18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-03-18, 0:40
On jej miłość wyznawał, że tak michę cieszyła?
Zgłoś
Avatar
faba 2011-03-18, 1:25
a le się kurwa uśmiałem, powaga!
Zgłoś
Avatar
fhr86 2011-03-18, 1:30 2
i.sadistic.pl/pics/ca8b53fca84e.gif

Zgłoś
Avatar
edge 2011-03-18, 5:58 1
LWMG napisał/a:

Co to za klasa, gdzie same brudasy. Długie włosy



To zwykły banan z liceum...czego tu się spodziewać po kimś takim, co nie zmienia faktu że lepiej wg ciebie by było żeby były slu gangstery co jeżdżą bez pasów i reprezentują biedę ale umysłową biedę nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
Mikuś 2011-03-18, 6:07
Jesteście wszyscy jebnięci. Gościu jest pozytywny, ma zajebisty refleks i niezłe zadatki na komika.
Zgłoś
Avatar
ChudyBrat 2011-03-18, 7:28
widać że koleś jest błaznem klasowym a co za tym idzie pod jego kopułą nie jest wszystko jak należy Mikuś nie ma się tutaj czym jarać bo komikiem on napewno nie zostanie pozdro
Zgłoś
Avatar
Murzyn 2011-03-18, 8:03 1
@Up
A Ty kurwa nostradamus? Koleś jest zajebisty, dawno na sadolu nie płakałem ze śmiechu, a tu spadłem z siedzenia, a warto dodać, że siedzę na kanapie.
Zgłoś
Avatar
s................y 2011-03-18, 12:04
@ up ja na twoim miejscu wypierdalalabym na pole bawelnym bo w chuja lecisz tak tak trzeba bylo sie zastanowic zanim sobie nick wybrales brudasie jestes pewnie taki sam jak ten wyjeb na filmiku wiec niedopierdalaj sie do ludzi bo gdy kazdy blazen klasowy mial zostac komikiem to dopiero bylo by zabawnie w tym kraju i wiesz co chujowe masz poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
A................l 2011-03-18, 15:19
Klasa bez swojego klasowego głupka to nie klasa
Zgłoś
Avatar
altomondo 2011-03-18, 15:30
kurwa jak wiercisz dziure to zdejmni ten kask do huja z glowy...
Zgłoś
Avatar
LWMG 2011-03-19, 17:32 1
bakosan666 napisał/a:

@LWMG od brudasów to wyzywała milicja za komuny wszystkich młodych co mają czelność nie powiedzieć "Panie Władzo" tylko inteligentnie im dopierdolić, w nagrodę dostawali pałą po plerach i dopisy w papierach, a ty chołoto ruska wyzywasz gówniarzy bo ich wina że teraz taka moda na fryz



Słowem chołota to pewnie rodzina Cię ochrzciła. Tak na wstępie. Moda modą, a takie brudasy będą na siła mówić, że są oryginalni.

edge napisał/a:



To zwykły banan z liceum...czego tu się spodziewać po kimś takim, co nie zmienia faktu że lepiej wg ciebie by było żeby były slu gangstery co jeżdżą bez pasów i reprezentują biedę ale umysłową biedę nieprawdaż?



Według mnie wystarczy, że będzie wyglądał jak chłopak. Normalnie się ubierał, nosił normalne włosy JAKIE PRZYSTAŁO NA JEGO PŁEĆ! Więcej nie potrzebuje. A te jak to mówisz SLU czasem mają wiecej w głowie niż te cioty robiące się na kobiety, Tfu.

Wojna by się przydała.
Zgłoś
Avatar
TATTOOmen 2011-03-19, 19:33 1
chuj w zadek matki kazdego lamusa komu sie ten kolo nie podoba
Zgłoś
Avatar
Murzyn 2011-03-19, 19:53 1
stary, ale o chuj Ci chodzi człowieku? Miałeś trudne dzieciństwo czy co? Starzy przybili Ci zabawki do dywanu i jeździłeś podłogą? I odpierdol się od mojego nicku bo większość z ludzi Twojego pokroju to Hero w necie, cipka w świecie. Zobaczyłbyś jakiegokolwiek czarnoskórego to wypierdalałbyś wchuj i daleko. Ktoś tu mądrze napisał - reprezentujesz biedę, szkoda, że umysłową.
Zgłoś
Avatar
miquele 2011-03-20, 1:12
Wygląda jak młody Angus z AC/DC
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-03-23, 18:25
Hada Gronkowiec-Lincz

specjalnie tak zrobione
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie