18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Oferta pracy -4300euro
krzeszus • 2011-05-24, 8:14
takiej oferty już dawno nie było


Kraj: Germany
Miasto: Koblenz
Ulica: Grenzstraße
Poszukujemy osób (ok 5 wakatów) o mocnych nerwach do pracy w kostnicy w Niemczech. Do zadań pracownika będzie należało mycie i przygotowanie ciał do pochówku.

Z uwagi na specyficzny charakter pracy preferujemy osoby o silnej psychice – najlepiej mężczyzn. Znajomość języka wymagana w stopniu podstawowym. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca na 12 miesięczny kontrakt z miesięcznym okresem próbnym. Obowiązkowe szkolenie w kwocie 1000 euro zostanie potrącone z pierwszej wypłaty.

Wynagrodzenie: 4300 euro netto
źródło : oferty.praca-ue.pl/praca-w-kostnicy/
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-05-24, 20:52 2
Robota idealna . Tak sobie na martwych Niemców popatrzeć...

______________

Zjedz to.
Zgłoś
Avatar
Marmur 2011-05-24, 20:56
Basika063 napisał/a:

Cicha i spokojna praca za przyzwoitą kasę.



Ohh..w takim razie roczny zarobek przeciętnego polaka jest przyzwoity, fajnie wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2011-05-24, 21:37
Podstawowy niemiecki, bo jak sie delikwent obudzi to trzeba go chwile zabawic rozmowa zanim przyjdzie przelozony i wypierdoli przez leb.
W koncu jak juz sa przygotowania nie ma odwrotu.
Zgłoś
Avatar
krzeszus 2011-05-24, 21:40
ziomek997 napisał/a:

oferty takiej dawno nie było ?! to na jakim ty swiecie mieszkasz ? .. gdzie nie ma ludzi ? gdzie ludzie nie umieraja ? ....w polsce też jest możliwość takiej pracy i znajomy ... pracował 3tys na reke masz...tylko mało kto wytrzymuje nawet ten miesiąc



no sorry jakoś do tej pory nie spotkałam się z taką ofertą pracy, a to że umierają itd itp to wiem więc się nie masz co unosić, swoją drogą trzeba mieć mocną psychikę by tam robić
Zgłoś
Avatar
polonia66 2011-05-24, 22:22
ooo idealne do ludzi którzy przegladaja harda przy obiedzie

______________

I naturally felt attracted to everything that was seen as "evil" by the Christians.
Zgłoś
Avatar
milosz1302 2011-05-24, 22:39
Zobaczcie na statystyki na podanej stronie 6500 wyświetleń w tym 3500 dzisiaj Sadistic podnosi oglądalność. Pojawiają się też ciekawe komentarze
Zgłoś
Avatar
Zaako 2011-05-25, 7:45
Dla Pań "bez języka" znalazłem inną ofertę (lepiej płatną) na tej stonce. Solarium gratis.
Mam nadzieję, że pomogłem.
oferty.praca-ue.pl/praca-dla-pan-najlepsze-zarobki-w-niemczech/
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-05-25, 8:16
nie kumam ludzi co piszą w komentach: 6666666 mój numer chętnie podejmę pracę zadzwońcie... może kurwa jeszcze prześlijcie półroczną zaliczke?
Zgłoś
Avatar
Adam1394 2011-05-25, 17:22 1
Możliwości rozwoju! Przecież co 2 Niemiec jest na emeryturze!
Zgłoś
Avatar
idymy 2011-05-25, 18:38
Jeden z komentarzy:

"Witam. Mam na imię Sebastian, mam 20 lat i jestem bardzo zainteresowany tą pracą. Nie straszne mi widoki martwych ciał (weteran wojny secesyjnej, I i II WŚ). Język niemiecki znam bardzo dobrze, gdyż często korespondowałem z Fuhrerem. Z chęcią podejmę pracę tam, gdzie żył mój najdroższy przyjaciel. Pozdrawiam i proszę o kontakt !"

Polecam przeczytać resztę
Zgłoś
Avatar
Zahariah 2011-05-25, 19:01
Pracowalem w podobnym zakładzie w polsce,tez mylem i ubieralem i takie inne,a zarabialem 1600zł miesiecznie.jaki kraj taka kostnica^^
Zgłoś
Avatar
fajnecyckicom 2011-06-28, 22:24
żadna praca nie hańbi, ale pensja potrafi shańbić czasami (zwłaszcza w Polsce)

______________

www.fajnecycki.com
www.wmordejeza.com.pl
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-07-28, 23:15
A w angli kurwa nie moge takiej roboty znalezc ;/
Zgłoś
Avatar
LoczekLoczekLok 2011-08-21, 14:44
Znajomy robi w Polsce w prosektorium i zdarzało się że typki nie wchodzili do lodówki to podchodził bardziej doświadczony pracownik i nóżkę albo rączkę z kolanka i od razu się mieściło
Zgłoś
Avatar
Tymecki 2011-08-24, 1:11
Słyszałem że przy takiej pracy pozwalają również pić alkohol w niektórych punktach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie