18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Informacja na pewien sposób ciekawa, jeszcze "ciepła".
Cytat:

Kierowca volkswagena śmiertelnie potrącił 42-letnią kobietę, która stojąc na poboczu drogi dzwoniła po pomoc. Wcześniej samochód, którym podróżowała jako pasażerka, wpadł do rowu.
Do wypadku doszło w czwartek (05.12) przed godziną 10.00 na odcinku drogi powiatowej Makowo - Sąpy w woj. warmińsko-mazurskim.

Ze wstępnych ustaleń policji w Iławie wynika, że 36-letni kierowca volkswagena vento jechał zbyt szybko. Jego auto wpadło w poślizg i zjechało na lewe pobocze drogi. Następnie samochód najechał na 42-letnią kobietę, która w tym czasie telefonowała po pomoc. Kobieta była pasażerką mercedesa, który kilka minut wcześniej dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Zginęła na miejscu.

Nie wiadomo, w jakim stanie jest kierowca mercedesa.


Jedno ze źródeł
Idealny scenariusz do "Oszukać przeznaczenie"...
Zgłoś
Avatar
petera88 2013-12-06, 13:34 1
sinda napisał/a:

@petera88
Przeciez nic mu sie nie stalo
Czy moze chodzi o to ze VW maja tendecje do wpadania w poslizg?



VW maja tendencje do wszystkiego co złe

siwers3 napisał/a:


Ty się jebnij w łeb debilu pierdolony.
Szmelcowagena to masz w mózgu.



Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-12-06, 15:59
petera88
Nie mam pojęcia jaki użytek miałbym zrobić z tej maści. Nie potrzebuje jej. Natomiast Ty potrzebujesz takiej na mózg.

andrewerty
Wstawiłeś bardzo pasujący obrazek, ja strasznie cenie ludzi, którzy potrafią jednym obrazkiem opowiedzieć coś o sobie.

"Pacz to ten debil" dokładnie tak powiedział Twój stary do Twojej starej kiedy się urodziłeś.

Pozdrawiam Szanownych kolegów.
Zgłoś
Avatar
petera88 2013-12-06, 19:22
siwers3 napisał/a:

petera88
Nie mam pojęcia jaki użytek miałbym zrobić z tej maści. Nie potrzebuje jej. Natomiast Ty potrzebujesz takiej na mózg.

andrewerty
Wstawiłeś bardzo pasujący obrazek, ja strasznie cenie ludzi, którzy potrafią jednym obrazkiem opowiedzieć coś o sobie.

"Pacz to ten debil" dokładnie tak powiedział Twój stary do Twojej starej kiedy się urodziłeś.

Pozdrawiam Szanownych kolegów.



Po pierwsze ta maścią smaruj sobie dupsko bo na prawdę to co tam czujesz nie musi towarzyszyć ci całe życie. To się leczy po drugie nie potrzebuje maści na mózg gdyż wszystko ze mna wporządku a po trzecie My jesteśmy Kolegami ? przepraszam bardzo ale stronie od plebsu i ubóstwa intelektualnego
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-12-06, 19:57
Mili Sadole, skończcie łaskawie do kurwy nędzy te piesze wycieczki, bo to bardziej nudne niż "Kevin sam w domu" i "Last Christmas" pedała Georga...
Mam zamówić kontener maści?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-12-06, 20:45 1
BrunerOvned napisał/a:

Mam zamówić kontener maści?



Jak Ci się uda załatwić jakąś zniżkę przy takim dużym zamówieniu to jestem chętny na kilka tubek.
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2013-12-06, 20:53
Teraz pytanie: gdzie był w tym czasie Wally???
Zgłoś
Avatar
petera88 2013-12-06, 22:47
EdmundKemper napisał/a:



Jak Ci się uda załatwić jakąś zniżkę przy takim dużym zamówieniu to jestem chętny na kilka tubek.



ja tez chce ja tez chce !
Zgłoś