18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Ojciec bije syna
UnknownUserForm • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpierdol od ojca

Zgłoś
Avatar
husstler 2022-05-23, 23:19 8
BajecznyKrzysztof napisał/a:

obejrzałeś drugi filmik? dzieciak, to jakiś pojeb i leser.



Nic nie rozumiesz , ojciec to psychol , nie ważne co nastolatek nawywijał jeśli ojciec maltretuje syna , traktuje jak kurwę , grozi śmiercią , i w taki sposób się odzywa nie ma żadnego wytłumaczenia , można dać lanie dla 9 latka jak wyzwie matkę , albo ukradnie coś , ale w tej sytuacji jest znęcanie się w 100 % , ojciec jest od nauczenia syna bycia mężczyzna a nie gnojenia go i upokarzania , na pewno każdy jego znajomowy wie że ojciec się nad nim znęca , a teraz wyobraź sobie sytuację w której taki dzieciak ma mieć formę psychiczną aby siedzieć w szkole i w spokoju się uczyć albo pracować nad sobą , gdy masz w świadomości że stary ci dzis może wpierdolic w ryj bo wejdzie ci do kibla gadać przez telefon jak będziesz srał
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-05-23, 23:28 7
"ja cie kurwa zajebe" "wjade ci kolanem w łeb i cie zabije, kurwa szmaciarzu" Szczyt inteligencji polskiej...
Opcje są 2.. albo młody trafi do rodziny zastępczej albo do pierdla za zajebanie starego. Jeżeli ktoś uważa, że takimi tekstami wychowuje się dziecko to powinien wziąć rozpęd i pierdolnąć z barana w ścianę. To co słyszymy to zbieranie żniwa za CHOWANIE dziecka, a nie wychowywanie. W tym momencie współczuję moim dzieciom, które będą musiały dorastać z wytworami polskiej patologii wspieranej przez spierdolone programy socjalne. Kiedyś była prosta zasada.. Masz zawód, dobrze zarabiasz, możesz dopiero zakładać rodzinę. Dzisiaj...? Masz fiuta, to go używaj i twórz wyznawców pisu i sociali. Sam jestem chłopakiem z ulicy i na totalnym lajcie przekułem malowanie po ścianach na grafikę cyfrową, by teraz zarabiać wyjebaną kasę, mając w dupie tą całą inflację pomoce rządowe. I tak.. ojebałem raz klasę i nigdy nie było takiej patolni w domu. Totalnie nic nie usprawiedliwia zachowanie tego zjeba, który nie powinien nigdy się rozmnażać przez brak jakiejkolwiek stabilności emocjonalnej. Stary do wora a wór do jeziora i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-05-23, 23:28 1
Odsluchalem pierwsza część i początek drugiej. Dlatego boję się mieć dzieci. Zapierdalasz na utrzymanie. Starasz się jeszcze myśleć o sobie, by nie na tym zapierdalaniu się kończyło. A tu gówniarz bez wdzięczności wypomina ci że nie chodzi do szkoły bo "gdybym jeszcze z normalnej rodziny był" i stary nie wytrzymał. Z takim podejściem tego pseudointeligentnego szczyla, który na wszystkich będzie winę zwalał to w życiu nic nie osiągnie. I robi z siebie ofiarę. Czy chodzenie do szkoły to już taki problem? W życiu sobie nie poradzi jak przyjdzie czas zarobić na utrzymanie.
Zgłoś
Avatar
kaffu 2022-05-23, 23:29 1
Jak dla mnie to ustawka, ten sam głos ojca i syna co na poprzedniej wrzucie o bagaż na lotnisku. Nagrywają jakieś audio z zdjęciem i wrzucają do sieci bo wiadomo że patologia sprzedaje się najlepiej. A później cisną bekę z ludzi którzy się zakurwiają, słychać że używają jakiegoś mikrofonu dobrej firmy bo nie ma tam za dużo szumów i dźwięk jest czysty. Wątpię w to aby jakiś smartfon tak czysto wyłapał na dźwięk. Takie jest moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2022-05-23, 23:32
Co wy pierdolicie o jakimś wychowaniu, to kwestia genów, dostał po starym pakiet agresywnego zjeba patusa i tyle. Ojciec albo go ustawi ostro, albo nic z niego nie będzie
Zgłoś
Avatar
diacon 2022-05-23, 23:33 1
Tej rodzinie potrzebny jest jakiś dobry psychoterapeuta,, bo widać wszyscy są popierdoleni. Żal mi ich wszystkich.
Zgłoś
Avatar
Upalony 2022-05-23, 23:33 2
Ujme to tak, ze osoby które probuja w jakis sposob tlumaczyc takie zachowanie same byly oczerniane w taki sposob przez rodzicow. Agresja na czlonku rodziny to brak szacunku i kurestwo. Winna lezy zawsze po obu stronach, a przemoc nie rozwiąże problemu. Po elokwentnym skladaniu zdan od strony ojca wychodze z zalozenia ze sam ojciec z patologicznej rodziny pochodzi i patologie dalej szerzy. Jedno wielkie kurestwo i dzicz. Sprawa powinna byc zgloszona do odpowiednich sluzb takie osoby nie powinny miec praw wychowawczych. W przyszłości odbije sie to na psychice mlodego jezeli dalej bedzie w takiej sytuacji przez X czasu. Ogolnie zachowanie w kiblu mozna podpiac pod zboczenie psychicne ojca wygledem przemocy psychicznej.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-05-23, 23:53
SanEscobar94 napisał/a:

Wiadomo czy już go mają? Cokolwiek?



Nadal siedzi w tym kiblu i wkurwia ojca.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-05-23, 23:56 2
Piekny przyklad nowoczesnego bezstresowego wychowania. Stary zapierdala pewnie za srobki ze stara razem, i nie moga przebolec ze wychowali geminusa co pewnie nic mu nie brakowalo w dziecinstwie i wieku mlodziezowym. Teraz za pozno na napierdalanie bo moze przypalu narobic gowniarz, bo wygodniej leserowi podjebac u psycholki szkolnej starych niz wziac sie za siebie. Teraz bedzie plakal w necie dlaczego jest glebem... Niestety taki rosnie nam kwiat polskiej mlodziezy...

Mlody wkoncu sie wkurwi i chwyci za noz to uslyszymy w telewizji jeszcze

Ogolnie nic niedzieje sie bez przyczyny. Aczkolwiek sadzac po krzykach mlodego jezeli jest po mutacji to zwykla pizda z niego. Ja juz w wieku buntu napierdalalem sie ze starym ale nie dlatego ze oblalem szkole (w technikum) bo zara na czarnucha za jebane 7.50 na godzine jebalem na budowie. Tylko dlatego ze wkurwialo mnie jego chlanie/oktawy po 3 tygodnie i ponizanie mamy i mnie za to jakim byl nieudacznikiem a pozniej miesiac trzezwosci i narzekania jak to jest zle i chujowo - bez szukania przyczyny. Pozdro roczniki 90-te

Upalony napisał/a:

Ujme to tak, ze osoby które probuja w jakis sposob tlumaczyc takie zachowanie same byly oczerniane w taki sposob przez rodzicow. Agresja na czlonku rodziny to brak szacunku i kurestwo. Winna lezy zawsze po obu stronach, a przemoc nie rozwiąże problemu. Po elokwentnym skladaniu zdan od strony ojca wychodze z zalozenia ze sam ojciec z patologicznej rodziny pochodzi i patologie dalej szerzy. Jedno wielkie kurestwo i dzicz.



Racja kolego, aczkolwiek po latach patrzenia na taka patologie nie przekladam tego na swoja rodzine i corke, wiec jak sie chce to mozna wszystko zrobic, ale trzeba chciec
Zgłoś
Avatar
Sklozgos 2022-05-23, 23:59 1
W obecnym systemie, rodzice nie sa prawnymi opiekunami. Opiekunem jest panstwo. Ten ojciec z matka za te nagrania pojda siedziec. Nie ma juz mozliwosci wychowywania dzieci. Moga sie zachowywac jak chca. Jak bym mial takiego syna trz bym byl wkurwiony. Mam taka zone. Cale jebane zycie kobiecie pomagalem ile moglem. Dziecmi sie opiekowalem. Chciapem zeby kobieta sie uczyla. Nic sie kurwa nie da zrobic. Bic jej nie bilem. Po paru latach patrzenia jak siedzi i nic nie robi majac to coraz wieksze roszczenia coraz bardziej darlem morde na nia. E koncu dalem sobie spokoj i powiedzialem, ze sie rozwodzimy. Nie ma mozliwosci. Nie wolno nic. Jak ja odpierdalalem to dostalem pasem czy kijem w dupsko. Kary na tv, dwor itp. oczywisicie wielokrotnie nie zrobilem nic a i tak wpierdol byl. Tak dla zasady. Jednak gdyby nie ten wpierdol, siedzialbym w wiezieniu i byl teraz bez szkoly. Ja bylem za to napierdalany od dziecka i pewnie przez to zachowywalem sie jak gnojek. Cos w tej rodzinie od poczatku jest nie tak. Matka tez sie odzywa w chamski sposob. Wszystko sie nakreca.
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2022-05-23, 23:59 2
Jeszcze wam potwierdzili na nagraniu, że problemem nie są oceny bo ma dobre tylko to, że spierdala ze szkoły, czemu w ogóle się nie dziwię. Spierdolona rodzina, pewnie od lat się tak zachowują. Ojciec do pierdla, syn na terapię, matka do gacha i tyle
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-05-24, 0:09
Baldzi napisał/a:

Ojciec do pierdla, syn na terapię, matka do gacha i tyle



Ojciec na wakacje, gnój do pieca, matka do burdelu u ruskich.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2022-05-24, 0:25 5
Czytam te komentarze i nie wiem gdzie większe zjeby, na nagraniach, czy w komentarzach.

Chyba wszyscy w takiej samej patologii chowani byliście co ten młody.

Szkoda słów.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-05-24, 0:26
Coś tu jebie fejkiem (łącznie z akcją z bagażami) chyba że się młody ujawni w końcu publicznie i na suki ich poda. Nie oglądam więcej bo sie patolą zarażę.
Zgłoś
Avatar
Emt1 2022-05-24, 0:58
Ojciec śmieć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie