18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
oszukiści!
nowynick • 2021-02-04, 13:07
inni chyba trochę oszukiwali


ukryta treść
to były zawody mieszane 2+2, nasi faceci biegli wcześniej. Sam bieg natomiast mocno obrazuje różnicę płci
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2021-02-04, 19:32
Sugamamma napisał/a:

Nie wiem kogo dziwi, że mężczyźni są szybsi i silniejsi



Feministki
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-02-04, 19:39 2


Ona i tak biegła szybciej gdy zapierdalałaa po szczepionkę
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-02-04, 19:47 2
cesarz1982 napisał/a:

Ona i tak biegła szybciej gdy zapierdalałaa po szczepionkę



Kiedyś ją nawet lubiłem. Teraz nic do niej nie mam. Zwłaszcza szacunku.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2021-02-04, 19:51
krajsik napisał/a:

Wszystkie drużyny wystartowały w układzie M-K-K-M a tylko nasi M-M-K-K


Kto od nas wpadł na ten inteligentny pomysł? Ktoś coś wie?
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2021-02-04, 20:24
0700zglossie napisał/a:

Przecież dokładnie to jest napisane w spojlerze...



spoiler był dodany po moim komentarzu.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2021-02-04, 20:44
@mygyry

Na przyszłość wycinaj Mack Beggs bo to biologicznie kobieta, która chciała walczyć w mężczyznami, ale akurat jej/mu nie pozwolili lol. Więc słaby to argument w tej wyliczance. Wręcz przeciwnie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-02-04, 20:49
Co za różnica w jakiej kolejności startowali? Przecież to jest sumaryczny czas. Czy dodasz 2+4 czy 4+2 zawsze dostaniesz 6.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-02-04, 20:51 1
Mors_Nigra napisał/a:

@mygyry
Na przyszłość wycinaj Mack Beggs bo to biologicznie kobieta, która chciała walczyć w mężczyznami, ale akurat jej/mu nie pozwolili lol. Więc słaby to argument w tej wyliczance. Wręcz przeciwnie.



Nie jest to moja zbieranina, zresztą mało mnie te świry obchodzą, wręcz im kibicuje, żeby zepchnęli kobiety na margines w sporcie chciałbym zobaczyć jak strajk kobiet walczy z tęczowymi paradami jak tylko pierwszy cwaniak wywalczy udział w olimpiadzie to pójdzie lawinowo
Zgłoś
Avatar
E................n 2021-02-04, 20:57
ellsworth napisał/a:

Co za różnica w jakiej kolejności startowali? Przecież to jest sumaryczny czas. Czy dodasz 2+4 czy 4+2 zawsze dostaniesz 6.



Ale kobiecie małpie jaja rozpraszały.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2021-02-05, 3:20
Co to za zmiany są XD
Jak kurwa w gimnazjum przekazują pałeczkę. I faceci i baby.
Żeby szybciej przekazać pałeczkę to się nie patrzy w tył, tylko biegniesz na przestrzeni 20m i na 'hop' wyciągasz rękę w tył xd ale amatora
Zgłoś
Avatar
Dupatrupa 2021-02-05, 8:35
W ten sposób feministki skutecznie zaszkodzą tym o które walczą przede wszystkim, honk honk xD
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2021-02-05, 8:41
ellsworth napisał/a:

Co za różnica w jakiej kolejności startowali? Przecież to jest sumaryczny czas. Czy dodasz 2+4 czy 4+2 zawsze dostaniesz 6.



Z matematycznego poziomu tak, w praktyce na końcówce biegu wyciąga się najlepsze czasy bo masz wizualny pogląd na to, jak szybko biegną rywale i ile brakuje do czołówki. Dlatego właśnie biegacze wyciągają zawsze najlepszy czas na ostatnim okrążeniu (choć na logikę wydaje się, że pierwsze powinno być najlepsze bo człowiek wtedy jest najbardziej wypoczęty). Jest też coś takiego jak euforia wygranej i skok adrenaliny na ostatniej prostej

Swoją drogą to ta Polka co biegła ostatnia to chyba po znajomości robotę dostała, wszystkie biegaczki to dwumetrowe żyrafy z półtorametrowymi nogami a tu taki karzełek...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-02-05, 13:35
bloodwar napisał/a:

Dlatego właśnie biegacze wyciągają zawsze najlepszy czas na ostatnim okrążeniu (choć na logikę wydaje się, że pierwsze powinno być najlepsze bo człowiek wtedy jest najbardziej wypoczęty).



Co Ty w ogóle człowieku pierdolisz? To jest sztafeta 4x400m.
Zgłoś
Avatar
sard 2021-02-06, 1:04
nowynick napisał/a:

nie, ale nie tak dawno Jóźwik wychujali w ten sposób w Rio... podium olimpijskie finału biegu na 800 metrów... kobiet



była pierwsza z kobiet
Zgłoś