18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pajączek
burżuj • 2013-09-17, 1:06
Tak sobie patrzę na filmy jak zabijacie te pająki i patrzę, to sobie pomyślałem, że też się podzielę.

Zgłoś
Avatar
misiek779 2013-09-17, 11:08 1
jak Ci się to znamię na kciuku zacznie nawet trochę powiększać i nie będzie się przemieszczać wraz z rosnącym paznokciem to wypierdalaj do lekarza (najlepiej dermatologa) bo czerniaki rosnące pod paznokciem są czasami przez lekarzy nierozpoznawane.
Zgłoś
Avatar
WonsatyDrwal 2013-09-17, 11:13
a myślałem, że dla odmiany spuścisz go w kiblu
Zgłoś
Avatar
sono 2013-09-17, 11:19 2
Jak wyciągnąłeś tę linijkę, to już wkurzony miałem pisać w komentarzu, że tylko tchórze zabijają pająki. Na szczęście był imponujący zwrot akcji i moralne zwycięstwo głównego bohatera. Stawiam piwo.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-09-17, 11:34 1
Kurwa tu się chyba schodzi coraz więcej użytkowników z kwejka. Rozumiem płacz o krzywdę psa czy innego ssaka, ale teraz zbrodniarzami są ci, którzy zabijają pająki? Niedługo zboża nie będzie można skosić bo się okaże, że też ma uczucia.
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-09-17, 11:44
Miałem cichą nadzieję, że idziesz wręczyć go żonie/dziewczynie/siostrze, zawiodłeś mnie
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2013-09-17, 11:45
A za tydzień na hardzie, w dziale urazy własne będzie się chwalił palcem gnijącym po ukąszeniu. Piwo za poświęcenie!
Zgłoś
Avatar
burżuj 2013-09-17, 12:28
@misiek779 to od młotka
Zgłoś
Avatar
emdowu 2013-09-17, 14:37
Za dobrych ludzi zawsze piwko. A nawet wódeczka <3
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-09-17, 14:51
Bardzo dobry materiał
Zgłoś
Avatar
Calatin 2013-09-17, 15:13
Winterstorm tobie chyba kurwa łeb zgnił takie głupoty pierdolisz, od ukąszenia polskiego pająka trafi na harda, brawo.
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2013-09-17, 16:07 1
A ja usłyszałem na końcu filmiku "fucking hero". Czyżby jednak nie materiał własny?
Zgłoś
Avatar
marcinusek 2013-09-17, 16:41
KillQ8 napisał/a:

Z tego co zauważyłem, to w tematach o pająkach, najczęściej udzielają się same pizdusie, które się ich boją. Ile wy macie lat? 5?6? Że boicie się takich małych, niegroźnych stworzonek?



mhm... możesz się naśmiewać z kogoś że się czegoś boi o ile wiesz czemu się tak dzieje ale ty się naśmiewasz nie mając tak na serio pojęcia o czym mówisz więc jesteś debilem
Strach przed pająkami czyli Arachnofobia to choroba ... nie da się tego za bardzo zrozumieć (ja też się zastanawiam casami czemu się tego boje i nigdy d tego nie dochodzę ) i tym bardziej bardzo ciężko jest to przezwyciężyć bo to jak hmm stanie na krawędzi budynku i zmuszenie się do skoku .
Można sobie myśleć że przecież jest mały i nic ci nie zrobi ale no nie przegadasz mózgowi i on wie swoje ...
Jeśli ktoś się boi pająków to nie znaczy że jest cipą tylko chorym człowiekiem . Dla przykładu - boję się pająków a za to mam węża z którym mógłbym spać bo mam na niego wyjebane ...
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2013-09-17, 16:53
Calatin napisał/a:

Winterstorm tobie chyba kurwa łeb zgnił takie głupoty pierdolisz, od ukąszenia polskiego pająka trafi na harda, brawo.



Zdecydowanie Tobie zgnił, skoro nie ogarnąłeś, że moja wypowiedź nie jest na serio.
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-09-17, 17:12
ja nie zabijam pająków mam z nimi układ bronią mnie przed jeszcze gorszym robactwem: osa, szerszeń, turkuć podjadek, wszystkie mrówki, pchła, wesz, pluskwa, kleszcz, karaluch, muchy, komary, trzmielobąki i wiele innych małych kąsających skurwieli!
Zgłoś
Avatar
Silenzio 2013-09-17, 18:05
A ja do samego końca myślałem, że wyniesiesz go na dwór i zajebiesz na wycieraczce... Rozczarowałeś mnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie