18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nano50 2020-08-24, 16:50 2
lewanmich1 napisał/a:

Nie chcę się wymądrzać, daleko mi do specjalisty od przepisów ruchu drogowego, ale widzę tu klasyczną próbę wyprzedania na skrzyżowaniu i jej skutki. Na jezdni w obrębie skrzyżowania jest linia ciągła, fakt, nieco wytarta, ale jest. Poza tym ewidentna wina motowaginy. Tak dla zasady.



Skrzyżowania tam żadnego nie ma.

Janusz_k napisał/a:

Ten kierowca też do odstrzału, widzi że motopizda odbija w lewo to zamiast odbić w prawo nadal próbuje go ominąć z lewej



Ej kurwa Januszu, nie komentuj jak się na czymś nie znasz.

Janusz_k napisał/a:

Chłopcze, dłużej jeżdżę samochodem niż Ty żyjesz i nie miałem żadnego wypadku, więc ten tego mam dość doświadczenia żeby oceniać innych.
I odpierdol się od mojego imienia



Pierwszy post pokazał zero wiedzy o prowadzeniu, drugi tylko utrwalił nas w świadomości, że jesteś debilem. Jakbyś nie wiedział, wypadek może się przydarzyć każdemu, a prowadząc prawidłowo, ostrożnie czy dobrze, zmniejszasz tylko nieskończenie prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji. Chwalenie się brakiem kolizji pokazuje tylko, jakim młodym chłystkiem jesteś, lub zwyczajnie debilem.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-08-24, 17:01
nano50 napisał/a:

Skrzyżowania tam żadnego nie ma.
Ej kurwa Januszu, nie komentuj jak się na czymś nie znasz.
Pierwszy post pokazał zero wiedzy o prowadzeniu, drugi tylko utrwalił nas w świadomości, że jesteś debilem. Jakbyś nie wiedział, wypadek może się przydarzyć każdemu, a prowadząc prawidłowo, ostrożnie czy dobrze, zmniejszasz tylko nieskończenie prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji. Chwalenie się brakiem kolizji pokazuje tylko, jakim młodym chłystkiem jesteś, lub zwyczajnie debilem.



Za to ty masz wiedzę z Need for Speed

Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2020-08-24, 17:03 1
Nie wiem czy zauważyliście ale w ciągu ostatnich 10 lat ludzie jeżdżący na skuterach/rowerach się uwstecznili w rozwoju. Kiedyś jeszcze w podstawówce jak zdawało się na kartę rowerową to uczyli w miasteczku ruchu drogowego że jak się skręca w lewo to dojeżdża się do środka jezdni. Teraz kretyni napierdalają max prawą stroną i uważają że jak machną łapą w lewo to z tej prawej strony mogą od razu skręcać.
Zgłoś
Avatar
Banderam 2020-08-24, 17:17 1
Wina motopizdy, nie ma migacza i przed skrętem w lewo zjeżdża na prawo na maxa na pobocze, żeby jak najwięcej pędu zachował w swoim harleyu wjeżdżając na rancho.
Jak ktoś zatrzymuje się na poboczu to się go omija.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-08-24, 17:29 1
Diggerx napisał/a:

Za to ty masz wiedzę z Need for Speed



Z czym tu się nie zgadzasz? Aż mnie zaciekawiłeś.

A może zwyczajnie jesteś za głupi, żeby czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to może Cię olśni.
Zgłoś
Avatar
Mrocznyzniwiarz 2020-08-24, 18:50
W warunkach polskich byłaby to wina kierowcy. Motorower musi poruszać się jak najbliżej prawej krawędzi, a kierowca wyprzedzał na skrzyżowaniu ten właśnie motorower.

Pytanie jak jest w miejscu nagrania filmiku
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-08-24, 19:29 1
nano50 napisał/a:

Pierwszy post pokazał zero wiedzy o prowadzeniu, drugi tylko utrwalił nas w świadomości, że jesteś debilem.



Chłopcze jeszcze się dużo musisz uczyć, a że nie dorosłeś to widać po wypowiedziach i wycieczkach osobistych.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-08-24, 19:41
nano50 napisał/a:

Z czym tu się nie zgadzasz? Aż mnie zaciekawiłeś.
A może zwyczajnie jesteś za głupi, żeby czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to może Cię olśni.



Ty nic konkretnego nie napisałeś tylko obrażasz ludzi, jesteś jakiś pierdolnięty
Zgłoś
Avatar
Jagang 2020-08-24, 19:48 3
Przecież to zwykły odruch bezwarunkowy, zobaczył typa wyjeżdżającego z prawej, więc odruchowo odbił w lewo. Połowa z was, jebane cwaniaczki, też by skręciła w lewo, ale marzcie sobie dalej, życie was w końcu zweryfikuje i zrozumiecie, że oglądanie filmików siedząc na dupie różni się od bycia bohaterem filmu.
Zgłoś
Avatar
GranDzisław 2020-08-24, 19:55
Czy autem, rowerem czy motorem zjeżdża się do środka jezdni przy skręcie w lewo
Zgłoś
Avatar
kamilja 2020-08-24, 22:28 1
Dlaczego tak zapierdala ten bandyta w samochodzie?, i dlaczego nie jechał swoim pasem tylko polował na skuterowego? W momencie uderzenia skuterowy był na drugim pasie i nic mu tam nie zagrażało. Kiedy rząd da ludziom pozwolenie na broń do odstrzału zbirów w samochodach?
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-08-24, 22:34
Janusz_k napisał/a:

Ten kierowca też do odstrzału, widzi że motopizda odbija w lewo to zamiast odbić w prawo nadal próbuje go ominąć z lewej



Chuja by to dało, przy tej prędkości nic się już nie dało zrobić
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-08-24, 22:43
lskkks napisał/a:

Chuja by to dało, przy tej prędkości nic się już nie dało zrobić



Co wy macie refleks szachisty?
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-08-24, 22:51
Motorem nie jeżdżę, chcę umrzeć ze starości, ale nie jest to tak, że te jebane kaski ograniczają widoczność?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-08-25, 0:57
Moto-pizdy i jelenie są podobne na drodze.
Jak chcesz ominąć jedź ZA nimi. Bo albo staną albo do przodu ruszą.
Przeważnie nie cofają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie