18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Abgda 2013-05-15, 13:01
Jeśli ktoś ma zamiar zrobić z sadistica drugi 9gag/inne tego typu gówna, to chuj mu w kake i niech wie, co ma zrobić.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-15, 13:14
nanook napisał/a:

Co to kur*** 9gag ???

Jeszcze trochę i zaczniecie pisać, że u kumpla na kompie było !!!
Kur*** nie każdy siedzi na kwejku , srejku , gagu ,pierdziagu !



dokladnie ja tylko sadistica przegladam i tyle, jak cos naprawde dobrego to mozna wrzucac.
Zgłoś
Avatar
Stefanesko 2013-05-15, 13:44 14

Jeszcze nikt tu tego w komentarzu nie wrzucił?
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-05-15, 14:21 2
nanook napisał/a:

Co to kur*** 9gag ???

Jeszcze trochę i zaczniecie pisać, że u kumpla na kompie było !!!
Kur*** nie każdy siedzi na kwejku , srejku , gagu ,pierdziagu !



Już tak nie sraj barszczem, sęk w tym, że większość dobrych i zabawnych obrazków pochodzi właśnie z 9gag'a, tam są wymyślane i tworzone, nie na waszych gimbusiarskich kwejkach czy innej padlinie typu sadol, dlatego wypadałoby chociaż powiedzieć skąd się zajebało.
Zgłoś
Avatar
nanook 2013-05-15, 14:33
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Już tak nie sraj barszczem, sęk w tym, że większość dobrych i zabawnych obrazków pochodzi właśnie z 9gag'a, tam są wymyślane i tworzone, nie na waszych gimbusiarskich kwejkach czy innej padlinie typu sadol, dlatego wypadałoby chociaż powiedzieć skąd się zajebało.



Wąchaj odbyt tumanie !
Mailem dostałem od kolegi ... Mam napisać od jakiego ???
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-05-15, 16:19 2
nanook napisał/a:

Co to kur*** 9gag ???

Jeszcze trochę i zaczniecie pisać, że u kumpla na kompie było !!!
Kur*** nie każdy siedzi na kwejku , srejku , gagu ,pierdziagu !



Jeszcze trochę i Ci gwiazdek zabraknie..
Zgłoś
Avatar
Mycoplasmatal 2013-05-15, 18:48
@Nanook błyskasz ripostami jak sardyna w oleju, co chwile srasz się ogniem jak ktoś się przypruje post pod postem nie masz nic innego do roboty tylko patrzysz cały dzień na to ile piw dostałeś i klepiesz przy tym niemca po chełmie że się tak sadzisz?
wstawiasz tematy od tygodnia jest ich 15 z czego 6 jest w było.pl a kolejne 6 to przeklejki... nie no ale wiadomo, kolega przysłał... w takim wypadku dzień w dzień od 4 dni dostajesz maila z memami a się geniuszu skapnąć nie możesz skąd nagle u kumpla taka produktywność bierze? Przynajmniej w poście z chusteczkami mikro czcionką przyznałeś, że zajebane - bo dostałeś zdjęcie z adresem serwisu to się przyznać wypada.
Zgłoś
Avatar
kenizeg 2013-05-15, 21:44 1
jesteście jebanymi hipokrytami.
jeśli ktoś was ładnie informuje, że zajebane z innej strony to płacz, że nie każdy wchodzi na inne strony i " ja tam wchodzę tylko na sadisic"
jeśli ktoś skopiuje coś z kwejka/9gaga/YT i nie usunie logo, to top komentarze " wypierdalaj z tym na kwejka/9gaga"

ogarnijcie się pierdoleni internetowi napinacze
Zgłoś
Avatar
nanook 2013-05-15, 22:52
Mycoplasmatal napisał/a:

@Nanook błyskasz ripostami jak sardyna w oleju, co chwile srasz się ogniem jak ktoś się przypruje post pod postem nie masz nic innego do roboty tylko patrzysz cały dzień na to ile piw dostałeś i klepiesz przy tym niemca po chełmie że się tak sadzisz?
wstawiasz tematy od tygodnia jest ich 15 z czego 6 jest w było.pl a kolejne 6 to przeklejki... nie no ale wiadomo, kolega przysłał... w takim wypadku dzień w dzień od 4 dni dostajesz maila z memami a się geniuszu skapnąć nie możesz skąd nagle u kumpla taka produktywność bierze? Przynajmniej w poście z chusteczkami mikro czcionką przyznałeś, że zajebane - bo dostałeś zdjęcie z adresem serwisu to się przyznać wypada.


Na twoje nieszczęście jeszcze trochę postów i ripost nawstawiam przez kolejnych kilka dni ...
Przyznam się, że strasznie mi niezręcznie gdy widzę jak się jakiś chłopak mną interesuje a Ty zlustrowałeś mnie okrutnie ... Matka wie, że się chłopcami jarasz ?
A teraz grzecznie wyp*** z płaczem i zastanów się nad swoim życiem ..
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-05-16, 13:20
przestańcie internetowi napinacze, bo wpadnie butch i marsellus



YOLO - You Only Live Online
Zgłoś