18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Większość z Nas zdaje sobie sprawę z faktu że google skrzętnie zapisuje o nas różne
informacje, począwszy od stron których szukamy będąc jednocześnie zalogowanymi w
usłudze Gmail czy Youtube.

W związku ze zmianami prywatności mamy ostateczną okazję do usunięcia zebranych
o nas informacji. W tym, celu należy:

1. Zalogować się na swoje konto w domenie google.com
2. Z rozwijanego menu położonego w prawym górnym rogu wybrać "Ustawienia konta"
3. W zakładce usługi odnaleźć "Historia Online"
4. Wybrać "Usuń całą historię online."


=>=>=> ŹRÓDŁO
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-02-29, 22:24
smuzg napisał/a:

@up
Historia przeglądarki, a historia konta to są dwie oddzielne sprawy. Jeżeli np. z konta na gmailu korzysta więcej osób, to możesz sobie pooglądać co te osoby oglądały.



Wiem, chodziło mi o fakt że jedno i drugie gówno da jeżeli ktoś będzie chciał sprawdzić które filmy z zoofilią się oglądało.
Zgłoś
Avatar
albatroz 2012-02-29, 22:25
Kto ma jakiś z tym problem, niech sobie zainstaluje tora. Nikomu nie można ufać, co najwyżej tylko sobie i swoim sposobom.
Zgłoś
Avatar
xvMelvin 2012-02-29, 23:04
Nieźle. Znalazłem w historii jak odklejałem jądra od monitora.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-03-01, 12:42
Co takiego się zmieni w google, że aż powstał ten temat?
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-03-01, 15:48
Libertinus, w sumie nie wiem, ale już nie mogę znaleźć historii online
Zgłoś
Avatar
kolejny 2012-03-01, 15:55 2
Historii online nie usunę cóż, to chociaż zacznę nosić czapkę z daszkiem na wypadek gdyby google chciało mnie podglądać satelitą, chyba mnie nie poznają?
Zgłoś
Avatar
paul000 2012-03-01, 19:20 1
dobre dobre... faktem jest że usuwając historie online usuwamy dane ze swojej przeglądarki, które tak naprawde na nic są googlowi, jest cała masa innych mechanizmów logujących i zbierających dane. Tylko komu to tak naprawdę przeszkadza ? Poznanie preferencji użytkownika odnośnie tego czym sie interesuje, co szuka w necie, co może przyciągnąć jego uwagę wychodzi tak naprawdę na plus dla użytkownika. I klientów google. Targetowane reklamy, trafniejsze wyniki wyszukiwań, lepsze produkty i usługi na wyższym poziomie... ale nie, bo zbieranie danych jest złe i chuj, i ja sobie nie życze bo tak. Debilne tłumaczenie, że co, niby nagle z konta wsiąkną mi pieniądze, z garażu samochód a psa mi wessie w klopie... prooosze.... I jeszcze ta cała szopka z acta i tymi anonimowymi... bzdury dla nieogarniętych.
Zgłoś
Avatar
kolejny 2012-03-01, 20:48
Maderfakermen napisał/a:

@up kolejny

szkoda gadać. kurwa w większości nie potraficie pojąć, że prowadzi to do tego, że wyniki wyszukiwanych haseł nie będą sugestiami które bezinteresownie sugerują najbardziej wyszukane podpowiedzi lub szereg podpowiedzi, tylko te kontrolowane, albo już skontrolowane(...)


Aha sorry widocznie nie zrozumiałem, czyli np. google ma informację o mnie wchodzi w układ z np. naszym rządem, ja szukam przez wyszukiwarkę informacji na temat oszustw polityków albo zdjęcia pana premiera Tuska nago i znajduje "kontrolowaną odpowiedz", która nie ma nic wspólnego z tym czego szukam albo jeśli znajdę to państwo za pomocą google będzie wiedziało, że ja wiem
A co do acta to się zgadzam z Tobą, że większość osób przeciw temu nie miała pojęcia o co chodzi, ale też uważam, że to mógł być taki znak ostrzegawczy ludzi, którzy nie są zadowoleni z działanie rządu i z byle powodu wyszli na ulicę, żeby tylko zademonstrować swoją niechęć do polityków, przecież oberwał niewinny w tej sprawie Pan Prezydent, Pan Palikot, opozycja, czyli osoby nieodpowiedzialne za podpisanie acta.
Zgłoś