18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Otwarcie euro 2012
wasek • 2012-06-09, 22:01
Ceremonia otwarcie Euro 2012
Fajna perspektywa, nic wam nie ucieknie.
Dodatkowo efekt w którym brali udział kibice-piorunujący
Zgłoś
Avatar
Milan397 2012-06-10, 1:51
Zna ktoś nazwy utworów?Zwłaszcza w 4:54 ?
Zgłoś
Avatar
palmoos 2012-06-10, 2:07
04:54.... macie wasz ulubiony dubstep
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-06-10, 2:09
fajny ten dubstep
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-06-10, 2:29 8
@plaplasmash Wkurwiają mnie takie tępaki hejtujący Euro. Polska wreszcie ma szansę pokazać się z tej lepszej strony. Ogromna impreza na skalę europejską odbywa się u nas. Ale oczywiście znajdzie się taki debil jeden z drugim który cały entuzjazm spieprzy. Przez takich właśnie Polska uważana jest za kraj będący sto lat za murzynami. Nie podoba się w Polsce to won do Niemiec na truskawki albo do Anglii na zmywak.
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2012-06-10, 2:47 2
@plaplasmash

Fuckaj to Ty się w dupkę
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-06-10, 9:53 1
na sadolu tez erło? kogo to interesuje?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-10, 10:15 2
kirek4 napisał/a:

I na co to tutaj... latają po boisku i nic więcej , jakby coś wybuchło na środku to już co innego hmm


Weź się, kurwa, pierdolnij w głowę czy coś...
Zgłoś
Avatar
rezures 2012-06-10, 10:55 2
Wiecie jaki jest największy problem Polski na euro?

Ukraina
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-06-10, 12:05 1
suchy945 napisał/a:

@plaplasmash Wkurwiają mnie takie tępaki hejtujący Euro.


Chciałbym się cieszyć. Ale tak na dobrą sprawę nie ma z czego
Jestem ciekaw jakie nowości szykuje dla nas rudy po zakończeniu mistrzostw.
Zgłoś
Avatar
Mistrzu_ 2012-06-10, 13:38
po chuju otwarcie ...
Zgłoś
Avatar
plaplasmash 2012-06-10, 15:02 1
suchy945 napisał/a:

@plaplasmash Wkurwiają mnie takie tępaki hejtujący Euro. Polska wreszcie ma szansę pokazać się z tej lepszej strony. Ogromna impreza na skalę europejską odbywa się u nas. Ale oczywiście znajdzie się taki debil jeden z drugim który cały entuzjazm spieprzy. Przez takich właśnie Polska uważana jest za kraj będący sto lat za murzynami. Nie podoba się w Polsce to won do Niemiec na truskawki albo do Anglii na zmywak.


Miło mi, że Cię wkurwiam, jednak zanim nazwiesz mnie tępakiem radziłbym popracować trochę nad językiem, bowiem używanie tego typu epitetów przy jednoczesnym robieniu błędów interpunkcyjnych i prezentowaniu kiepskiej składni wygląda co najmniej pociesznie.

Z jakiej lepszej strony pokaże się Polska? Z niedokończonych dróg, niewybudowanych autostrad, przeciekających stadionów (o, pardon, już nie stadionów a "aren"), czy może delikatnie przypudrowanych dworców kolejowych, na których stara dobra pleśń osadza nowe "europejskie" ściany? Euro 2012, jeśli chodzi o "pokazanie się na scenie europejskiej" (uch, jakież to ważne), to jedynie kompromitacja obecnego rządu - z czego ja akurat w pełni się cieszę.

Mistrzostwa Euro2012 nie mają nic wspólnego z duchem sportu, to jedynie komercjalizacja wszystkiego, co z nim związane. Pominę już nawet fakt jakim i czyim kosztem, bo ci "chcący się pokazać w Europie" i tak nie zrozumieją. Euro2012 nie jest imprezą dla kibiców, lecz dla biznesmenów, którzy zamiast barw narodowych i symboli państwowych na strojach zawodników najchętniej widzieliby reklamy zagranicznych koncernów. "Modern football", którego początkiem w Polsce jest m.in. współorganizacja mistrzostw Europy, właśnie do tego zmierza. Ponadto od kilku lat nasza "reprezentacja" w piłce nożnej w rzeczywistości nie ma już nic wspólnego z reprezentacją - normą stało się zjawisko tzw. "naturalizacji zawodników", a więc występów graczy niepotrafiących wymówić nawet jednego zdania po polsku.

Osoby zapatrzone w telewizor faktycznie czują entuzjazm, wszak śmieszne biało-czerwone czapeczki (moje ulubione to te wzorowane na czapce błazna), "flagi samochodowe", flagi Tyskiego i inne gadżety w gruncie rzeczy zamieniające Godło Polski w znak towarowy kuszą konsumentów w każdym większym sklepie, czy na ulicznych straganach. Mamy Euro, super prestiżową imprezę finansowaną z naszych kieszeni, a więc cieszmy się i bawmy. Okolicznościowy "patriotyzm" odłożymy za chwilę na bok, bo przestanie być modny (wywieszanie flagi narodowej w święta to w końcu ciemnogród). Póki co - parafrazując Kazika - maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego, dostaliśmy przecież chleb i igrzyska.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-06-10, 16:03
O, tu mnie widać

Zgłoś
Avatar
Bila 2012-06-10, 17:53
Nie lubię narzekać,ale to otwarcie...kurwa jakie otwarcie euro,jak na to patrzyłem to wyglądało jak otwarcie supermarketu.Brakowało tylko na końcu jakiejś serialowej gwiazdki,reklamującej proszek po 6.99zł.Wyglądało to żałośnie,mdło i bez polotu,dobrze że przynajmniej hymnu nie spierdolili,jak ta sucz górniak,chociaż uważam że powinien go wykonywać jakiś facet.
Zgłoś
Avatar
chmurek22 2012-06-10, 23:41
jestem dumny że mogłem być wśród ponad 100 tyś człowieków w strefie kibica ! mimo wyniku takiego sobie było mega nawet moja dziewczyna która była ze mną w strefie i która jest nie tylko fuck euro ale i fuck Football i fuck sport darła się jak szalona ! mega we wtorek Ruscy a później lejemy sąsiadów z południa;) do zobaczenia w Fanzone
Zgłoś
Avatar
blueman87 2012-06-11, 6:30
Korea Północna to nie jest .. ale myślałem, że wyjdzie gorzej! Jest OK!
Zgłoś