18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 Ruskie kaskadery .. - teraz popularne
Otwarta Rzeczpospolita
donkapusta • 2017-06-26, 8:52
No i mamy wiernych czytelników z OR, takiego portalu co to dzielnie walczy z problemami, których nie ma.





nie wiem pod którym artykułem był ten post, ale prośba do autora o info jak się sprawa rozwinęła
Zgłoś
Avatar
LongDistanceTrip 2017-06-26, 23:52 5
Ja tego nigdy nie skumam
- wysyłają zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, o każdą pierdołę i każdy niepoprawny politycznie wpis, a później płaczą, że sądy nie działają, że ludzie czekają latami na ważne wyroki czy inne decyzje.
- dodatkowo w chuj papieru na to idzie, a później piszczą, że biurokracja nie liczy się z kosztami i że wycinają coraz więcej drzew na papier, a to przecież takie nieekologiczne
- o kosztach listów i pensjach dla urzędników które idą z naszych podatków nie wspomnę.

Jaką trzeba być kurwą bez szkoły
Zgłoś
Avatar
djboss2 2017-06-27, 0:21 2
dojebałem im ładna wiązankę - na wasz tyż liczę bracia:)
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-06-27, 1:08 3
Strach tu cokolwiek napisać bo rudzielce od razu zgłaszają.
Zgłoś
Avatar
SpijaczWymiotów 2017-06-27, 4:21 1
Jak wezmą na przesłuchanie niech osoba, która napisała post powiem, że była impreza, nie wylogował się i nie wie kto napisał i tyle. Najlepiej niech ugada kumpli i oczywiście każdy zaprzecza. Kiedyś o tym psiałem, że była podobna sprawa jednak sąd odrzucił wniosek z uwagi, że "nie wiadomo kto w momencie wysyłania wiadomości do sieci znajdował się na komputerze" (jakoś tak to było).
Jak nie podziała i ukarzą to prowokujcie sadole arabów na ulicy noszac koło nich krzyże i jak was obrażą to do sądu - jak sąd odrzuci to zaskarżyć sędziego (skoro za pisanie w internecie każą a w realu jak obraża jakiś muslim nie każą to coś jest nie rak - czym się róźni obrażanie w sieci od tego z reala?)
Zgłoś
Avatar
X................J 2017-06-27, 8:43 1
Znalazł ktoś w ogóle jakąś nieumorzoną sprawę?
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2017-06-27, 9:21 2
Na tej stronie powinien być szablon dla sadistica, tak aby nie musieć za każdym razem wypełniać checkboksów i wpisywać w miejscu sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
ala963 2017-06-27, 9:29 3
A gdyby tak zgłaszać wszystkie filmy testavirona? Jest tam tyyyyle paragafów..
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2017-06-27, 9:41 4
Oni powinni zgłosić samych siebie za bycie anty-polakami.

Niech potracą rodziny w zamachach terrorystycznych ci, którzy są za przyjmowaniem jebanej hołoty do Polski, to zmienią swoje myślenie. Albo przynajmniej niech wezmą pod swój dach te małpiszony i utrzymują je za swoje własne pieniądze.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-06-27, 9:56 2
Ty, tego jest więcej: zglosnienawisc.otwarta.org/?search=sadistic&CategoryT1=current&...
Zgłoś
Avatar
LongDistanceTrip 2017-06-27, 10:29 3
Zimny_browar napisał/a:

Oni powinni zgłosić samych siebie za bycie anty-polakami.

Niech potracą rodziny w zamachach terrorystycznych ci, którzy są za przyjmowaniem jebanej hołoty do Polski, to zmienią swoje myślenie. Albo przynajmniej niech wezmą pod swój dach te małpiszony i utrzymują je za swoje własne pieniądze.



Zgłaszam
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2017-06-27, 12:17 1
Przechodziłem przez to dwa lata temu z powodu jednego komentarza pod filmem na sadolu w dziale hard.. Odniosłem się wtedy do 'Społeczności romskiej" w dość krytyczny sposób. Wydawało mi się, że przesłuchanie na policji itd to jakiś pojebany żart bo kto by się takimi gównami zajmował.. Było śmiesznie do czasu jak przyszło do rozprawy sądowej.

Jest człowiek - jest paragraf.

Nie chwalę się - tylko informuję że to jest na serio.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-27, 13:50 3
Imperator_Jan napisał/a:

Przechodziłem przez to dwa lata temu z powodu jednego komentarza pod filmem na sadolu w dziale hard.. Odniosłem się wtedy do 'Społeczności romskiej" w dość krytyczny sposób. Wydawało mi się, że przesłuchanie na policji itd to jakiś pojebany żart bo kto by się takimi gównami zajmował.. Było śmiesznie do czasu jak przyszło do rozprawy sądowej.

Jest człowiek - jest paragraf.

Nie chwalę się - tylko informuję że to jest na serio.


I jak się skończyło?

No panie i panowie tutaj mamy mistrzostwo świata:
zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/367

Przeczytajcie najpierw tekst z sadola a potem "podjęte interwencje" i uzasadnienie prokuratury
No skisłem ze śmiechu z tym uzasadnieniem
Prawie jak adwokat diabła Piąteczka dla prokuratury!

zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/370
Kolejne zajebiste uzasadnienie

Jeśli kogoś interesuje czy w ogóle jakakolwiek sprawa dała wyrok skazujący to proszę: zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/369
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-06-27, 14:28 1
Smutno patrzeć jak wiele osób nie podoba się cenzura, ale tylko wtedy gdy dotyczy ich poglądów. Natomiast jak dotyczy poglądów przeciwnej strony, to wtedy cenzura im się podoba

Zgłaszajcie, zgłaszajcie. Grajcie w tę grę. Niebawem nie będzie wam wolno pierdnąć bez ryzyka prokuratora na karku
Zgłoś
Avatar
Gilera1231 2017-06-27, 15:31 2
Widzicie muzulmana to spalcie to zwierze. Pozdro czekam na rozprawe
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2017-06-27, 16:39
Velture napisał/a:


I jak się skończyło?

No panie i panowie tutaj mamy mistrzostwo świata:
zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/367

Przeczytajcie najpierw tekst z sadola a potem "podjęte interwencje" i uzasadnienie prokuratury
No skisłem ze śmiechu z tym uzasadnieniem
Prawie jak adwokat diabła Piąteczka dla prokuratury!

zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/370
Kolejne zajebiste uzasadnienie

Jeśli kogoś interesuje czy w ogóle jakakolwiek sprawa dała wyrok skazujący to proszę: zglosnienawisc.otwarta.org/incydent/369



Ja poleciałem z tej śmiesznej organizacji od gaweła co teraz siedzi.

Dla mnie skończyło się to rokiem prac społecznych w pełnym wymiarze godzin zamienione po odwołaniu na pół roku odsiadki w zawiasie na 2 lata. Mój post był porównany do metod hitlerowskich i bestialstwa ludzkiego.. więc sądy też działają zgodnie z poprawnością polityczną do granic możliwości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie