18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
Breakcore 2012-10-23, 22:27
kool83 napisał/a:

jak można słuchac takiego gówna?! a kurwa te pedały jeszcze to śpiewają. wypierdalać na chuj



To że z chłopakiem wolicie fasolki, nie oznacza że kibice nie mogą pośpiewać znanego kawałka disco polo...
Zgłoś
Avatar
ZieIony 2012-10-23, 23:06
kool83 napisał/a:

jak można słuchac takiego gówna?! a kurwa te pedały jeszcze to śpiewają. wypierdalać na chuj



lepiej żeby zaśpiewali jakiś rap albo zatanczyli dubstep, co nie? bo przecież każdy nienawidzi discopolo, a Ci kibice zamiast świetnie sie bawić, to powinni siedzieć w domu, nie chodzić na żadne mecze i krytykować zabawy innych ludzi.

Wieś się bawi
Zgłoś
Avatar
fazzie 2012-10-24, 1:54
btw, w przerwie leciałą Nirvana, tez spiewali.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-10-24, 2:29
Dziwi mnie jedna sprawa, którą obserwuję od jakiegoś czasu. Potężny hejt na ludzi z Warszawy i samą stolicę. Przecież gnój tam robi bydło, które przyjechało do stolicy i panów zgrywają. Odjebać się od miast i ludzi, którzy pochodzą z mojego kraju, polaczki.
Zgłoś
Avatar
MrKakao222 2012-10-24, 14:19
ocena HzK (Huj z Kutasem)
Zgłoś
Avatar
D4imon 2012-10-24, 14:25
Wszystko okej, ale co tam robi Ku Klux Klan i dlaczego śpiewają Disco Polo?
Zgłoś
Avatar
izig 2012-10-24, 16:45
TaboretBoy napisał/a:


Proszę bardzo.


Maja rozmach
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-24, 19:58
macleod napisał/a:



1. Nie wiem co cie tak śmieszy.
2. Jebać to sobie możesz swoją kozę za stodołą.



Nie mieszkam w stolicy, dlatego nie znam waszych zwyczajow, ale u nas - nie jebie sie koz =)

A smieszy mnie ten zalosny wierszyczek =D
Zgłoś
Avatar
cinu314 2012-10-25, 2:24
cwks ? - cywilno-wojskowa kurwa sportowa !
znowu się zaczela bitwa kto jest większy warszawiak ten kto mieszka dwa lata czy ten co mieszka trzy....
jebać warszafke i chuj !
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-10-25, 17:20
Sataris napisał/a:



Nie mieszkam w stolicy, dlatego nie znam waszych zwyczajow, ale u nas - nie jebie sie koz =)

A smieszy mnie ten zalosny wierszyczek =D



"Wierszyczek"? - właśnie udowodniłeś, że w dupie byłeś i gówno widziałeś, a zasoby twojej wiedzy kończą się na dyskotece w pobliskiej remizie...

U nas też się nie jebie, bo ich po prostu nie ma,a jak ktoś wniósł taki zwyczaj to właśnie ci co "nie mieszkają w stolicy"...
Zgłoś