18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:18
Avatar
motorcycleman 2014-03-07, 15:26 5
sadistic wylęgarnią empatii... świat się kończy. dobrze tak skurwielowi - przynajmniej nikogo nie pobodzie
Zgłoś
Avatar
RusMan 2014-03-07, 17:23 2
fajnie słychać jak na niego strzelbę szykują ... tylko ciekawe czy ostrą amunicje do dobicia czy usypiającą, żeby go pospawać jakoś...
Zgłoś
Avatar
fastsolution 2014-03-07, 18:08 2
co za gnój, złamałbym takiemu piszczel i zeby zdychal z koscmi na wierzchu
Zgłoś
Avatar
niemakurwanazw 2014-03-07, 18:14
Osobie która to zrobiła, powinni chuja odciąć!
Zgłoś
Avatar
SmukłaDziewica 2014-03-07, 18:18 2
ojej kurwa zebyscie sie na proteze dla niego nie zlozyli bo niedlugo bedziecie chronic umierające świnki co idą do przerobienia na szynke. Takie jest zycie. Człowiek ma technike jest mądrzejszy silniejszy to jak chcial miec róg to sobie róg wział. Taki nosorożec niemiały sentymentu zabic człowieka. Sam bym sobie taki sprawił i powiesil na scianie.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-03-07, 18:23
zdarza się że one tracą róg podczas walki albo jakiegoś wypadku, niekoniecznie mu to zrobili ludzie. A zresztą jak sobie wyobrażacie wyrywanie z korzeniami rogu takiemu wielkiemu skurwielowi? Przecież to trzeba by jakoś linę zaczepić która by się i tak ześlizgiwała z rogu a nawet jakby się go ciągnęło samochodem to ot tak by się nie odczepił tylko ciągnęłoby się całego nosorożca za autem. A kłusownicy nie bawią się w usypianie tylko strzelają i trupowi ucinają.
A tak na poważnie to w taki sposób powstają hipopotamy.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-03-07, 18:36 2
Jest zwierz hodowlany ale jest i dziki, dlatego np. jak widzisz rozjechanego psa to możesz się wkurwić ale widok rozjebanego nosorożca lub cygana nie powinien szokować.
Zgłoś
Avatar
Gawciu 2014-03-07, 18:40 2
Teraz to już beznosorożec.
Zgłoś
Avatar
Legwan220 2014-03-07, 18:58
Ogólnie nie mam nic do zabijania zwierząt hodowlanych, które zostały do tego stworzone albo przetrzebienia populacji jakiegoś gatunku co się rozmnożył od zajebania i jest niekorzystny dla ekosystemu. Nie wiem czy ten konkretny gatunek jest jakoś zagrożony wyginięciem, ale jeśli tak to bambusowy kij w dupsko temu kto to zrobił.
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2014-03-07, 19:09
eee kurwa nie ma co się bulwersować przecież żyje
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-07, 19:20
Ekspertem napisał/a:

Człowiek powinien wyginąć zanim doprowadzi do wymarcia wszystkich innych stworzeń. Za głupi jesteśmy na dominujący gatunek.


Wręcz przeciwnie. Odwiecznym prawem natury jest, że gatunek silniejszy, lepiej przystosowany wypiera gatunek słabszy. Parafrazując pewnego chuja można by powiedzieć, że śmierć jednego zwierzęcia to tragedia, wymarcie gatunku to statystyka.
Zgłoś
Avatar
Tucha 2014-03-07, 19:29
kamilloqq napisał/a:

temu kto to zrobił powinni na żywca skórę płatami zdzierać !!!



Niee... Myślę, że wyrywanie paznokci byłoby tutaj lepsze.
Zgłoś
Avatar
rompopopom 2014-03-07, 19:32
Szkoda mi tego nosorożca... Kurwa nie wiem czy ja jestem pojebany, ale jak widzę na hardzie ginących ludzi to jestem obojętny, a ginące i okaleczone zwierzątka mnie wzruszają.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-03-07, 20:19
ellsworth, ale człowiek trochę się wymyka dotychczasowym zasadom. Normalnie jak jest jakiś nowy gatunek, albo jak zdobywa nowy obszar to zwiększa liczebność do stanu równowagi. A z nami jest inaczej, prędzej całą planetę zniszczymy do takiego stopnia, że życie tutaj to będzie gówno.
Zgłoś
Avatar
irish 2014-03-08, 0:11
chyba wszyscy wiemy, jaki kolor skóry miał sprawca...........................
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie