18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ogólnie sprawa wygląda następująco:

Niezależni twórcy tworzą dokument o młodej działaczce ONR który później zostaje sprzedany do angielskiego "the guardian". Wszystko wydawało by się nawet całkiem w porządku lecz niestety to wydawnictwo jest bardzo lewicowe (coś ala gw w Polsce). Niestety również do roli głównej wybrano bardzo młodą dziewczynę z małym doświadczeniem w kręgach narodowych. Przynajmniej jak już wylazła z kuchni to w dobrym kierunku swoje zainteresowania skierowała . Czytałem na ten temat już jakiś czas i z niecierpliwością wypatrywałem się w nowe publikację. Jeżeli ktoś zna się na tych tematach to wyłapie sam manipulacje.





Źródła.
theguardian
narodowcy
fanpage: ruch narodowy, wipler, marsz niepodległości i kilka innych...

nie wiem czy było ale świeża sprawa

PS nie jestem z ONR ale popieram ich w większości założeń.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-20, 16:31 1
Cytat:

- w temacie zaznaczyłem ze to propaganda lewicowego pisma i sami szukajcie tutaj manipulacji. Wiec panie Socjalisto chyba nie udało Ci sie to bo odnosisz się w wypowiedziach do filmu i ne tej podstawie argumentujesz.



Nie no, ja odnoszę się do słów wypowiedzianych przez członków ONR w filmie. Rozumiem, że osoby uczestniczące w tym obozie to byli członkowie ONR, którzy rozumieją wypowiadane przez nich słowa. Jeśli tak, to nie ma w tym żadnej propagandy.
Sam film mizerny. Nie twierdzę, że nie powycinali urywków, tak jak z tym faszyzmem, czy koncertem, albo stand-upem jak gość opowiada co mówił dziecku o palmie. Faktem jest jednak, że takie słowa padały, więc nie ma co zwalać wszystkiego na miastyczną lewacką propagandę.
Tak jak pisałem, tam są ludzie, którym może zależy na Polsce i może chcą coś faktycznie robić, ale oni nie mają wykształconych żadnych konkretnych poglądów przecież. On ci nie powie nic o gospodarce poza "ugabuga fabryki musza być w polskich rękach, tak samo ziemia" czy "ugabuga muszą powstać państwowe fabryki, żebyśmy mieli co wysyłać na zachód, a nie tylko chinszczyzna". Taka jest prawda, jedyne o czym oni się wypowiadają, to o wielkim spisku Żydów, wielkim spisku lewaków, o uciśnionym narodzie i o zdrajach ojczyzny. 0 refleksji, 0 analizy, 0 wniosków.

PS W zasadzie moje odniesienie do filmu nie było aż tak istotne, wydaje mi się, że warto odpowiedzieć na pytanie, które zdałem w pierwszym poście.
Zgłoś
Avatar
mamo_mamo_jestem_tutaj 2015-01-20, 17:32
Młody_Socjalista_xD napisał/a:



Nie no, ja odnoszę się do słów wypowiedzianych przez członków ONR w filmie. Rozumiem, że osoby uczestniczące w tym obozie to byli członkowie ONR, którzy rozumieją wypowiadane przez nich słowa. Jeśli tak, to nie ma w tym żadnej propagandy.
Sam film mizerny. Nie twierdzę, że nie powycinali urywków, tak jak z tym faszyzmem, czy koncertem, albo stand-upem jak gość opowiada co mówił dziecku o palmie. Faktem jest jednak, że takie słowa padały, więc nie ma co zwalać wszystkiego na miastyczną lewacką propagandę.
Tak jak pisałem, tam są ludzie, którym może zależy na Polsce i może chcą coś faktycznie robić, ale oni nie mają wykształconych żadnych konkretnych poglądów przecież. On ci nie powie nic o gospodarce poza "ugabuga fabryki musza być w polskich rękach, tak samo ziemia" czy "ugabuga muszą powstać państwowe fabryki, żebyśmy mieli co wysyłać na zachód, a nie tylko chinszczyzna". Taka jest prawda, jedyne o czym oni się wypowiadają, to o wielkim spisku Żydów, wielkim spisku lewaków, o uciśnionym narodzie i o zdrajach ojczyzny. 0 refleksji, 0 analizy, 0 wniosków.

PS W zasadzie moje odniesienie do filmu nie było aż tak istotne, wydaje mi się, że warto odpowiedzieć na pytanie, które zdałem w pierwszym poście.



Przed chwila to zrobilem ale wylogowalo mnie z sadola i wyjabalo w pizdu moj komantarz a niestaty musze spierdalac do pracy... moze jutro... za duzo teog bylo
Zgłoś
Avatar
kolokolo 2015-01-20, 17:37
Az mi szkoda tej dziewczyny, tępa dzida nie wie w co się wpakowała. Momentami jakby nie wiedziała co tam robi hehe. Jej kampania wyborcza też mnie rozwaliła i wypowiedź ze ma dopiero 20 lat i "jak nie teraz to kiedy ja się w sumie wybawię" <FACEPALM>
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-20, 19:04 1
Łe ONR i RN to pizdy polecam FALANGĘ
macie strone falanga-blog.blogspot.com/
Oj głupiutka ta dupcia głupiutka ale jakby troszkę zruciła kilo yo kto wie czy by nie brał
pojechała na taki ogóż bo chciała prawdziwy gangbang ic 5 80 byków , każdy wie jak się to kończy

gówno robicie i zrobiciew to szans nie ma tra innej strategi ( zamach stanu , stan wojenny i nowa konstytucja oczywiście będą straty i to duże krew będzie wszędzie ale drzewo wolności się podlewa krwią patryiotów

Zapraszam do mojej organizacji Krew Przemoc i Chaos

Jak se poradzić z brakiem pracy każdego 70. wyjebać w piz du np do angli po cholere nam darmozjady które tylko przeżerają nasze podatki
zaraz się pojawi że oni kiedyś na to pracowa
ich państwo upadło więc oni z nim na dno powinni póść
ile w polsce mamy emerytów niech ktoś policzy i ile przezerają pieniędzy
Obowiązek posiadania dziecka i zapewnieni mu odpowiedniego poziomu nauki/życia
nie masz dzieci kara bardzo wyskoka
się buntujesz wypierdalaj z kraju bilet w 1 stronę
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-20, 19:31
mamo_mamo_jestem_tutaj napisał/a:

Przed chwila to zrobilem ale wylogowalo mnie z sadola i wyjabalo w pizdu moj komantarz a niestaty musze spierdalac do pracy... moze jutro... za duzo teog bylo



spoko, jak coś to nawet na PW możesz pisać.

Luqas95 napisał/a:

Łe ONR i RN to pizdy polecam FALANGĘ
macie strone falanga-blog.blogspot.com/
Oj głupiutka ta dupcia głupiutka ale jakby troszkę zruciła kilo yo kto wie czy by nie brał
pojechała na taki ogóż bo chciała prawdziwy gangbang ic 5 80 byków , każdy wie jak się to kończy

gówno robicie i zrobiciew to szans nie ma tra innej strategi ( zamach stanu , stan wojenny i nowa konstytucja oczywiście będą straty i to duże krew będzie wszędzie ale drzewo wolności się podlewa krwią patryiotów

Zapraszam do mojej organizacji Krew Przemoc i Chaos

Jak se poradzić z brakiem pracy każdego 70. wyjebać w piz du np do angli po cholere nam darmozjady które tylko przeżerają nasze podatki
zaraz się pojawi że oni kiedyś na to pracowa
ich państwo upadło więc oni z nim na dno powinni póść
ile w polsce mamy emerytów niech ktoś policzy i ile przezerają pieniędzy
Obowiązek posiadania dziecka i zapewnieni mu odpowiedniego poziomu nauki/życia
nie masz dzieci kara bardzo wyskoka
się buntujesz wypierdalaj z kraju bilet w 1 stronę



Najlepszy wpis dzisiaj xD
Zgłoś
Avatar
mika006 2015-01-20, 19:49
@mlody socjalista
wiekszosc tych ludzi nie rozumie zupelnie niczego poprostu chca gdzies przynalezec by nadac jakikolwiek sens swemu zyciu
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-01-20, 20:15
ja pierdolę... ludzie! LITOŚCI!
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2015-01-20, 20:45
RN to kompletni kretyni. Polecam dzisiejszy wpis odnośnie pracy domowej jakiejś dziewczynki. Zadanie brzmiało wymień pozytywne cechy UE. Dzieciak a de facto rodzic napisał same negatywy. Dziewczynka dostała 1 za pracę nie na temat. O jaki piękny ból dupy prawackich buców, że indoktrynacja od małego, że jebać UE.
Polecenie brzmiało jasno. Pozytywne cechy, nie negatywne. Praca nie na temat i tyle. A indoktrynacja jeszcze lepsza bo sami ją prowadzą wśród dzieciarni, ale kiedy robi to nauczyciel (o ile to robi) to już zło wcielone. Logika prawacka i lewacka jest taka sama. Czytaj żadna.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-20, 22:08 3
@up nie tak kurwa było

Polska szkoła zmusza uczniów do euroentuzjazmu? Krytyka UE surowo zabroniona!
Polska
10 stycznia 2015

rO Unii należy pisać jak o zmarłym – dobrze lub wcale. Przekonała się o tym uczennica klasy piątej, której sprawdzian został oceniony na jedynkę, ponieważ ośmieliła się napisać negatywnie o „dobrodziejstwach” integracji Polski z Unią Europejską.

Nauczycielka klasy V „c” postawiła uczniom zadanie, które miało sprawdzić poziom ich euroentuzjazmu. Zostało postawione tendencyjne pytanie: „Wymień trzy korzyści, jakie przyniosło Polsce i Polakom przystąpienie do Unii Europejskiej.” Można by równie dobrze napisać „„Jaki jest Twój największy bohater i dlaczego Józef Stalin?” Jedna z uczennic jednak postanowiła samodzielnie myśleć i odpowiedzieć wbrew indoktrynacji.

Najpierw nam dają a potem dwa razy tyle zabierają i tylko oszukują naszych rolników. Przez Unię Europejską nasi rolnicy muszą wyrzucać produkty, bo Unia sprowadza inne i gorsz. Przez Unię mamy multikulti, bo otworzyli granice i islamiści nas zabijają, narzucając nam swoją wiarę. Unia niszczy Polskę, bo ją rozkrada i zabiera nam suwerenności i jeśli nie otworzymy oczu, to Polska zniknie. Unia ogłupia ludzi twierdząc, że ślimak to ryba i podobnymi bzdurami, a my się sprzedajemy, bo rządzą nami barany. Jeśli szybko Polacy nie otworzą oczu, to Unia zniszczy nasz Kraj.

— zakończyła swoją kartkówkę 12 letnia Julka.

Za niedocenienie zalet przynależności Polski do Unii Europejskiej należy się w polskiej szkole ocenia niedostateczna i to z wykrzyknikiem! Całą złożoną wypowiedź Julii nauczycielka podsumowała jednym zdaniem: Praca nie na temat!.

Rodzicom należy pogratulować córki.
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2015-01-21, 0:13 1
Luqas95, proszę skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
19888891 2015-01-21, 9:02
Niby tacy obrońcy białej rasy a pełnej pompki nie potrafią zrobić

ps. biały kolor tekstu to nie przypadek
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-21, 19:11
Wiecie że człowiek o pseudonimi elBiaauawy to zwykły troll i kretyn? Ignorujecie jego posty.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-21, 19:24
Ale mi dojebałeś. Przy czym sporo osób w tym temacie się ze mną zgodziło, a ci co się nie zgodzili nie zdołali odpowiedzieć na moje pytania(poza autorem, który wykazał chęć).

Debila to robisz z siebie ty i tylko ty, bo pałętasz się za mną(dexem i korwynem też) od jakiegoś czasu i piszesz wszędzie, że trolluje. Nadrabiasz pewnie to, że nikomu nie chce się z tobą w kółko gadać o religii i o antykoncepcji- bo to są twoje dziedziny ulubione

PS
Cytat:

- Ork.fajny, uważa się za prawaka, a ma poglądy lewicowe



PS2 Ten "dokument" został generalnie wyśmiany dość mocno, bo nie zawiera w sobie w zasadzie nic treściwego, poza głupkowatymi hasłami i dziewuchą, która sama chyba do końca nie ogarnia co ona tam właściwie robi
Zgłoś
Avatar
kondzioku 2015-01-21, 21:44
rzygać mi się chcę jak widzę ten zakłamany film na kolejnym serwisie. Kłamstwo, manipulacja, odpowiedni montaż i ludziom można zrobić wodę z mózgu. Się później wypowiadają znawcy tematu, bo obejrzą takiego typu produkcje. Dno i metr mułu...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-22, 8:11
elBiaauawy, ziom... Jestem tu dłużej od Ciebie a Ty kurwa wziąłeś sobie nick od jakiegoś usuniętego uzytkownika i udajesz że nim jesteś, więc nie wybaczaj mnie ale twoje trollowanie nie działa.
Tak samo jak pałętanie się za wami nie działa. To wy tutaj jesteście dyżurnymi trollami, którzy całe życie odpowiadają w dwóch działach i sieją chaos byle tylko żadna konkretna rozmowa się nie nawiązała a ludzie się ze sobą skłócili... Ja przychodzę raz dziennie czasem raz na kilka dni i tyle. A wy tylko kurwa czekacie by swoje jebane kłamstwa rozpuścić...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie