18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zylasty 2013-12-29, 17:08 1
Kurwa! Jak już piszesz "dowcip", to naucz się stawiać znaki interpunkcyjne!
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-12-29, 18:07 1
a co, twoja pasiasta matka szuka zmienniczki?
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-29, 18:21 3
zylasty napisał/a:

Kurwa! Jak już piszesz "dowcip", to naucz się stawiać znaki interpunkcyjne!



Wygarnij,mu!Nawróć,go,!,Świat ,będzie ,zbawiony ,przez ,znaki ,interpunkcyjne,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-12-29, 18:30 1
Dla mnie te dwa kluby powinno się usunąć. Tzn, nie, ich kibiców bo jak można kurwa ze sprzętem latać ? To już nie kibice ba to już nie kurwa hoolsi, to zwykła hołota, którą trzeba w y e l i m i n o w a ć. Kurwy ze sprzetem jest każdy cwany. Wstyd przynoszą kibicowskiej Polsce.
Zgłoś
Avatar
Wuk 2013-12-29, 18:31
No... jedyne do czego nadaje się polska piłka, to do szerzenia nienawiści.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Manto 2013-12-29, 18:37 1
a czym się różni kurwa od kibica wisły ?
Zgłoś
Avatar
B................l 2013-12-29, 18:40 1
Manto napisał/a:

a czym się różni kurwa od kibica wisły ?



Kurwę się wyrucha no a kibica nie... o to chodziło w tej zagadce ??
Zgłoś
Avatar
Silikonowy 2013-12-29, 19:51
Jebać klasyki...

Juventus stara Dama, Legia stara Kurwa
Zgłoś
Avatar
grzesiu_id 2013-12-29, 20:16
@Marxe
"Jednego k***a na tym poj***nym świecie nie zrozumiem..."

Skoro wszystko resztę wiesz to wytłumacz mi proszę zasadę działania pompy wirowej krętnej.
Zgłoś
Avatar
Suchy214 2013-12-29, 20:27 1
Widzę że pasiaści wojownicy internetu działają
Nie rozumiem jednego, dlaczego kibice klubów spoza Krakowa sapią się o ten sprzęt? Tnie się Wisła z sąsiadką a jedyni którzy ewentualnie mogą mieć z tym problemy to hks.
Ale oczywiście najwięcej do powiedzenia na temat kibiców mają ludzie którzy życie oglądają w komputerze lub czasami z okna, dlatego też, oddaję im głos
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-12-29, 21:06 1
Marxe napisał/a:

Jednego kurwa na tym pojebanym świecie nie zrozumiem:po chuj kurwa tłuc kogoś kto nie jest za np. Legią tylko za innym klubem? Bo akurat tamten klub woli a nie Legie i to jest powód by kose między żebra wstawić? Takich debili co tak myślą powinno się w trybie natychmiastowym wyjebać do gułagu na 10 lat z 1 bochenem chleba z biedry w towarzystwie 100 napalonych murzynów ,bo od takich to kij ujebany gównem,obrzygany i wsadzony w dupe cyganowi jest więcej wart...



W skrócie: Wisła i Cracovia (na tych dwóch klubach to wyjaśnię) to, pomijając kluby piłkarskie, również "mafie" zajmujące się nielegalną działalności (narkotyki itp.). Jak to mafie, lubią ze sobą wojować. Wszystko byłoby spoko gdyby nie durni "kibice" (bo przecież jak mieszkasz na Krowodrzej no to już zostałeś zaszufladkowany jako kibic Wisły, jak na Hucie - Cracovii), którzy myślą, że skoro ich mafijni "koledzy" się tłuką, to i oni powinni.

Natomiast co do jednego to wszyscy powinniście się ze mną zgodzić - rozsiewanie debilizmu nigdy nie jest dobre. Po co więc takie chujowe wstawki na głównej?
Zgłoś
Avatar
VisennaCK 2013-12-29, 21:36 2
Manto napisał/a:

a czym się różni kurwa od kibica wisły ?

wygrałeś mój dzień tym pytaniem

Wiem, że nikogo moje zdanie tutaj nie obchodzi, a kobieta, która wypowiada się na temat kibiców to już w ogóle hest herezja, ale nie na jednym wyjeździe byłam, nie jeden mecz widziałam i co jak co, ale Cracovia na stadionie jest mega świetnie zorganizowaną kibicowsko ekipą

A teraz przepraszam, ale muszę wracać do kuchni
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-12-29, 22:16
A główną mafią rozprowadzającą narkotyki w Krakowie jest Arka To również oni zlecili zabójstwo Człowieka. To jest tak pojebane że
Zgłoś
Avatar
grrronek 2013-12-29, 22:51
jebać pasy
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-30, 0:18 1
VisennaCK napisał/a:

Manto napisał/a:

a czym się różni kurwa od kibica wisły ?

wygrałeś mój dzień tym pytaniem

Wiem, że nikogo moje zdanie tutaj nie obchodzi, a kobieta, która wypowiada się na temat kibiców to już w ogóle hest herezja, ale nie na jednym wyjeździe byłam, nie jeden mecz widziałam i co jak co, ale Cracovia na stadionie jest mega świetnie zorganizowaną kibicowsko ekipą

A teraz przepraszam, ale muszę wracać do kuchni



Nie przepraszaj, chodź się poruchać a potem możesz wrócić do swojego pokoju i zrobić coś dobrego do jedzenia;)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie