18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Odnośnie tematu sadistic.pl/zatrzymanie-czeczenca-w-moskwie-vt217974.htm który prawił o zatrzymaniu czeczeńca i jego koleżce, który napadł na policjanta z kastetem.

W związku z powyższym wydarzeniem, dnia dzisiejszego OMON przeprowadza czystkę rynku. Policja sprawdza pozwolenia na prowadzenie działalności, dokumenty migracyjne, certyfikaty itp. Cały rynek został okrążony - nie da się wyjść ani wejść.

Jeden z czarnuszków napadł na policjantów z nożem. Na filmie widać-to ten, co leży mordą w trawie.
Na rynku, na terytorium którego doszło do napaści na policjanta były robione tzw. kontrolne zakupy. Wykryto bardzo dużo nieścisłości. Niektórzy nie mają kompletnie żadnych pozwoleń. Rynek rządzi się swoimi prawami - mówi jeden z majorów policji. No i wiadomo kto ten rynek trzyma.
Co jak co, ale z OMONem nie ma żartów.
Zgłoś
Avatar
ademicus 2013-07-30, 16:05
Cóż za barbarzyństwo, nie zasłonili mu twarzy. To takie niehumanitarne i może jest niewinny przed skazaniem?

Piwo Ruskom
Zgłoś
Avatar
Badluck13 2013-07-30, 16:28
Taka akcja mi się podoba!
Bronili "swojego"? To teraz bekają zbiorowo
Pewnych rzeczy od Rosjan powinniśmy się uczyć.
Zgłoś
Avatar
wsamookno 2013-07-30, 16:30
OMON trzyma te rynek
przeciez biora w lape od wszystkich, teraz sobie poprostu pokazowke zrobili
Zgłoś
Avatar
ayawaya 2013-07-30, 16:32
Się w tańcu nie pierdolą. Piwo !
Zgłoś
Avatar
qantas 2013-07-30, 16:58
OMONiści...tych to podziwiam, nie pierdolą sie w tańcu tylko przechodzą do działania
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-07-30, 17:07
OMOH w lustrze to HOMO!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-30, 18:13
spalić kurwa tą zarazę
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2013-07-30, 20:23
Już kiedyś jakbym to gdzieś widział, to całe stawianie ruskich i ich wyczynów za przykład... nie, nie, nie. To nie to, że się nie pierdolą, z tymi z którymi mają się pierdolić, to się pierdolą, aż za bardzo. A bezrobotnego, nielegalnego imigranta to i "nasi" milicjanci potrafią niezgorzej napierdolić bez zbędnych fajerwerków. Może tylko na dziennikarzy bardziej uważają.
Zgłoś
Avatar
selbst 2013-07-30, 20:58
Jacy w wszyscy jesteście wpatrzeni w ten OMON tam nawet żeby prowadzić legalnie firmę musisz płacić haracz mafii i z tym nic nie robią ale gimbaza jest podniecona jak to akcja zajebista jeszcze musicie trochę pożyć i zobaczyć, że tam nie jest kolorowo napierdalacie na Polskę jaka to chujowa a wyjedźcie tam zamieszkać zobaczymy jak szybko tu wrócicie tam były woskowy ma 500zł emerytury a u nas kolo 2 tyś a ceny takie same jak w PL albo większe. Ale co można oczekiwać od ludzi siedzących tylko przed kompem którzy nigdzie nie wychodzą.
Sorry ale już się tak wkurwiłem, że musiałem napisać co myślę o tym całym narzekaniu i chwaleniu ruskich..
Ps. Jakby u nas zrobili taka akcje to wszyscy by wrzucali jacy to policjanci byli agresywni i użyli zbyt dużej siły do opory im stawianego..
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-07-30, 23:13
Prawidłowa reakcja a nie bawienie się w jakieś poprawności polityczne.
Zgłoś
Avatar
Garbaty_Anioł 2013-08-01, 1:20
no i dobrze że się nie pierdolą na robocie, u Nas też by się przydało silnej ręki
Zgłoś