18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
nanterrek 2024-06-08, 19:12 2
psotny_fiutek napisał/a:

Racja nie tak łatwo było zagrać '' lądowanie na księżycu ''



Lądowania albo raczej udawanie lądowania na księżycu zaczęło się od apollo 11, 8-semka to był tylko lot ćwiczebny bez lądowania ale to też prawdopodobnie oszustwo
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-06-08, 19:21 5
AntyUkraina666 napisał/a:

Jeden z najlepszych aktorów odszedł.



taaa, ziemia jest płaska i podpierają ją 4 słonie czy co sobie tam wasz guru wydumał, a 5G nas ugotuje!
Apollo 8 nie lądowało na księżycu, ale dla ciebie i tak to nie do pojęcia, bo foliowa czapeczka takich informacji nie przepuszcza....
Zgłoś
Avatar
Czester 2024-06-08, 19:29 3
Nawet tutaj geniusze od teorii spiskowych dotarli.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-08, 19:38
metyoo napisał/a:

taaa, ziemia jest płaska i podpierają ją 4 słonie czy co sobie tam wasz guru wydumał, a 5G nas ugotuje!
Apollo 8 nie lądowało na księżycu, ale dla ciebie i tak to nie do pojęcia, bo foliowa czapeczka takich informacji nie przepuszcza....



wyyladowali tam ale kilka lat pozniej, samo ladowanie to udawane pomagal krecic kubrick, spieszyli sie usa aby byc przed ruskimi. pare lat po tym do[iero udalo im sie, na dowod zostawili na lsiezycu jakies odpromienniki, ze jak nakuriasz tam jakims teleskopem czy tam huj wie czym, to one odsylaja ci sygnal zwrotny, nie pamietam dokladnie, no.. tak jakos to jest.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-08, 19:50 2
Promienniki to tak naprawdę sieć 5G, zamienia ludzi w zombie.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-06-08, 21:17
Zginął robiąc to co kocha, czyli zgniatając się w płonącym żelastwie
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-06-08, 21:33 3
mahlanHlapan napisał/a:

wyyladowali tam ale kilka lat pozniej, samo ladowanie to udawane pomagal krecic kubrick, spieszyli sie usa aby byc przed ruskimi. pare lat po tym do[iero udalo im sie, na dowod zostawili na lsiezycu jakies odpromienniki, ze jak nakuriasz tam jakims teleskopem czy tam huj wie czym, to one odsylaja ci sygnal zwrotny, nie pamietam dokladnie, no.. tak jakos to jest.



nie pamiętasz nazw dupereli, a wypowiadasz się w sprawach, o których nie masz pojęcia!
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-06-08, 23:38
God bless him another great one is no longer with us.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-09, 0:32
I to jest właśnie Akrobacja zajebiście
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-09, 1:36 1
Ale śmierć to miał piękną.
Też wolę tak umrzeć, niż z zaawansowanym Alzheimerem, srając pod siebie, wpatrzony tępo w sufit. Starość jest przejebana.

[ Dodano: 2024-06-09, 01:39 ]
nanterrek napisał/a:

Lądowania albo raczej udawanie lądowania na księżycu zaczęło się od apollo 11, 8-semka to był tylko lot ćwiczebny bez lądowania ale to też prawdopodobnie oszustwo


Tak jak lot Gagarina. Wiem, bo taka książka była, jeden Węgier napisał. Węgrzy wszystko wiedzą lepiej.

[ Dodano: 2024-06-09, 01:44 ]
mahlanHlapan napisał/a:

na dowod zostawili na lsiezycu jakies odpromienniki, ze jak nakuriasz tam jakims teleskopem czy tam huj wie czym, to one odsylaja ci sygnal zwrotny, nie pamietam dokladnie, no.. tak jakos to jest.


Chujem nakurwiasz, a jak dobrze nacelujesz przy wytrysku, to te odpierdolniki odeślą ci spermę prosto w ryj.
Wiem, bo próbowałem.
Kurwa, debilom inaczej odpowiedzieć się nie da.
Zgłoś
Avatar
M-G 2024-06-09, 2:46
Pomyślał kurwa zajebie kaczuchy na koniec pokazu.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-06-09, 13:44
No i....

Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 13:58
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ale śmierć to miał piękną.
Też wolę tak umrzeć, niż z zaawansowanym Alzheimerem, srając pod siebie, wpatrzony tępo w sufit. Starość jest przejebana.
Tak jak lot Gagarina. Wiem, bo taka książka była, jeden Węgier napisał. Węgrzy wszystko wiedzą lepiej.
Chujem nakurwiasz, a jak dobrze nacelujesz przy wytrysku, to te odpierdolniki odeślą ci spermę prosto w ryj.
Wiem, bo próbowałem.
Kurwa, debilom inaczej odpowiedzieć się nie da.



nie dosc ze ignorant, to spuszcza sie sobie na ryj. fuj

[ Dodano 2024-06-09, 14:01 ]
metyoo napisał/a:

nie pamiętasz nazw dupereli, a wypowiadasz się w sprawach, o których nie masz pojęcia!



za to ty pewnie skonczyles harward i yayle oraz hawking to twoj stary ? no tak bo twoja racja jest racjejsza, wybacz o laskawy panie jak moge smiec watpic w twe pierdy, przeciez osobiscie pojechales na ksiezyc na rowerze
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-06-09, 23:57
mahlanHlapan napisał/a:

nie dosc ze ignorant, to spuszcza sie sobie na ryj. fuj
za to ty pewnie skonczyles harward i yayle oraz hawking to twoj stary ? no tak bo twoja racja jest racjejsza, wybacz o laskawy panie jak moge smiec watpic w twe pierdy, przeciez osobiscie pojechales na ksiezyc na rowerze



skończ pierdolić kocopoły, lepiej byś wyszedł na tym, że zmilkniesz i nie będziesz się pogrążał! nie trzeba być fizykiem, żeby wiedzieć, że teleskop to przyrząd optyczny! "napromienniki, wysyłające sygnał zwrotny" -litości! gdzie ty to wyczytałeś? powielasz bzdury zaczytane w necie i robisz z siebie jeszcze większego idiotę, niż w rzeczywistości jesteś!
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-10, 5:26
BossNr1wPL napisał/a:

I tak za długo żył



Ci to nie grozi na szczęście.
Zgłoś