18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
lago 2022-10-05, 22:25
ciało po upadku głową obraca się w kierunku północnym, zawsze
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2022-10-05, 23:08 1
Nemrod90 napisał/a:

Niemało już było niestety takich przypadków. Takiemu skurwysynowi, który skacze i zabija przypadkową osobę, nie powinien nawet należeć się godny pochówek, a zwłoki należałoby przeznaczać na karmę dla psów. Jakby nie można było pójść do lasu i się zwyczajnie powiesić, narażając co najwyżej przypadkowego grzybiarza na nieprzyjemny widok.



polecam fotki z lasu Aokigahara. Dla prawdziwego sadola zacny widok.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2022-10-05, 23:28
Spieszył sie na mobilizacje .

Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-10-05, 23:51
Myślę, że po wysokości odbicia się ciała od podłoża można obliczyć z jakiej wysokości spadł ...

Panie Czarnek. Pieniędzy nie chcę, gotowe zadanie dla maturzystów proszę brać jak swoje.

Ewentualnie zadanie dodatkowe dla ambitnych. Na jaką odległość od ciała wyemigrował but.
Zgłoś
Avatar
ALIGATORt1000 2022-10-06, 5:39
Żelazko i do lasu A nie płomienie chodnika i zakłócenie porządku publicznego ...nie mówiąc o mordowaniu innych jak i siebie ...
Zgłoś
Avatar
021ku 2022-10-06, 8:04 1
Jak pięknie beton zamortyzował upadek.
Zgłoś
Avatar
Froydis 2022-10-08, 2:50
dogip napisał/a:

Przez tych skurwiałych, egoistycznych samobójców giną niewinni ludzie. Dużo brakowało, aby były dwa trupy? Bardzo niewiele! Skacze taki chuj lub pizda nie myśląc gdzie i na kim wyląduje.



Dla tego 5/10 za lądowanie bo tylko 1 trup
Zgłoś
Avatar
willoo 2022-10-08, 3:58
ale mu kurwa buty wyjebało - śmierć na miejscu 100% xD
Zgłoś