18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
thewhitestar 2012-12-31, 11:35 6
kurczasty napisał/a:

Pobity na szczęście nigdy nie zostałem, ale liczę się z tą możliwością i noszę w portfelu wizytówkę do prawnika, którego mam w rodzinie w razie co. I to właśnie jest chore, że zdaję sobie sprawę, że mogę trafić na kretyna w Policji. A stronka gdzie byłoby napisane wszystko od a do z co wolno policji i tobie a co nie była by naprawdę spoko no i jakieś myki na fotoradary.


To zakrawa na chorobę psychiczną
Serio!? Masz 24 lata, nigdy nie zdarzyła ci się taka sytuacja, ale mimo to boisz się każdego mijanego policjanta, bo może to być akurat psychol który cię spałuje, zagazuje a na koniec jeszcze wyrucha w dupe?
Za dużo telewizji i internetu. Zdecydowanie.
Zgłoś
Avatar
n................l 2012-12-31, 11:42
Pierdolicie, jak pijemy piwko na stacji to policjanci tylko proszą "tylko weźcie chłopaki butelki posprzątajcie". Jak szedłem najebany środkiem drogi to też problemu nie było. Za to ostatnio jebane krawężniki z Warszawy zatrzymały mnie za brak świateł (miałem dzienne, była 11) i idiota próbował mi tłumaczyć, że mijania są też z tyłu...
Zgłoś
Avatar
Gngpower 2012-12-31, 11:44 1
Koniec Świata napisał/a:

No tak, wszedłem na stronę z nalepki, a tu co? "Autonomiczni Nacjonaliści" Dlaczego mnie nie dziwi, że oni mają problemy z policją?


No racja, przecież oni są przeciwni Tuskowi i to AKTYWNIE. Mnie już tez nie dziwi.
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-12-31, 12:25 2
Poprostu przy policji trzeba umieć się zachować i nie cwaniakować - można pożartować trochę z nimi, i nawet jeśli jest wkurwiony i się adekwatnie zachowasz to jest prawdopodobieństwo że nie poniesiesz żadnych konsekwencji swojego wykroczenia.
Nie raz tak miałem, że mnie przyłapali na piciu piwa w parku - i jeszcze ani jednego mandatu nie dostałem.
Zgłoś
Avatar
szczorq 2012-12-31, 13:03
@maniiek
Niby za nic ale jednak herbata wygląda jak piwo. Zapytasz czy piwo paruje? Są grzane piwa
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-12-31, 13:15
maniiiek napisał/a:

@skandal89 widzę, że kolega i tutaj siedzi. Słowo "często" niestety jest kluczem. Bo jak już pisałem w każdym zawodzie chuj się trafić może, a policja nie jest żadnym wyjątkiem. Dlatego uważam, że ci co "nienawidzą policji" to banda skretyniałych gówniarzy, natomiast ci, wg których "dostałeś pałą - Twoja wina!" również rozumem nie grzeszą.



Może i masz rację, ja tylko piszę ze swojego doświadczenia, kilka mandatów dostałem, zawsze udało mi się coś "utargować" jednak nigdy nie dostałem za nic, zwykle za przekroczenie prędkości. Wiem, że chuj też się trafi jednak ja osobiście nie mam podstaw do wrzucania na policje.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2012-12-31, 13:36 1
Może wy cieszycie mordy że nie macie problemów z policją, bo jesteście nerdami którzy tylko narzekają przez internet, a goście którzy działają już w jakieś realnej konspiracji są na celowniku..
Zgłoś
Avatar
niemalipy881 2012-12-31, 14:29
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
thewhitestar 2012-12-31, 14:37 5
niemalipy881 napisał/a:

Ty lewacka kurwo siejesz wszędzie ferment, gdzie jest jakakolwiek informacja nacjonalistyczna/patriotyczna.Wyjdź z domu i głoś swoje poglądy, a nie tu zgrywasz kumatego.
Mnie to też nie dziwi, że AN mają takie problemy, bo coś robią, walczą o lepszy byt w tym kraju, a Ty tylko pierdolisz.


Skądś cię znam...

A już wiem!
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-12-31, 14:52 7
niemalipy881 napisał/a:



Ty lewacka kurwo siejesz wszędzie ferment, gdzie jest jakakolwiek informacja nacjonalistyczna/patriotyczna.Wyjdź z domu i głoś swoje poglądy, a nie tu zgrywasz kumatego.
Mnie to też nie dziwi, że AN mają takie problemy, bo coś robią, walczą o lepszy byt w tym kraju, a Ty tylko pierdolisz.



AN to szczeka w internecie i bije dzieci na ulicy. Jak to jest walko o lepszy byt to spoko. A ja muszę płacić podatki na te kurwy bo z ich wykształceniem nie ma roboty innej niż dawanie dupy albo zamiatanie ulic... Miłego życia na socjalu na który muszę dla ciebie i twojej rodzinki zapierdalać...
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-12-31, 15:11 4
Rottensparrow napisał/a:

Może wy cieszycie mordy że nie macie problemów z policją, bo jesteście nerdami którzy tylko narzekają przez internet, a goście którzy działają już w jakieś realnej konspiracji są na celowniku..



Wybacz wybrałem inną drogę która poniekąd też jest ważna dla tego kraju, moim zadaniem w przyszłości będzie kreowanie świata w którym się poruszasz, projektując osiedla i budynki. Nie każdy musi napierdalać się z policją zakrywając twarz, czasem wystarczy po prostu nie wyjechać stąd i zrobić coś kreatywnego dla tego kraju.

Szkoda, że takie pół-mózgi jak Ty uważają, że tylko wy robicie coś dla państwa napierdalajc się z nim.
Zgłoś
Avatar
Macary 2012-12-31, 16:35 1
Rottensparrow napisał/a:

Może wy cieszycie mordy że nie macie problemów z policją, bo jesteście nerdami którzy tylko narzekają przez internet, a goście którzy działają już w jakieś realnej konspiracji są na celowniku..



Dawno się tak nie uśmiałem jak czytając tego posta. Żołnierz AK założył Polskę podziemną XXI wieku. Hehehe w konspiracji. Przed czy, że ci ktoś czapkę z napisem JP podpierdoli, czy szalik twojego ukochanego klubu zajebie?
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-12-31, 16:44
Widzę, że większość osób nigdy tu nie miała problemów z policją, no ale w sumie jak można mieć problemy, jak wasze życia polegają hejtowaniu w necie??
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-12-31, 16:47 2
ToPrzeciezJa napisał/a:

Widzę, że większość osób nigdy tu nie miała problemów z policją, no ale w sumie jak można mieć problemy, jak wasze życia polegają hejtowaniu w necie??



Przeczytaj sobie mój post wyżej, Ciebie też się tyczy. Nie każdy do szczęścia potrzebuje problemów z policją.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-12-31, 18:42 2
niemalipy881 napisał/a:

nacjonalistyczna/patriotyczna.


Tych słów nie powinno się stawiać obok siebie. Prawdziwi patrioci płaczą ze wstydu jak was widzą!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie