18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Operation Break Jewtube"
Lidder • 2010-07-04, 15:06
Dzisiaj na pewnym serwisie powstała właśnie nowa akcja. Wielki raid na Youtube.
ludzie z serwisu odkryli skrypt, który blokuje możliwość komentowania, czytania wcześniej napisanych komentarzy, a nawet blokuje film!
Od kiedy ten thread pojawił się na wspominanym serwisie, zalał on wszystkie podobne tematem fora. Aktualnie zablokowali już chyba wszystko co znacie. Różnego rodzaju teledyski(Bieber, Gaga etc), znane filmiki i kanały(damianero, RayWilliamJohnson).

Aby rozpocząć wielki raid na filmiki swoich wrogów wystarczy wpisać(każdy z dwóch wymienionych skryptów, oprócz pokazanego efektu blokuje komentowanie i oglądanie komentarzy):
<script>IF_HTML_FUNCTION?<h1><marquee><font color="red"><u>SADISTIC PARTY HARD!<script>
aby otrzymać taki oto efekt:

możecie wpisać też coś takiego:
<script>IF_HTML_FUNCTION?<BODY onLoad="alert('The end is near');"<h1><marquee style='position:absolute; top:0px; bottom:0px; left:0px; z-index:9999999; right:0px; background-color:#000000;'><font color="red" style:='font-size:60px'><u>Expect Us 19/5/13<script>

aby otrzymać taki efekt:

zasłoni to filmik który ktoś chce oglądać. Będzie słychać tylko dźwięk. Oprócz tego powstały jeszcze możliwości z przekierowaniem na inne strony czy też wyskakujące powiadomienia w stylu "Bieber is GAY!", ale nie mam ich aktualnie. Pojawią się niżej jak znajdę.

DO DZIEŁA!
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-07-05, 15:34
Ja pierdolę, gdyby nie sadistic nie wiedziałbym nawet kto to jest ten Justin Bieber. Skoro go tak nienawidzicie to po chuj tyle o nim rozprawiacie? Jest marketingową ciotą, ale kuźwa ile można?! Nie pojmuję tego...

Poza tym utwierdziłem się już w 100% przekonaniu, że wchodzenie na sadistic w czasie wakacji mija się absolutnie z celem.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-07-05, 16:53
xkxkxkxkxk napisał/a:


Poza tym utwierdziłem się już w 100% przekonaniu, że wchodzenie na sadistic w czasie wakacji mija się absolutnie z celem.



no to nie wchodź
Zgłoś
Avatar
MCL 2010-07-05, 20:20
@lidder

no fajnie masz, jeśli dla ciebie 4 godziny bawienia się komentarzami w stylu "Bieber is gay" to soczysty EPIC WINRAR LMAO w wykonaniu 4chana... nowocioto.
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2010-07-05, 21:39
Chyba jakiś kretyn wymyślił atak na YT, gdzie kurwa taka strona da się wjebać w jakieś gówno i to jeszcze w taki sposób... aż mi szkoda autora...
Zgłoś
Avatar
Lidder 2010-07-05, 22:20
MCL napisał/a:

@lidder

no fajnie masz, jeśli dla ciebie 4 godziny bawienia się komentarzami w stylu "Bieber is gay" to soczysty EPIC WINRAR LMAO w wykonaniu 4chana... nowocioto.



Rozumiem, że boli cię iż nie brałeś udziału w akcji, bo mamusia kazała ci położyć się spać, ale nie staraj się naginać rzeczywistości, żebyś sam uwierzył, że jestem nowociotą.



jeszcze odnośnie akcji:
webhosting.pl/4chan.wciaz.potrafi.zatrzasc.Internetem.daje.nauczke.fan...
Zgłoś
Avatar
domage 2010-07-05, 22:39
Szkoda że dopiero teraz to przeczytałem...
Czemu nikt nie wyłączył Gracjana i innych troli ?
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-07-06, 12:59
Lidder napisał/a:



Rozumiem, że boli cię iż nie brałeś udziału w akcji, bo mamusia kazała ci położyć się spać, ale nie staraj się naginać rzeczywistości, żebyś sam uwierzył, że jestem nowociotą.

Obrazek



A tobie nie kazała...i odjebałeś akcję życia! Bohaterze.
Zgłoś
Avatar
MCL 2010-07-06, 16:38
Cytat:

Rozumiem, że boli cię iż nie brałeś udziału w akcji, bo mamusia kazała ci położyć się spać, ale nie staraj się naginać rzeczywistości, żebyś sam uwierzył, że jestem nowociotą.



Spać? o 13? Tylko tobie tak każą iść spać :E
Aleśty zjebany, nie wiedziąc nawet kiedy zaczęła się akcja, also:


i


Widać kto jest nowociotą ...
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-07-06, 17:20
i na tym skończcie napinki!
Zgłoś
Avatar
sadysta666 2010-07-07, 23:04 3
dopóki nie zablokują redtube mam to gdzieś
Zgłoś