18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Tragedia w Niemczech! Młoda Polka została brutalnie zgwałcona przez Kenijczyka!
24-letnia Polka została bowiem brutalnie zaatakowana i zgwałcona przez imigranta z Kenii.

O sprawie informuje niemiecka policja. Do gwałtu miało dość w sąsiadującym ze Słubicami Frankfurcie.

Według brandenburskiej policji gwałcicielem był 28-letni imigrant z Kenii. Zaprosił on 24-letnią Polkę do swojego mieszkania i właśnie tam, wbrew woli kobiety miało dość do gwałtu.

Dokładne okoliczności zdarzenia są badane przez niemiecką policję. Podejrzany o gwałt Kenijczyk został nakazem sądu umieszczony w areszcie we Frankfurcie nad Odrą.

Swoją drogą, czego młoda Polka szukała w mieszkaniu Kenijczyka?
info Polska niepodległa
Zgłoś
Avatar
Allin23 2016-05-18, 2:09
Normalna to ona nie była. Nie wiem czy jest kogo żałować w tym konkretnym przykładzie.
Zgłoś
Avatar
MiszkaZubow 2016-05-18, 7:38 4
Chciała kurewka czarnucha? No to dostała. Nie szkoda mi jej, bo jest debilem. Czarnuch powinien zostać spacyfikowany i wyjebany do Afryki, gdzie w chacie z gówna jest jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
stachuxp 2016-05-18, 7:49
Chciała to dostała, nie ma czym się oburzać. Prawdziwy gwałt miałby miejsce gdyby taki brudny chlew spod pazura rzucił się na niewinną osobę. To samo tyczy się innych narodowości, pewni ludzie piszą namiętnie że zachodni sąsiedzi mają to na co zasłużyli, prawda jest taka że większość tych ludzi nie zasłużyła , a z pewnością nie zapracowała na ten burdel który robią im ich przywódcy.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-05-18, 8:59
Najpierw jak przeczytałem, że Murzyn zgwałcił Polkę to mi się nóż w kieszeni otworzył, ale jak doczytałem, że to wszystko odbyło się w jego mieszkaniu gdzie Polka poszła z nim dobrowolnie to się natychmiast zamknał. Nauczcie się w końcu jebane pismaki rozróżniać gwałt od "seksu z rozmyśleniem się" - jak dziewczyna idzie wieczorem po parku i koleś ją napadnie to jest to gwałt, jak idzie do niego DOBROWOLNIE do chaty to cokolwiek by się wydarzyło potem gwałtem być nie może, bo jak wkładasz rękę do paszczy lwa to musisz brać pod uwagę, że szczęki się mogą zacisnąć
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2016-05-18, 9:20 1
Brutalny gwałt - masło maślane.
Zgwałcona wbrew swojej woli - orly?
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-05-18, 9:37
Poszła z murzynem i otrzymała karę. Karma działa. Karma jest biała.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2016-05-18, 10:07 4
Mój przyjaciel mieszka za odrą, a jego babka jest pracownicą społeczną i opowiada czasem to i owo gdy się widujemy. Takie "gwałty" to tam standard, za 2-3 dni czarny wyjdzie na wolność. Na weekend ci imigranci [murzyni, arabusy, whatever] ubierają się w drogie stroje [tak z bonów i datków] i lecą na panny do klubów. Ponieważ polki to najłatwiejszy łup, nie ma co się oszukiwać, każdy o tym wiem, że polki są najbardziej łase na czarne i arabskie kutasy. Wyrwał ją mambo opowieściami o długiej trąbie słonia i zaprowadził do siebie, a tam...no cóż. Z tego co ja słyszałem, pijackie meliny w Polsce przy tym to pałace. Ściany oblepione gilami, krwią, łojem etc. na ziemi brudne zawszone materace, karaluchy niczym armie, smród gówna z kibla, często brak wody albo tylko zimna i tony walających się śmieci, w tym defekantów. Nasza księżniczka "pati" pewnie się przeraziła, bo myślała, że to książe arabski. I co? Ponieważ murzyni mają białe kobiety za kurwy, to złapał ją za włosy, wsadził w ryj, w dupsko, przeczyścił i wypuścił płaczącą. Tak się tam dzieje, większość takich "gwałtów" nawet nie jest zgłaszana.

Ile można pierdolić o tym, żeby unikać muzułmanów, murzynów z afryki, a te tępe dzidy swoje i jeszcze potem chrzanią o tym, że to brak tolerancji.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-05-18, 10:25
Gwałt polegał na tym, że ona chciała za usługę pieniądze, a Kenijczyk nie chciał zapłacić. polskie kurewki szlajają się z kim popadnie, ale nawet one mają za dużo godności, żeby dawać dupy cebulowym przegrywom.
Zgłoś
Avatar
Wilqq23 2016-05-18, 11:03 1
te kurwy wszystkie co sie pchaja do ciapatych powinny byc tam ruchane przez cale stado, takich to mi nie zal
Zgłoś
Avatar
SzTKPch 2016-05-18, 11:08 3
No i dobrze, po chuj się prowadza z brudasami, chciała poczuć czarnego chuja to ma...
Zgłoś