18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JADOWITY_SZCZYMSZYL 2015-08-27, 17:46 1
jest paru ludzi których nienawidzę,ale nikomu nie życzę czegoś takiego...
Smutne to, rodzicom mogę życzyć tylko wewnętrznej siły...
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-08-27, 17:59 1
Kurwa, teraz siedze i sie patrze w ściane. Nie wyobrażam sobie nawet co czują rodzice w takim momencie. Przy okazji taka refleksja: jebać samobójców.
Zgłoś
Avatar
konop720 2015-08-27, 18:30
ale tutaj pizdeczki się logują, te komentarze w stylu ''opanujcie się na co wstawiać tu takie filmy'' hahah pojebało was? ten film idealnie się tu nadaje, chuj mnie to obchodzi, że jest smutny, jak chcecie się pośmiać z jebanych kotków to wypierdalać na kwejki
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2015-08-27, 21:01 1
konop720 napisał/a:

ale tutaj pizdeczki się logują, te komentarze w stylu ''opanujcie się na co wstawiać tu takie filmy'' hahah pojebało was? ten film idealnie się tu nadaje, chuj mnie to obchodzi, że jest smutny, jak chcecie się pośmiać z jebanych kotków to wypierdalać na kwejki



Widzę że mamy do czynienia z poważnym graczem. Ledwo od cyca mamusi się uwolnił a już ocenia ludzi. Weź się pierdolnij w łeb szczylu.
Zgłoś
Avatar
T3nk3n 2015-08-28, 0:44
Kurde jak ją zawijali na końcu, to masakra... aż mnie ochota na ojebanie tortilli naszła
Zgłoś
Avatar
krykoz 2015-08-28, 17:08
każdy kiedyś odejdzie, kiedyś nas nie było, teraz jesteśmy i za jakiś znów nas nie będzie, czyli wszystko wróci do takiego stanu jaki był wcześniej
Zgłoś
Avatar
bujak81 2015-08-28, 23:16
Misiu9316 napisał/a:

Jakim trzeba byś podłym skurw... żeby nagrać takie coś...



czy widzisz żeby ktoś przy tym jakieś jaja sobie robił? no właśnie. ktoś z rodziny nagrywał i ma do tego pełne prawo.

skurwysynem to trzeba być żeby nagrywać ludzi konających zamiast udzielać pomocy
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2015-12-08, 20:58
Tutaj zdjęcia dziewczynki

youtube.com/watch?v=9VFEKOKX6P8

Szkoda dzieciaka....
Zgłoś