18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Oklep za dług.
T3RMINATOR • 2020-01-30, 18:00
Była słodka zanim się uzależniła i wstąpiła do gangu narkotykowego.

Trochę bezzębny a ale i tak bym przeorał.
Zgłoś
Avatar
garota 2020-01-30, 21:56
T3RMINATOR napisał/a:

Polecam iść do okulisty i do laryngologa. A Głodnemu to zawsze chleb na myśli pedale.



Co ty bredzisz deklu. Sam przeczytaj jak opisujesz swoje wstawki. Głodnemu chleb na myśli. Pisze dekiel który przeruchał by jakąś brudną narkomankę z faweli. Tobie to kurwa czerstwy chleb na myśli i do tego piszesz jak popierdolony. Jebnij się w czoło.
Zgłoś
Avatar
sard 2020-01-30, 23:01 1
Łobuz kocha bardziej
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2020-01-31, 5:57 2
silwerbalk napisał/a:

Bo długi się kurwa spłaca..... sam znam typa takiego jak mu nie przypierdolisz to nie odda bo albo zapomniał albo no wiesz krucho u mnie z kasą itp itd pierdolenie... Dopiero oklep pod domem mu przypomniał o 500 zł długu u mnie



I co pobiłeś dzieciaka. No zajebiście pseudo kozaku. Ciebie to nawet mafia się cyka. Dobre bajki masz
Zgłoś
Avatar
klos79 2020-01-31, 12:13
Po uzębieniu widać, że już nie raz była dłużna....
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-01-31, 14:14 1
Twójbug napisał/a:

I co pobiłeś dzieciaka. No zajebiście pseudo kozaku. Ciebie to nawet mafia się cyka. Dobre bajki masz



Nie dzieciaka tylko ponad 20 letniego typa..... I nie tylko mi wisiał kase i jakie kurwa pobicie byłeś tam i widziałeś? .... Widać że od ciebie można pożyczyć tak z 2k i nawet nie pierdniesz baaa ty kurwa odpuścisz i jeszcze się uśmiechniesz na koniec jak każe ci spierdalać i że hajsu nie nie dostaniesz bo nie

Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2020-01-31, 16:37
Kłamstwo.

Cejrowski nigdy takiej Ameryki Południowej nie pokazywał wiec jest to kłamstwo, jakieś CGI albo inne szatany.
Zgłoś