18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
koks997 2012-02-10, 13:21
Co wy pierdolicie.. Bóg stworzył kobietę tylko do macania i ruchania
gotować sam umiem
Zgłoś
Avatar
Tormentor142 2012-02-10, 13:42
Ma rację. Kobiety to głupie szmaty rzygać mi się chce gdy słyszę tych podlizujących się im pedałów mówiących jakie to one nie są wspaniałe a jednocześnie nie umiejących tego uzasadnić.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-10, 16:04 2
@up
No tak ciezko jest przebic merytoryke twojego uzasadnienia. Tak kobiety to szmaty. pozdrawiam twoja mame.
FIlm jest naprawde idiotyczny. Faktem jest, ze w strukturze tkanki mozgowej zachodzi zroznicowanie, ale rozmairy sa niemal takie same. Kobiety maja ostrzejsze zmysly i weicej dsostrzegaja, w hierarchi kultury patrairchal nej wypadaja gorzej, ale jeslibysmy wytworzyli cywilizacje oparta nie na wartosciach istotnych dla kobiet, to mezczyzni wypadaliby blado. Nie ma co okreslac definitywnie, ze ktoras plec jest gorsza, po prostu jestesmy rozni od siebie.
Zgłoś
Avatar
cowboy 2012-02-10, 19:01
Louise napisał/a:

Oh nie prawda, kobiety nie są głupsze, kierujecie się stereotypami o plastikowych blondynkach.



protip - plastikowe blondynki to tez kobiety
suma sumarum, kobiety sa glupsze
Zgłoś
Avatar
THSklika 2012-02-11, 8:53
Chyba wam się w dupach poprzewracało "Jebani, myślą chyba że są wybrańcami, na takie podejście brak mi słów."
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-02-11, 11:31
Pilot_Tupolewa napisał/a:

Szedł Adam prze raj. Potknął się o korzeń i wypierdolił.
Podnosząc się zauważył, że mu żebro wypadło.
Wziął je do ręki mówiąc "O kurwa"!
I słowo ciałem się stało.

Pierdolicie, że Niemka, ale jakby wam nogi na pagony zarzuciła to nie wiedzielibyście, od której dziury zacząć lizanie.



Też znam fajny dowcip:
Bóg pyta się Adama i Ewy w raju:
- Kto chce sikać na stojąco?
- Ja! Ja chcę! Ja!! - wyrywa się Adam
- No to dla Ewy pozostaje wielokrotny orgazm.

Dziękuję. Do widzenia.
Zgłoś
Avatar
czarna__ 2012-02-11, 11:45
Wszemir napisał/a:

@czarna__

a ty pewnie masz cerę jak skała wulkaniczna, nogi, jak jamnik, Twoje zęby zapewne przypominają tabliczkę czekolady i jesteś płaska, jak ziemia za Nerona, co niestety czyni Cię automatycznie feministką, więc proszę mi tutaj nie siać ziarna własnego myślenia, bo jak na razie cieniutko...


Nie trafiłeś. I nie jestem feministką. Stwierdziłam tylko że gość zabrał się za coś o czym nie ma najmniejszego pojęcia.
Tyle w temacie.
Dziękuję
Zgłoś