18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
🔥 Historia zdjęcia - teraz popularne
Avatar
Halman 2019-02-18, 18:44
wszelakie up@ kurwa mać. wiecie jak pracuje kamera kiedy nie jest zbyt jasno? nie wiecie? to się dowiedzcie, ja tego tłumaczyć nie bede bo mi się nie chce ale na trop was mogę naprowadzić.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2019-02-18, 19:02
coś mi tu nie gra... zapierdalała jak pojebana, a nawet mózg jej dupą nie wyszedł

______________

Weź daj mi spokój.
Zgłoś
Avatar
MotoPirat 2019-02-18, 19:07 1
HAL9000/2 napisał/a:

wszelakie up@ kurwa mać. wiecie jak pracuje kamera kiedy nie jest zbyt jasno? nie wiecie? to się dowiedzcie, ja tego tłumaczyć nie bede bo mi się nie chce ale na trop was mogę naprowadzić.


ok

mikEWrona napisał/a:

coś mi tu nie gra... zapierdalała jak pojebana, a nawet mózg jej dupą nie wyszedł


Też zastanawiam się, czemu się ta torpeda nie rozleciała.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-02-18, 19:07
ruski a ja ci muwię że to jest fejk i się nie kłuć
Zgłoś
Avatar
denderys 2019-02-18, 19:08
Kochanie zapomniałeś o kanapkach.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-02-18, 20:02
czy jest jeszcze jakiś idiota, który sądzi że ruskich pijaków nie ma na Polskich portalach,
owszem są i to po kejbridzu z miasta Moskwa
Zgłoś
Avatar
N................a 2019-02-18, 20:04
Facet prawie został zabity kobietą. Chociaż kobieta upada jak manekin.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2019-02-18, 21:04
"It's raining men"
Zgłoś
Avatar
krzoku 2019-02-19, 8:00
Sami jesteście FAKE
Zgłoś
Avatar
Rado 2019-02-20, 20:52
Dobry początek dnia
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów