18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Ojciec wędkarz
jezier • 2012-12-18, 6:51
znalezione na forum, pewnie jakaś kopiujwklejka

"Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zajebane wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.
Druga połowa mieszkania zajebana Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za najebanie 10k postów."
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-12-18, 11:57
Zajebiste ;D u mnie ojciec też łapie rybki, ale żeby takie akcje odpierdalać to trzeba byc prze chujem współczucia za dzieciństwo
Zgłoś
Avatar
tanazwamusibycdostepna 2012-12-18, 12:46 44
Cytat:


Wystawiono 2 piw(a): Szczepan, Fiszu92



Szczepan? Trollkonto starego anony?
Zgłoś
Avatar
Marshal 2012-12-18, 12:52 1
Genialne

W sumie dziwie sie ze ktos nie walnal ze nie chcialo mu sie czytac ale zajebistosc tego tekstu rozwala
Zgłoś
Avatar
szerszeh 2012-12-18, 12:54
Komentarz dłuższy od tematu o.0
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-12-18, 13:06
Hahaha dobre dobre w końcu coś nowego, a nie dwadzieścia razy to samo tylko podane w lekko zmienionej formie. Mam ojca wędkarza i cała historia jest mi bliska
Zgłoś
Avatar
rubasny 2012-12-18, 13:13 1
Hahahahaha nie dość, że zajebista historia, to jeszcze napisana kozackim językiem
Zgłoś
Avatar
elvin 2012-12-18, 13:16
Ale ta rodzinka musi mieć przejebane 0_o
Zgłoś
Avatar
bimber954 2012-12-18, 13:37
dobre w chooj
Zgłoś
Avatar
ejsap 2012-12-18, 13:40 3
w momencie jak janusze podjechali pod blok i zaczela sie akcja poplakalem sie ze smiechu
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-12-18, 13:42 1
Byłem wkurwiony, bo skurwysyny na fejsie mnie przebiły z ofertą za zawodnika (tak to jest jak się gra w te pojebane gry typu Top Eleven). Usiadłem, przeczytałem historię, zacząłem się śmiać jak jebnięty. Boże, świetna historia, a do tego świetnie napisana. No każdego rozbawi. Pierdole, przeczytam jeszcze raz .
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-12-18, 13:51 1
ból dupy" rozpierdala system
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-12-18, 14:07 6
"Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na ryby w drodze wyjątku. Super prezent kurwo."

Jebane gimbusy. Ojciec jest jaki jest, ale w nocy cię w dupę nie ruchał, odchował cię, dał Ci dach nad głową, a Ty go kurwą nazywasz? O Ty chuju. Przez brak szacunku do rodziców wśród współczesnej młodzieży mamy tak w państwie jak mamy i nie będzie lepiej.

Po za tym, módl się być mieć kiedyś takie hobby, by traktować je z taką pasją jak robi to Twój ojciec, bo współczesna młodzież to w chuj miałka i nijaka jest.
Zgłoś
Avatar
kur2005 2012-12-18, 14:13 4
Kurwa z tego scenariusza powinien powstac film, a nie jacys ochronairze w supermarkecie. Komedia roku
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-12-18, 14:16 1
Ma ktoś może link do tego tematu na forum wędkarskim ?
Zgłoś
Avatar
Xidros 2012-12-18, 14:50 1
Chce to zobaczyć w serialu typu "dlaczego ja"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie