18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sauerps 2013-08-26, 20:26 11
Czuję, że jak mu Mariusz odpowiedź nagra to się chłopaczyna zamknie i przeprosi
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2013-08-26, 20:27 8
rexopl napisał/a:

Profesjonalizm tego gościa wygląda tak, że przestawia swoją interpretację tych wydarzeń.
Przykład: gość pokazuje oblanie kwasem tych Brytyjek, tak jakby im się nic nie stało, pikuś - to co pokazał Max to hardkorowe blizny a one to lajcik nic im nie jest.
Przykłąd 2: Fakt że goście byli muzułmanami, jest bardzo istotny - bo to że zdarza się 5 przypadków nie-muzułmańskich nie zmienia faktu, że kozojebcy nie szanują kobiet a tym bardziej innego wyznania i oblewanie kwasem jest u nich częste. Więc tak ma to znaczenie żebyli kozojebcami.
Max może miał jakąś wpadkę ale bez przesady.



Fakt jest tylko jeden: KAŻDY radykalizm JEST ZŁY!
Muzułmanie (wg. multikulti) to nie są mili panowie robiący ludziom dobre kebaby i uśmiechający się do wszystkich
ALE
Muzułmanie (wg. ultraprawi) to też nie są żądni krwi kozojebcy którzy w jednej kieszeni noszą słoik z kwasem a w drugiej bombę.
I co najciekawsze to najwięcej do powiedzenia o muzułmanach mają ci, którzy z żadnym nie mieli nigdy styczności, a nawet nie potrafią odróżnić araba od indyjczyka
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-26, 20:31 3
Marsto napisał/a:



Nie ! Ten materiał wystawiłeś dla piw ! Ja jakbym chciał ich SKONFRONTOWAĆ to bym wysłał ten link do MMK na oficjalnym FB który max przegląda I tak pewnie już ktoś to 100x razy zrobił ale nie pierdol że chcesz ich Akurat tutaj skonfrontować.

Ps. Zmień swoje skonfrontować bo nie używamy caps locka



Kurwa Raczej chodziło mi o to że tutaj co drugi się podnieca MMK a on często pierdoli co nie raz udowodnił.
Lubię gościa, ale ten materiał mnie zaciekawił więc wrzuciłem.
Btw. Na chuj mi te piwa?
Płacą coś za każdy 1000?

Ps. To był shift i miał podkreślić to słowo bo podejrzewam zaraz jakiś idiota by się dojebał do mnie że jestem z TVN'u...
Zgłoś
Avatar
Sylyndrill 2013-08-26, 20:46
Jak dzieci w piaskownicy.
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2013-08-26, 20:53 1
Ratilt napisał/a:

alanhawk, borisklinga, jackjack - gratuluje szczytu debilizmu. Filmik dodany 20min temu, trwający 11 minut, komentarze dodane po czasie po którym nawet nie zdążyli byście go obejrzeć.
Niech zgadnę - pewnie w innych tematach pisaliście że ludzie to debile, łykają wszystko jak im się poda i nawet nie wysłuchają drugiej strony, która zresztą ma na pewno rację?


co ty mi tu pierdolisz... powiem ci tyle ze nie tylko na sadolu wrzucaja filmiki, powiem ci lepiej widzialem juz to na jutubie
Zgłoś
Avatar
fate. 2013-08-26, 21:16 27
Lewak z tvnu i polsatu... Widać, że gówniane media mają już dość prawdy o nich i o tym co się dzieje, więc próbują wprowadzić swojego "Maxa".
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-26, 21:34 20
Już na wstępie ta osoba dała ciała, ponieważ zaczęła się naśmiewać z osoby, której wypowiedzi są przedmiotem tego filmiku. Takie podejście z góry oznacza brak rzetelności. Z każdą minutą trwania filmiku, jest niestety gorzej.
W sumie czekam teraz na odpowiedź Pana Mariusza M. Kolonko.
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-08-26, 21:36 2
Jak by nie było trochę racji ma, ale trochę naciągany ten filmik się wydaje, chodziarz by zdjęcia z plaży są zrobione z miejsca gdzie normalnie jest masa turystów, a na zdjęciu Brytyjki nie widać twarzy, chuj wie w jakim stanie jest. Ciekaw jestem jak na ten film odpowie Mariusz.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-26, 21:37 30
Po 45 sekundach już widzę że to lewacka kurwa pierdoląca o fobiach, lękach i nienawiściach, i takie jego argumenty.

No tak, bo przedstawił relacje aż 2 osób, że tam jest bezpiecznie. Bo te kobiety wcale aż tak nie są poparzone, tylko troszkę mniej, więc nie ma o co szumu robić.

Kolesia zawiść zjada że jego "kolega" ze studiów ma sukces nie będąc marionetką tvnu ani polsatu i próbuje sobie lewactwo przygruchać i być ich niezależnym dziennikarzem, ale jest marną pizdą i mu nie wychodzi.

PS obejrzałem to z bólem do końca i koleś tak strasznie pierdoli, mam nadzieję, że Kolonko mu odpowie odpowiednio.
Zgłoś
Avatar
dex6969 2013-08-26, 21:59 3
Chciał być fajny .... wielka szkoda, że nie jest.
Zgłoś
Avatar
sansa 2013-08-26, 22:16 11
Cytat:

Redaktor naczelny naTemat.pl



Dziękuję, dobranoc.

( Gdybyś ktoś nie wiedział naTemat.pl to strona założona przez jednego z naczelnych lewicowych dziennikarzy w Polsce - nijakiego Tomasza Lisa ).
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-08-26, 23:01 8
jebany jaki szlachcic- podświetlany globus ma
Zgłoś
Avatar
Mardog 2013-08-26, 23:03
Wojna komentarzy!
Kto dostani pierwszy najwięcej piwek za swą genialną odpowiedź haha
Zgłoś
Avatar
Rolijng 2013-08-26, 23:06
Ale ten telewizor wkurwia!
Zgłoś
Avatar
nanek5 2013-08-26, 23:07 3
Jebać lewaków, Polska dla Polaków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie