18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Mc6 2012-08-15, 0:51
Yhy, teraz wszyscy mają takie zwierzątka, kątniki też się liczą? jeśli tak to też mam, pewnie nawet kilka.
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-08-15, 1:01
Robsajson napisał/a:

jeden wyfruną przez okno



Nie pierdol że po polskich ulicach gonił taki włochaty pajonk
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-08-15, 1:04 1
No i to się kurwa nazywa humanitarny pająk! Mysz męczyła się mniej niż przeciętna świnia z przeciętnej rzeźni.

Gratulacje i szacun dla pająka!
Zgłoś
Avatar
julo69 2012-08-15, 1:33
Mogłeś puścić jak ją wpierdala
Zgłoś
Avatar
Kov 2012-08-15, 1:41
Typowe dla murinusów. Nie zajebał żeby zjeść, zajebał od razu bo go wkurwiła snując się po jego terytorium Zajebiste są murinusy, podobnie mają haplopelmy - atakują od razu bez pierdolenia, byleby ich nie wkurwiać
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-08-15, 2:03
0:08 - jak fajnie fiknęła do tyłu, od razu po dziabnięciu ją zaczęło wyginać...
Zgłoś
Avatar
Jai 2012-08-15, 5:37
Szkoda tylko, że murinusek nawet nie próbował atakować, nie potraktował myszy jako pożywienie. Zwyczajna postawa obronna. Bez przerwy widzę jak kretyni karmią ptaszniki myszami. Krowę im kurwa wrzućcie.
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2012-08-15, 5:50
"Rozjebać papciem" taka myśl nasuwa mi się gdy zobaczę pajaka.
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2012-08-15, 7:48
myślę że właściciele takich zwierzątek, nagrywają sobie takie filmiki i fapują później do takiego pająka
Zgłoś
Avatar
shogo 2012-08-15, 10:55
a ja myślę że do hodowli takiego pająka cza mieć jaja ze stali i dużą odpowiedzialność i samo dyscyplinę żeby nie ujebało w rękę czy coś
Zgłoś
Avatar
takija 2012-08-15, 11:31
Taki murinus usambara kosztuje ok 15zł...także każdy może mieć...stety i niestety. Moje ptaszniki są w zamknięte w pudełkach a same pudełka stoją wysoko na szafce z racji tego że często mamy gości z malymi dzieciakami. Wszystkie prace wykonuje pensetą 40cm....niby te moje groźne nie są ale wole sie od początku przyzwyczajać żeby łap tam nie pchać. Aczkolwiek jak parahybana urośnie to i tak ją wezme na łape:D
Zgłoś
Avatar
skala_ks 2012-08-15, 11:46
trzeba mieć trochę oleju w głowie i nie pchać łap tam gdzie nie trzeba. miałem Poecilotherie, murinusy, Stromatopelmy, maculaty i przez 5 lat żaden mnie nie ukąsił
Zgłoś
Avatar
ZdziczałyMops 2012-08-15, 12:38
jebać wszystko co ma więcej niż 4 odnóża
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-08-15, 12:46
Robsajson napisał/a:

Jad pająków jest na tyle słaby ,że dorosłego człowieka po jednym ukąszeniu napewno nie zabije.
Na Hardzie jest dużo tematów jak wyglądają rany po takich ukąszeniach.
Bardzo długo się goją,są strasznie bolesne z efektami martwicy tkanek.
Hodowałem kiedyś dwa ptaszniki i jeden mnie ujebał.
Rana goiła się 2,5 miesiąca i zajebiście piekło.Dobrze ,że był jeszcze młody i wielkości kapsla od Frugo.
Po ukąszeniu oprócz bólu,co jakiś czas drętwiała mi ręka,i twarz.Miałem zawroty głowy i problem z oddychaniem.Po 3 dniach wszystko wróciło do normy ,oprócz bólu ręki i długo gojącej się rany.



Nie pierdol tylko dawaj zdjęcia
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-08-15, 13:54
dojcz.! napisał/a:



Nie pierdol że po polskich ulicach gonił taki włochaty pajonk


Wiesz co to jest ironia?
Sam jesteś ,,pajonk"
robal007 napisał/a:



Nie pierdol tylko dawaj zdjęcia


Zdjęć brak bo w tedy były modne Nokie 3210
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie