18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
zomos 2014-06-26, 21:30
AmorPatriae napisał/a:

A ja wierzę, że damy radę. Mamy potencjał, nie mamy ciapatych. Potrzebujemy tylko dwóch rzeczy wodza i zasad. Wódz już jest i ma na dzień dzisiejszy 10% poparci i ciągle rośnie. Zasady będą wprowadzone jak będzie wódz. Socjalizmu i układu nie można wiecznie próbować naprawiać. Musimy zbudować wolną i silną Polskę od nowa. To jest misja naszego pokolenia. A lewaki dupa cicho.



Co Ty kurwa pierdolisz... Ten kraj nie istnieje. A ten Wódz jest stary jak ja pierdole(ponad 70 ma...). Nie dopuszcza się młodych którzy nie pamiętają chorego systemu komuny do władzy... W KNP nie widać baardzo aktywnych młodych póki co...

Musi wymrzeć całe pokolenie które pamięta komunę i kolejne które pamięta jak to chujostwo naniosło gówna do głów ludziom. Czyli MY musimy umrzeć MY 20 i 30 latkowie i dopiero będzie lepiej... Inaczej się nie da niż zapomnienie o robieniu gówna jakie się dzieje od 25 lat... Może nasze dzieci dopiero wyprowadzą kraj na prostą gdy już nie będzie emerytur i całej opiekuńczości państwa bo zbankrutuje...
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-06-26, 22:43
potrafi ktoś zrobić lepszą przeróbkę?
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-06-27, 0:41
PureWhite napisał/a:

rok świetlny jest jednostką odległości, a nie czasu...



Również i czasu...
Zgłoś