18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ogarnięty małolat.
zwierzak30 • 2023-03-29, 17:53
"13-LATEK RATUJE AUTOBUS SZKOLNY PEŁEN DZIECI PO TYM, JAK KIEROWCA DOSTAŁ ZAWAŁU SERCA. (KIEROWCA ZMARŁ NAGLE)."


Brawo w chuj dla tego młodzieńca.
Zgłoś
Avatar
brylski11 2023-03-29, 20:07
Na 100% był zaszczepiony od COWID-a
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-03-29, 20:43
Liczyłem na happy end a tu rozczarowanie.
Zgłoś
Avatar
kefir123pl 2023-03-29, 20:45
czy tylko ja czekałem aż w coś jebną ?
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-29, 21:09
Tuston_bobczak napisał/a:

Więc rasista z ciebie jak że mnie polonista



Że Cię polonista co? W dupę ruchał?
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2023-03-29, 21:37
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą. Nie wstydzę się tego i jakby mnie w sądzie pytali to z dumą odpowiem. Tak.
Ale w tym przypadku,to ja ciebie widzę jak takiego stereotypowego murzyna.
Pracował gość uczciwie i to w szkolnictwie.Dostał zajebisty kredyt zaufania od pracodawcy.Wykonywał zadanie mu powierzone.Woził cudze dzieciaki z i do szkoły.Płacił podatki.Co w domu robił?To jego sprawa.
Dla mnie gość jest (był) bielszy od ciebie.
Bo on nie liczył na piwerka. "Bo to teraz takie modne być rasistą".
Słaby fch*j ten twój komentarz.



Mój kolega wozi auta, nie lubi czarnych, ale pojechał do Francji, rozładowuje auta, obok zajechała inna ciężarówka, wyskoczył murzyn przywitał się i zaczął też rozładowywać samochody, patrzy ten kolega na niego i patrzy, i sobie myśli, zapieprza ten czarny jak ja i widzę że jest normalny, a nie taki rozczeniowiec jak te imigranty.
Zgłoś
Avatar
damian0612 2023-03-29, 21:48 1
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą. Nie wstydzę się tego i jakby mnie w sądzie pytali to z dumą odpowiem. Tak.
Ale w tym przypadku,to ja ciebie widzę jak takiego stereotypowego czarnucha.
Pracował gość uczciwie i to w szkolnictwie.Dostał zajebisty kredyt zaufania od pracodawcy.Wykonywał zadanie mu powierzone.Woził cudze dzieciaki z i do szkoły.Płacił podatki.Co w domu robił?To jego sprawa.
Dla mnie gość jest (był) bielszy od ciebie.
Bo on nie liczył na piwerka. "Bo to teraz takie modne być rasistą".
Słaby fchuj ten twój komentarz.



Poczesz, nakarm, umyj psa a on i tak będzie psem
Zgłoś
Avatar
Wykurwi 2023-03-29, 21:52
A ja polecę klasykiem. Komuś Internet podłączyli.
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-03-29, 22:16
podziw dla młodego, ja bym się zesrał i opsmarkał w takiej sytuacji w jego wieku.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2023-03-29, 22:24
Kawałek to "In This Shirt" The Irrepressibles.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-03-29, 22:53 2
Gość wstawił nawet emotkę dla beki na koniec wypowiedzi to jakiś kurwa zlot uczuciowych sierot się tutaj robi i piwerkują tych co po nim jadą. Piździejewo i tyle, czarny humor, sarkazm, ironia, cynizm a tu co, chusteczki wam podać jak będziecie się przytulać w kółeczku do chuja pana?
Zgłoś
Avatar
alubinium123 2023-03-29, 23:11
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą. Nie wstydzę się tego i jakby mnie w sądzie pytali to z dumą odpowiem. Tak.
Ale w tym przypadku,to ja ciebie widzę jak takiego stereotypowego czarnucha.
Pracował gość uczciwie i to w szkolnictwie.Dostał zajebisty kredyt zaufania od pracodawcy.Wykonywał zadanie mu powierzone.Woził cudze dzieciaki z i do szkoły.Płacił podatki.Co w domu robił?To jego sprawa.
Dla mnie gość jest (był) bielszy od ciebie.
Bo on nie liczył na piwerka. "Bo to teraz takie modne być rasistą".
Słaby fchuj ten twój komentarz.



Dla mnie to Ty jesteś czarnuchem który się przypierdolił. Albo jest się rasistą w 100 % albo nie. Skąd wiesz czy płacił podarki albo czy pracodawca czym kolwiek go darzył. Negroida chuj ztrzelił a Ty gościu odpierdol się od rasowych rasistów niewypale.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-03-29, 23:39
kothletino napisał/a:

Gość wstawił nawet emotkę dla beki na koniec wypowiedzi to jakiś kurwa zlot uczuciowych sierot się tutaj robi i piwerkują tych co po nim jadą. Piździejewo i tyle, czarny humor, sarkazm, ironia, cynizm a tu co, chusteczki wam podać jak będziecie się przytulać w kółeczku do chuja pana?



Bardzo dobrze, niech piwkują. Będzie żółto na czarnym, kto jest kto...
Zgłoś
Avatar
Majles 2023-03-30, 0:55
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą. Nie wstydzę się tego i jakby mnie w sądzie pytali to z dumą odpowiem. Tak.
Ale w tym przypadku,to ja ciebie widzę jak takiego stereotypowego czarnucha.
Pracował gość uczciwie i to w szkolnictwie.Dostał zajebisty kredyt zaufania od pracodawcy.Wykonywał zadanie mu powierzone.Woził cudze dzieciaki z i do szkoły.Płacił podatki.Co w domu robił?To jego sprawa.
Dla mnie gość jest (był) bielszy od ciebie.
Bo on nie liczył na piwerka. "Bo to teraz takie modne być rasistą".
Słaby fchuj ten twój komentarz.



w pierwszym zdaniu przyznajesz się do bycia gorszym intelektualnie? Brawo!
Zgłoś
Avatar
Krak 2023-03-30, 10:11 2
zwierzak30 napisał/a:

Jestem rasistą. Nie wstydzę się tego i jakby mnie w sądzie pytali to z dumą odpowiem. Tak.
Ale w tym przypadku,to ja ciebie widzę jak takiego stereotypowego czarnucha.
Pracował gość uczciwie i to w szkolnictwie.Dostał zajebisty kredyt zaufania od pracodawcy.Wykonywał zadanie mu powierzone.Woził cudze dzieciaki z i do szkoły.Płacił podatki.Co w domu robił?To jego sprawa.
Dla mnie gość jest (był) bielszy od ciebie.
Bo on nie liczył na piwerka. "Bo to teraz takie modne być rasistą".
Słaby fchuj ten twój komentarz.



Ty tez pierdolisz, bo zobaczyłeś murzyna kierującego i masz przeświadczenie, że jest cudowny.
Rasizm nie selekcjonuje kto, co robi.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2023-03-30, 14:15
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie