18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Justynka99 2019-06-13, 20:01 4
ProVVe napisał/a:

Sarkazm – spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan.
Możesz mi śmiało wytłumaczyć jak zastosowałeś ten sarkazm


Jest jeszcze druga definicja sarkazmu:

sarkazm - zwrot używany przez ludzi, którzy pierdolnęli głupotę i chcą się z niej wycofać bez uszczerbku na swoim wizerunku.
Zgłoś
Avatar
pablito15 2019-06-13, 21:18 1
show must go on
Zgłoś
Avatar
abadon 2019-06-13, 22:40
Ta z wiadrem rozjebała system.
Zgłoś
Avatar
Lawerko 2019-06-14, 9:53 1
Nikt się nie przejął, że sufit może pierdolnąć, genialne podejście.
Zgłoś
Avatar
qizmo 2019-06-14, 22:38 1
Jak na Tytanicu
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-06-23, 19:51
_Yarko_ napisał/a:

ProVVe napisał:
"Możesz mi śmiało wytłumaczyć jak zastosowałeś ten sarkazm"
Zapodałeś pierwszą formułkę która Ci się wyświetliła w wyszukiwarce.
Sarkazm to rodzaj ironii i naigrywania się z czegoś w bardzo wysmakowany i inteligentny sposób.
To także użycie pytania retorycznego, czyli takiego, które nie ma mieć odpowiedzi.



Nie pierwsza forumulke tylko wedlug naszego slownika. Pytania i co się da może byc sarkstyczne jeśli dobrze zostaną uzyte... Gdzie mówiłem, że nie? Błedem jest twoije myslenie, że byle pierd jest sarkastyczny bo równie dobrze wszystko jest ironiczne etc etc... Np drzewo jest zielone i co? sarkazm? Jeśli uzyjesz chujowo to niestety tylko robisz z siebie matoła nie rozumiejącego własnego języka. Kurwa co wyście w szkołach robili... Tylko z gum strzelali i chuje kredą rysowaliście...
Zgłoś