18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Ostatni pocałuneK
Areczos • 2014-04-22, 17:41
"...Za zachowania podłe karą kopy na mordę..."- WWO- Wielcy Bandyci


PS. Zapomniałem od 2:30 przyciszyć głośniki
Zgłoś
Avatar
Dodo2804 2014-04-22, 21:37 1
Za darcie mordy Siva zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
yesterday90 2014-04-22, 22:29
podałby ktoś link do filmu na YT?
Zgłoś
Avatar
SpaceInvaders 2014-04-22, 22:54 7
Wikipedia:

Walka przeciwko Grahamowi

W marcu 2006 roku Badr Hari (czyli ten co na filmiku wyłapał pięknego kopa) wystąpił na turnieju K-1 Oceania World GP w Auckland. W ćwierćfinale zestawiono go w parze z byłym karateką Kyokushin Peterem Grahamem. Na poprzedzającej galę konferencji prasowej doszło do utarczek słownych. Graham skrytykował aroganckie wypowiedzi Hariego na temat starszych zawodników K-1. Ten nie był mu dłużny, nazywając Grahama amatorem i sugerując, że zabije go w ringu. W rezultacie doszło do bójki pomiędzy samymi zawodnikami oraz ich sekundantami.

Rozegrana następnego dnia walka była emocjonująca i obfitująca w akcje zaczepne. Hari, umiejętnie wykorzystując swą przewagę zasięgu i szybkości, prowadził na punkty. 6 sekund przed końcowym gongiem dał się jednak zaskoczyć markową techniką Grahama - obrotowym kopnięciem opadającym (popularnie zwanym "rolling thunder"). Nieprzytomnego Marokańczyka przewieziono do szpitala, gdzie zdiagnozowano złamanie szczęki w dwóch miejscach.
Zgłoś
Avatar
Areczos 2014-04-22, 23:27
Jebać to w q3 go rozjebie
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-04-23, 1:39
wściekłe pięty
Zgłoś
Avatar
nabukadnezar 2014-04-23, 10:11 1
Hari i Graham stoczyli następnie walkę rewanżową rok czy dwa po tej walce. Hari miał długą przerwę bo miał złamaną szczękę. Badr zmądrzał bo już tak nie kozaczył, pogodził się z Peterem, przybił mu piątkę a drugą walkę wygrał chyba na punkty. Swoją drogą Graham często nokautował tym kopnięciem, ciężkie do wykonania ale mega efektowne i efektywne.
Zgłoś
Avatar
bullett 2014-04-23, 15:41
Chyba nie skumałeś o co biega w kawałku WWO, nieadekwatne wykorzystanie do sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Areczos 2014-04-23, 16:04
bullett napisał/a:

Chyba nie skumałeś o co biega w kawałku WWO, nieadekwatne wykorzystanie do sytuacji.


Ziomeczku tu nie chodzi o sens kawałka bo jakbym nie wiedział to bym nie wpisywał jakbyś chciał zauważyć zdanie zostało wyrwane z kontekstu, więc sam kawałek mówi o frajerstwie co się panoszy wokół ziomków, a zdanie które raczyłem wstawić pasuje do filmiku
Zgłoś
Avatar
sznit 2014-04-24, 3:07
Kolor skory tego ciecia na pewno nie jest przypadkowy. Pierdolone gowno, talepie mnie jak widze filmiki z takimi zjebami w roli glownej. Cale szczescie, ze ten drugi zrobil mu z mordy Jihad.
Zgłoś
Avatar
patryk2333 2014-04-24, 19:54
Ale mu wyjebał "Kołowrotek"
Zgłoś