18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Oszukać fotoradar
Brutal90 • 2013-01-24, 20:13
Prędkość ustawiona na 87km/h. Gdy jest podnoszony do okna i fotoradar go widzi, myśli że jedzie samochód i robi zdjęcie, nawet dwa myśląc że to dwa samochody ( przy podnoszeniu i opuszczaniu jammera).

Później jammer jest cały czas w oknie, a przełącznik w jammerze jest ustawiany na dodawanie i odejmowanie prędkości .
Przełącznik przesunięty w lewo odejmowanie, przełącznik w prawo dodawanie i fotoradar wówczas robi zdjęcie. Warto zwrócić uwagę jak fotoradar jest czuły i szybki nawet drobne wachania sygnału przy podnoszeniu i opuszczaniu jammera powodują nawet dwa zdjęcia. Dwa szybkie samochody jadące jeden za drugim będą miały fotki - gratulacje dla Zurada i jego specjalistów. Na filmie drugi błysk jest z reguły słabszy ( w rzeczywistości jednakowe "na oko") jest to efekt bezwładności zapisu mp4 i kamery komórki.

Dodatkowo fotoradar zurad bardzo dobrze rozpoznaje kierunek ruchu gdyż samo przełączanie dodawania i odejmowania prędkści powoduje zdjęcie tylko przy dodawaniu ( jammer i samochód jest nieruchomy, więc przełączanie dodawanie i odejmowanie jest równoznaczne z ruchem do przodu i do tyłu) - dobra robota Zurad.



Zgłoś
Avatar
rzadkimajonez 2013-01-25, 12:16 7
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-01-25, 12:27 1
mesiash napisał/a:

Cała Polska! Urządzenie przeznaczone aby nie trzeba płacić mandatów za przekraczanie prędkości wykorzystywane po to żeby ponabijać jakimś przypadkowym chłopkom mandaty. I jak tu nie kochać tego kraju?!



Po pierwsze koleś stara się nie cykać kiedy jadą auta a po drugie: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień» J8,7
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-25, 12:34 4
Wkurwia mnie jedno , ten chujek nawet jak inni jechali robił im zdjęcia nie z ich wini .Teraz do kogoś przyjdzie zdjęcie że jechał 87 a rzeczywiście nie przekroczył 50 , i wszystko przez taką kurwę co nie może poczekać aż ludzie sobie przejadą

bavarian napisał/a:



Po pierwsze koleś stara się nie cykać kiedy jadą auta a po drugie: «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień» J8,7


To nie znaczy że ciul ma komuś mandaty sypać .Od tego są prawidłowe służby a nie byle chujek .
Teraz taki gościu jechał miał załóżmy 20 pkt karnych , a auto służy mu np do pracy i co i przez taką kurwę , gościu traci pracę

Pastel napisał/a:

Dobry patent na oszczędność. Ograniczenia poza miastem na 80km/h i fotoradar. Takie ustrojstwo za szybą ustawione na 300km/h. Przyślą mandacik, ale niech udowodnią, że mój samochód tyle wyciśnie to zapłacę.



23 lata masz , a dalej marzysz w obłokach .
Chuj Rostowskiego i bandę tych złodziei obchodzi , czy twoje auto wyciśnie 50 100 czy 500 .
Masz zdjęcie i płacisz .
Jak te kurwy dobrze sprzętu nie mogą wypoziomować , jak dzieciakowi co rowerem jechał zrobiło zdjęcie i łepka ciągali po sądach .
Zgłoś
Avatar
charlietoooo 2013-01-25, 12:41
za stawanie za ścieżce rowerowej ch*j ci w dupe i kotwica w plecy polaczku dorobkiewiczu wynalazco sku*wiały !!!
Zgłoś
Avatar
wojal 2013-01-25, 12:46
@up pamiętam, że był przypadek, że jakiejś ciężarówce cyknął zdjęcie fotoradar, a zarejestrowana prędkość wynosiła coś około 120 km/h. Koleś zakwestionował wartość prędkości tłumacząc się, że jego pojazd nie jest w stanie osiągnąć takiej prędkości. Fakt faktem sprawa się w sądzie skończyła, ale gostek wygrał i mandatu płacić nie musiał.
Więc racje nie masz.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-25, 12:56 1
wojal napisał/a:

@up pamiętam, że był przypadek, że jakiejś ciężarówce cyknął zdjęcie fotoradar, a zarejestrowana prędkość wynosiła coś około 120 km/h. Koleś zakwestionował wartość prędkości tłumacząc się, że jego pojazd nie jest w stanie osiągnąć takiej prędkości. Fakt faktem sprawa się w sądzie skończyła, ale gostek wygrał i mandatu płacić nie musiał.
Więc racje nie masz.


Tak tylko ciężarówkę bardzo łatwo sprawdzić , masz kaganiec to masz dowód, że to auto więcej nie pojedzie jak te 89 czy 90 , w osobówce tego nie masz .
Co będziesz jechał na hamowanie , aby udowodnić , że to auto tyle nie pojedzie , za samo te badanie zapłacisz tyle co za ten mandat
Zgłoś
Avatar
arathorn 2013-01-25, 13:05 5
kurwa jak ja kocham ten polaczkowy kraj. Skurwysyn stoi i uczciwym ludziom wpierdala mandaty 400zł, za co facet mógłby dzieciakowi wykupić półroczny kurs języka angielskiego*. Chuj w dupe takim cwelą.
Zgłoś
Avatar
zsflogo 2013-01-25, 13:16 12
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-01-25, 13:29
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
bravoteampolska 2013-01-25, 13:52 5
arathorn napisał/a:

kurwa jak ja kocham ten polaczkowy kraj. Skurwysyn stoi i uczciwym ludziom wpierdala mandaty 400zł, za co facet mógłby dzieciakowi wykupić półroczny kurs języka angielskiego*. Chuj w dupe takim cwelą.


Zgadzam się z tobą , powinien ktoś szmaciarza wyciągnąć z auta i za to pałką gumową kurwę przez łeb lać aż umilknie .
Nie dość , ze ludzie nie mają pieniędzy , to jeszcze za przepisową jazdę zapłaci ogromny mandat .
Myślicie że straż miejska uwzględni to jako awaria foto radaru ,że tyle narobił czystych zdjęć , a chuja wyślą wam kopertę z zdjęciem .
Mnie jak i każdego z was krew by zalała na miejscu jakby ktoś wam kazał zapłacić 400 o tak nie z waszej winy ,bo się kurwa jakiś pierdolec musiał pobawić
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-01-25, 13:55
@TechnoVikingSven
No i tu zonk bo mam prawka i jeżdżę od 15 lat. Motocykl, auto. Co roku dostaję 2-3 mandaty które przyjmuję - płacę albo nie. Ale zawsze przyjmuję i się z tym godzę bo złamałem przepis ze świadomością tego.

Nie mówię, że rząd robi dobrze - bo tak nie robi. Chuj w dupę tuskowi, gajowemu i całemu pierdolonemu PO wraz z ich wyborcami.
Zgłoś
Avatar
bary110 2013-01-25, 14:24
a ja tylko czekam az ktos te "superradary" z warszawy podpali albo porabie siekierą
chyba by go cała warszawa na rękach nosiła
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-01-25, 15:09
@Wilku220
Chcesz zobaczyć jebanego debila ?
Zajrzyj do lustra.

I kto się wypowiada o radarach i ruchu drogowym. 18 latek. No no pewnie masz 20 letnie doświadczenie w jeździe jakimkolwiek pojazdem.
Zgłoś
Avatar
c................l 2013-01-25, 16:58
Ja polecam podpalanie fotoradarów, osobiście jak bym zobaczył kolesia oblewającego benzyną fotoradar to jeszcze bym sie go zapytał czy mu ognia nie użyczyć

Doświadczenia nie mam bo jeżdzę od 5 lat dopiero I rozumiem ludzi którzy się wkurwiają o zdjęcia i o te fotoradary jak równiez rozumiem że fotoradary zmiejszają ilośc wypadków, no ale kurwa nie do przesady. Niech postawią fotoradar tam gdzie jest potrzebny, ale oczywiście rząd jebie nimi gdzie popadnie bo będzie kasa. Zresztą co to kurwa zmieni jak przyjda wybory i ludzie nadal będą głosować albo na tuska albo na kaczora czy innego "polityka"( złodzieja) A tusk i reszta juz mordy ciesza że znowu frajerzy będą ich wybierać
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-01-25, 17:16
rozumiem że oszustwo polega na staniu zboku i prowokowaniu fotoradaru do robienia zdjęć innym, ale jakie ma się z tego korzyści?
chyba że całe miasto będzie mi płacić żebym nie "robił" im zdjęć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie