18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Ojciec roku
jarao • 2014-10-10, 18:54
Syn odinstalował ojcu na telefonie Angry Birds. Niby tylko gra a wywołała takie emocje.
Zgłoś
Avatar
mazin 2014-10-10, 22:05
A na oknie gwiazda Dawida. Przypadek?
Zgłoś
Avatar
snajperxzy 2014-10-10, 22:08
Kurwa ludziska to jest o prostu FAKE! Na miejscu ojca dałbyś się tak po prostu nagrać na telefon dzieciakowi, jakbyś był na maxa wkurwiony???
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-10-10, 22:19
Ja na miejscu ojca nie strzępiłbym języka, tylko zajebał mu w pysk. Kilka razy, do nieprzytomności. Może by się gówniarz nauczył
Zgłoś
Avatar
abominacja 2014-10-10, 22:23
Zajebac jednemu i drugiemu, smartfoniki pozabierać, problem rozwiązany.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-10-10, 22:44
po zasłonie wnioskuje że to żydzi
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2014-10-10, 23:23 1
Ja pamiętam jak ojciec na Playstation I nakurwiał w Gran Turismo (trzeba było robić licencje, cholernie trudne niektóre, żeby móc brać udział w wyścigach). Ja też lubiłem autkami pojeździć jako młodzieniec, no ale dziwnym trafem zawsze przy zerowym stanie gry myliło mi się LOAD z SAVE. Oj, co on się nawkurwiał...
Zgłoś
Avatar
Kodeiny_fosforan 2014-10-10, 23:23
Gwiazda Dawida?
A może Gwiazda Śmierci?
Zwykła gwiazda pięcioramienna, chyba święta mają
Zgłoś
Avatar
Krzyzak135 2014-10-11, 0:22
Tobie też skasowali grę ? Pierdolisz głupoty .
Zgłoś
Avatar
kothletino 2014-10-11, 2:24
Przypomniało mi się moje konto z ogame, takie skurwysyństwo można porównać tylko do odcinania głów niewinnym osobom...
Zgłoś
Avatar
dude214 2014-10-11, 8:19
"jak można się za takie coś wkurwiać" myśli pare osób.

Pomyśl, że siedzisz nad czymś baaaardzo długi czas, robisz coś co sprawia Ci satysfakcje, bo jesteś w tym "champ" aż tu nagle wpierdala Ci się ktoś z butami i wszystko rozpierdala. Ot taki przykład. Ja się nie dziwie staremu, że się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2014-10-11, 10:25
zalosne gamery,bronia sie tym ze glupi nie osiagaja dobrych wynikow w grach,ruszcie dupe lepiej na jakis trening sportowy czy cos
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-10-11, 11:51 1
PatrolZG napisał/a:

Nie ma głupich gierek, są tylko głupi ludzie. Tylko osoby o niskiej inteligencji nie osiągają dobrych wyników w grach. Zaraz powiecie, że to kasy nie przynosi, a łowienie ryb daje jakieś pieniądze ? Inne hobby też nie dają, często ludzie dopłacają. Widzę po moich znajomych, ci co są ogarnięci od razu dają radę w każdą grę, a ulungi zawsze dostają w ciry. Napewno bym się wkurwił gdybym poświęcił jakiejś grze sporo czasu i ktoś by ten czas ot tak sobie zmarnował.



Dawno nie słyszałem takiego idioty. Chcę Ci pogratulować bo 'zrobiłeś mój dzień' dzisiaj
Kretyn of the year goes toooo........PatrolZG!!!!! Kongratulejszons my nyga!
Idź zdechnij tępa maso!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-11, 12:00 3
@up jesteś kretynem bez argumentów, więc bądź łaskaw opuścić tę stronę.

A PatrolZG dobrze gada, dajcie mu piwo bo mi się nie chce klikać
Zgłoś
Avatar
banasinski.jbt 2014-10-11, 13:14
Spokojnie na pewno mu "sejvy" zachował
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-10-11, 16:50
michallodz napisał/a:



Dawno nie słyszałem takiego idioty. Chcę Ci pogratulować bo 'zrobiłeś mój dzień' dzisiaj
Kretyn of the year goes toooo........PatrolZG!!!!! Kongratulejszons my nyga!
Idź zdechnij tępa maso!



A ty nam zepsułeś dzień swoim niedojebaniem mózgowym. Zrób dobry uczynek rodzicom, zabij się. Łódź kurwa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie