18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Osiągnięcia Aldiego
Voov • 2014-01-30, 22:41
Tutaj niektóre z osiągnięć znanego wszystkim Adolfa "Aldiego" Hitlera

*Szczególne zasługi w rozwoju światowej kinematografii, by wymienić tu choćby Allo, allo czy Jak rozpętałem II wojnę światową oraz filmów własnej produkcji w 3D.
*Po II wojnie światowej honorowy obywatel Warszawy (do 2004 roku), Kołobrzegu (do 2007 roku), Gdańska, Poznania i wielu innych polskich miast (często po dzień dzisiejszy).
*Zrobił wielką imprezę w obozach u sąsiada – w Polsce, opisał to w książce Mein Kampf.
*Jeden z głównych bohaterów sensacji XX wieku.
*Największy kompozytor XX wieku (ponieważ cała Europa tańczyła tak, jak on zagrał).
*Zwalczenie przeludnienia na świecie.
*Twórca legendarnej marki, wraz z Ferdynandem Porsche – Volkswagen = samochód dla ludu.
*Założyciel organizacji charytatywnej „III Rzesza” pomagającej uporać się niektórym państwom z problemem zbyt dużego terytorium.
*Przewodniczący Proletariatu w latach 20. Z jego mądrości życiowej nauki pobierał Feliks Dzierżyński i Mariusz Pudzianowski przed zawodami Strong Man.
*Opatentował sposób produkcji mydła Fa – From Auschwitz w obozach zagłady.
*Wymyślił kąpiel bez wody z zastosowaniem gazu.
*Napisał książkę „Mein Kampf” – „Mój Kamping”, czołowy na świecie przewodnik (z niem. Reiseführer) dla turystów lubiących podbijać nowe terytoria za granicą. Wdrożenie treści tej książki doprowadziło jednak do sytuacji "Kein Mampf" (nie ma papu!).
*Napisał kontynuację książki „Mein Kampf” o nazwie „Das zweite Buch” czyli następna część słynnego przewodnika dla turystów lubiących podbijać nowe terytoria za granicą.
*Podczas II wojny dokonał dużego rozwoju w dziedzinie tworzyw sztucznych – z pomocą Ukrainy.
*Stworzenie idealnego żołnierza niemieckiego – Werner Goldberg.
Zgłoś
Avatar
K................y 2014-02-02, 1:33 2
Shaggy93 napisał/a:

ni to śmieszne ni to mądre...

Jak cała nonsensopedia. Nawet nasz naczelny osuszacz nie promuje tamtejszych treści, a to już coś znaczy.
Btw, pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tytułu tematu:
Zgłoś
Avatar
grunzi 2014-02-02, 2:25 2
Jaranie się nim to czyste pedalstwo. Ty byś zapewne był poddany eutanazji bo niedorozwojów się zabijało, a po za nienawiścią do gwiazdy Dawida spowodował upadek naszego Państwa, śmierć elity intelektualnej i 6 mln rodaków, utratę znacznej części terytorium i niewolę na 40 lat. Naprawdę jest to wzór do "uroczych" tekścików...
Zgłoś
Avatar
myszcz 2014-02-02, 2:41 1
No ok hahha Adolf fajny, tylko jak pomyśle o polakach którzy walczyli i zginęli w obozach to nie mogę tego czytać ;/
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-02-02, 11:43
myszcz napisał/a:

No ok hahha Adolf fajny, tylko jak pomyśle o polakach którzy walczyli i zginęli w obozach to nie mogę tego czytać ;/


Za obozy oraz eksterminację Żydów odpowiada Himmler, a nie Hitler. Polacy nie byli eksterminowani, tylko więzieni i zmuszani do pracy za opór przeciw okupantowi. W czasie wojny były w Polsce całe wioski, w których życie toczyło się całkowicie normalnie podczas okupacji. Mój dziadek opowiadał mi historię o niemieckim lekarzu, który stacjonował w jego wiosce i był całkowicie normalnym człowiekiem, leczył wszystkich za darmo. Historia zmieniła się, gdy weszła Armia Czerwona, ale to już inna bajka.

Hitler nawet nie wymyślił ideologii rasy aryjskiej, ale została mu ona podsunięta i ją zaakceptował, bo pasowała mu do ,,programu".

Nie chcę bronić Hitlera, ale jego wizerunek jest maksymalnie demonizowany, a przekłamywanie historii nigdy nie jest dobre.
Zgłoś
Avatar
wisznia 2014-02-02, 15:30
ktoś tu kurwa nie rozumie ironii...
Zgłoś