwa nie narzekajcie tak na tych Amerykanów. Nie lubię ich, mam ten naród za bandę debila ( z wyjątkami oczywiście), wiem, jakie są ich podstawy wprowadzania "pokoju" na świecie, ale wolę mieć ich nad głową niż arabusów, czy komunistów. Sorry, ale niestety oni to mniejsze zło, przynajmniej w moich oczach.
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-07-16, 15:42 1
Historia zatacza koło. 39' już blisko.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2012-07-16, 16:39 1
Obejrzałem w całości. Film zawiera w sobie sporo mądrości. Czy to o konsumpcjonizmie, reklamach czy żałosnych celebrytach. Teorie spiskowe typu 9.11 zrobiony przez amerykanów traktuję z przymrużeniem oka.
Jedno co powiem: w tym filmie jest fragment o banku światowym i imf i o budowaniu demokracji w krajach, które się zaciągały u tych instytucji. Czytałem Globalizacje Stiglitza i praktycznie jest to ten sam przekaz.
Stany Zjednoczone pozostają krajem, który:

a) jako jedyny zrzucił bomby atomowe na cywilne miasta
b) używał broni chemicznej Agent Orange w Wietnamie
c) dopuścił się wymordowania i odebrania ziemi Indianom

a zawsze staje w roli opoki moralności. Nie lubię chujów i autentycznie kibicuję Chinom do stania się mocarstwem nr 1 (napisałem pracę dyplomową o rozwoju gospodarczym ChRL).
Zgłoś
Avatar
sobanek 2012-07-16, 16:51
"Dobra propaganda"

Powiedziała Korea Północna
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-07-16, 17:42
Din napisał/a:

Linek, usuń tego posta. Te piwa należą się dla mnie



To Ty wrzuciłeś go dla piw?

Powodzenia.....
Zgłoś
Avatar
genesisnemesis 2012-07-16, 19:00 1
Jeżeli chcesz zdyskredytować jakiś współczesny rząd, to wystarczy, że powiesz o nim prawdę. Klepią nam w mediach, że Korea Płn. to kraj totalitarny i przesiąknięty propagandą, a prawda jest taka, że totalitaryzm i propaganda mają więcej jak jedno oblicze i sami żyjemy w systemie zniewolenia. Jedyna różnica między nimi, a nami jest taka, że nasz reżim zauważył, że łechtając nasze zapotrzebowania na dobra łatwiej nami sterować niż otwarcie podnosić bat.
Zgłoś