18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Był teledysk promujący napieralskiego.
To teraz wrzuce coś co dotyczy Kaczynskiego .
Ja też nie zagłosuję na Jarka. !

Chuj mnie to obchodzi jaki stosunek macie do tych wyborów i na kogo będziecie głosować. Dla mnie Kaczyński powinien spędzać więcej czasu u logopedy niż na wiecach wyborczych
Zgłoś
Avatar
Risen 2010-07-03, 1:41 11
Zgłoś
Avatar
xyz893 2010-07-03, 8:07
haha tylko, jak tam pojawił się Janusz Rewiński z posłanką PiS-u to Palikot bardzo szybko się zwinął wraz ze swoim bandem bojąc się konfrontacji. On jest wyszczekany w monologach, a gdy sie go z kimś skonfrontuje to ukazuje się że ten buńczuczny błazen wymięka
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-07-03, 9:20
ale mogli mu chociaż tą gitarę połączyć...
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2010-07-03, 10:55 1
A gdzie różowy kutas?
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-07-03, 11:49 4
@up
W twojej dupie
Zgłoś
Avatar
S................z 2010-07-03, 11:53
w dodatku śpiewa z playbacku ^^
Zgłoś
Avatar
Amel 2010-07-03, 12:18
Jak już ktoś wcześniej napisał nie ma JKM nie ma Polski. W głowie tego matematyka utworzona była wizja Polski, która byłaby dotychczas najlepszą. W każdym razie jak wiemy zostało 2 kandydatów Kaczynski i Komorowski. Mój kandydat już odpadł ale pójdę głosować na Kaczynskiego, byle debilne pomysły Komorowskiego nie doszły do skutku. Sami pomyślcie Komorowski chce podnieść podatek na służbę zdrowia, ale jaki to ma sens jak i tak szpitale będą do dupy. A to, że zabiorą nam więcej pieniędzy z pensji i tak niczego nie zmieni do puki nie dojdzie do reformacji NFZ. Ośmieszajcie Kaczyńskiego, ale nie zdziwcie się jak Komorowski zostanie prezydentem będziecie więcej wydawać na szpital a jak przyjdzie co do czego to będziecie zdychać w kolejce. A za wasze pieniądze ważne głowy NFZ kupią sobie nowe samochody i wille. Z dwojga złego wole Kaczyńskiego niż Komorowskiego.
Zgłoś
Avatar
amoroso 2010-07-03, 12:51 2
W sumie jak wygra Kaczyński to nie ma co się martwić,
w pogotowiu mamy drugiego Tupolewa
Zgłoś
Avatar
VeQe 2010-07-03, 19:22 1
Tutaj lepsza jakość z peseudo-teledyskiem

A tu link do tekstu piosenki dla tych, którzy chcą swoim śpiewem sadystycznie znęcać się nad innymi mieszkańcami swojego domu
mmlublin.pl/16820/2010/6/28/janusz-palikot-zaprezentuje-piosenke-nie-z...
Zgłoś
Avatar
PaBeL 2010-07-04, 13:48
Ten komu się to podoba musi być pierdolnięty, jak sam Palikot.
Zgłoś
Avatar
think666 2010-07-04, 19:22
@PeBeL
Cytat:

Ten komu się to podoba musi być pierdolnięty, jak sam Palikot.


Jestem ostro pierdolnięty.
Zgłoś