18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Pajączek
k0rek • 2013-07-13, 11:28
[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-07-13, 13:50 ]
Pająk w kiblu.




Po tagach nie znalazłem
jak było to wiecie co zrobić ;/
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-07-13, 14:02 4
MiSTZRU napisał/a:

nie za duzo wody w tej wannie?


Widze że się rodzicom powodzi jak codziennie myjesz się w pełnej wannie wody.
Zgłoś
Avatar
Sith_ACiD 2013-07-13, 14:36
Zawsze kąpiesz się z telefonem? Czy mama Ci przyniosła by uwiecznić te ważne wydarzenie?
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-07-13, 14:47
Arachnofobia musi być przejebana, bać się zwierzaka który nie może zrobić krzywdy (przynajmniej u nas).
Zgłoś
Avatar
kubullus 2013-07-13, 14:54 10
A mi tam szkoda pająka, co on był winny... Nigdy nie zabijam pająków jak mi wejdą do mieszkania, szklanka gazeta i za okno. Pająki to pożyteczne stworzenia. Wole mieć jakieś dwa nieduże pająki w pokoju niż 20 komarów które będą mnie wku**ały co noc...
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-07-13, 14:55
@up

kątnik domowy może zrobić Ci krzywdę o ile jesteś uczulony na jego jad.
Zgłoś
Avatar
VcBv 2013-07-13, 15:50
Brown recluse, obczajcie skutki ugryzienia
Zgłoś
Avatar
jv69 2013-07-13, 16:06
Buhahaha widzę, że sami twardziele i prawdziwi sadyści na portalu... Nie ma to jak piszczeć niczym baba na widok pająka i nakurwiać w niego jak cipka...

@kubullus
Zgadzam się z Tobą w 100%
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-07-13, 16:22 1
gdzie moja KUBOTA ?!?!?!
Zgłoś
Avatar
Tataxxl 2013-07-13, 16:56
Prawie 300 piw za pająka w łazience. Kurwa , Sadistic, Kwejk, Demotywatry - jeden chuj . Wszędzie dzieci
Zgłoś
Avatar
korniszon223 2013-07-13, 17:04 1
U mnie w domu pająków to ze świecą szukać i właśnie sobie oglądam ten film, czytam komentarze i tu co? zachciało mi się do WC, no to idę, otwieram drzwi i JEB kur... pająk na klamkę wyleciał, prawie tak samo wielki jak ten z filmu, prawie się zesrałem, dobrze, że zatwardzenie miałem. No albo kur... przypadek albo fatum. Nie wierzę do teraz...no kur....
Zgłoś
Avatar
kubullus 2013-07-13, 17:35
szer.Lucjan napisał/a:

@up

kątnik domowy może zrobić Ci krzywdę o ile jesteś uczulony na jego jad.



Tak samo osa, która potrafi od tak siąść na skórze i u*ebać, pszczoła, mniejsze pajączki i mnóstwo innego robactwa jeżeli jesteśmy uczuelni.

Owszem nawet jeśli, to przecież nie ugryzie mnie jak nie będe pchał mu paluchów pod odwłok Wciągnięcie w odkurzacz nie zabije takiego pająka jeśli już tak ostrożnie do tego podchodzić. Nie pisałem żeby je "hodować" tylko po prostu że lepiej czasem go przenieść na zewnatrz za pomocą słoja/szklanki lub innych dostępnych szklanych rzeczy niż zabijać. Nie ma kozaka który wydostałby się ze szklanego naczynia przykrytego kartką papieru ;D
Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2013-07-13, 18:16 11
jak ja tego ścierwa nie lubię

Zgłoś
Avatar
X................3 2013-07-13, 18:47
@Vinterlandet
A ja nie rozumiem tych, którzy nawet do takiego małego insekta podejść nie mogą.
Takie małe gówno nic nam nie zrobi, jeśli z pięści szybko uderzymy.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-07-13, 19:29
MiSTZRU napisał/a:

nie za duzo wody w tej wannie?


Nie wiem czy to na serio pytałeś. Ale chyba sobie żartujesz tym pytaniem...
Jedyne na tym świecie na czym nie oszczędzam to właśnie woda.. Jak się kąpie to leje wody do wanny tyle, że aż się przelewa wylewem bezpieczeństwa i mimo to dalej woda leci.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-07-13, 19:43
No akurat ten pajączek to do miłych nie należy Ugryzienie nie tylko boli ale też niesie przykre skutki.

A swoją drogą....faceci ponad 20 lat i boją się pająków? Troszkę to śmieszne

Trzymam w domu murinusa, skurwiel jest agresywny jak niewychowany pitbul, siedzi sobie w terrarium i nikomu nie zagraża. Poza nim mam kilka innych ciekawych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie