18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tekkit 2013-04-09, 21:51
rodzi sie pokolenie chorych zjebow bez wspolczucia. niech ten pajak cie ujebie w pyte...
Zgłoś
Avatar
elbuero 2013-04-09, 21:52
byłbym zachwycony aby tego skurwiela co wpuścił tego chomika wrzucić do klatki z lwem...
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-04-09, 21:54
zbakt napisał/a:

nie dawaj mu chomikow bo za duzo bialka bedzie mial i wylinki nie bedzie mogl zrzucic.



Białka, loooool. Czy nie chodziło Ci o wapń?

agnar666 napisał/a:

@Up
Hiperkalcemia występuje przy długotrwałym karmieniu pająków kręgowcami, od czasu do czasu nie jest to szkodliwe więc nie histeryzuj. Chomik pryskany? Czym kurwa niby? Nie spotkałem się jeszcze z tym żeby zwierzaki były czymkolwiek pryskane, a kilku znajomych w różnych zoologach mam



Przecież napisał gość że dawał mu już szczura. Ptaszniki mają inną przemianę materii niż człowiek, to że im dasz raz na 2-3 miesiące czy nawet na pół roku to nie znaczy że to jest "od czasu do czasu". Wyobraź sobie taką sytuację że np. pająk dostaje mysz do zjedzenia, potem nie je ze 3 miesiące i znowu dostaje mysz. Czy to jest raz na jakiś czas? Jeżeli Twoim zdaniem tak to pozdrawiam.
Co do pryskania chomików i innych gryzoni to jest to powszechnie stosowane. To że Twój znajomy tego nie stosuje to nic nie znaczy, na jego miejsce jest dziesięciu innych którzy to robią. Twój kolega ma pewnie mały sklepik i ma czas zająć się wszystkimi gryzoniami ale w większych sklepach profilaktycznie spryskuje się gryzonie środkami bakteriobójczymi itd.
Zgłoś
Avatar
elbuero 2013-04-09, 21:55
masterjunior napisał/a:

i znowu wychodzi na to, ze większość użytkowników powinna wyp****alać na kwejka i nigdy nie zaglądać w czeluści sadistica. Jeśli agonia chomiczka was przeraża to jestem ciekawy czy kiedykolwiek na harda zaglądaliście. Reasumując, jeśli uważacie, że niektóre materiały są zbyt SADISTIC'zne to nie rozumiem co w ogóle robicie na tej stronie zasrane greenpace'sowce



a zamknij ty pizde lamusie! ciebie tez wrzucic do klatki z lwem... cienko byś pierdział szczawiu
Zgłoś
Avatar
a_1989 2013-04-09, 21:55 1
Debil po prostu debil!!! Sprawia ci przyjemność zadawanie bólu innym?! To następnym razem włóż tam swój pusty łęb albo ch**a!!! Wtedy przekonasz się co czuł ten chomik... Najwidoczniej masz jakieś kompleksy i chcesz się przypodobać kolegom skoro takie głupie pomysły przychodzą ci do głowy!!! Radze wybrać się na przeszczep mózgu bo albo udajesz albo rzeczywiście jesteś niedorobionym, pozbawionym jakichkolwiek uczuć psycholem!!!
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-04-09, 21:56 4
Hoduję pająki od ponad 6 lat. Koleś z filmiku to jebany amator i idiota. Po pierwsze spleśniały torf, który dawno powinien być wymieniony, po drugie pająki nie jadzą KRĘGOWCÓW! Pająki nie przyswajają wapnia, który odkłada im się w stawach, więc tak mysia dieta, to wyrok okrutnej śmierci dla pająka.
Jakiś debil napisał że takie pająki powinny żyć w dżungli, więc jak sie kurwa nie znacie to morda w kubeł pacany bo dżungle występują tylko i wyłącznie w azji, a pają z filmiku (Acanthoscurria geniculata) żyje w Brazylii i jest bardzo słabo jadowity, w dodatku tani jak barszcz, więc jest ulubieńcem bezmózgich dresów, którzy myślą że jak kupią "groźnego" pająka, to będą mieli szacunek u ziomeczków.
Jak się nie mam pojęcia na jakiś temat, to trzymam morde zamkniętą i co poniektórym ,piszącym idiotyczne komentarze, też tak radzę.
Nie myślcie, że każdy kto hoduje pająki, węże itd. jest popierdolonym, łysym zjebem. Bo są prawdziwi pasjonaci którzy interesują się tymi zwierzętami od strony taksonomicznej, czysto naukowej.
Zgłoś
Avatar
elbuero 2013-04-09, 21:57 1
saimon133 napisał/a:

Fajne ale lepsze było karmienie pytona kociakami



tobą bym nakarmil krokodyle
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-04-09, 21:57
Koko_yori napisał/a:



Białka, loooool. Czy nie chodziło Ci o wapń?

Przecież napisał gość że dawał mu już szczura. Ptaszniki mają inną przemianę materii niż człowiek, to że im dasz raz na 2-3 miesiące czy nawet na pół roku to nie znaczy że to jest "od czasu do czasu". Wyobraź sobie taką sytuację że np. pająk dostaje mysz do zjedzenia, potem nie je ze 3 miesiące i znowu dostaje mysz. Czy to jest raz na jakiś czas? Jeżeli Twoim zdaniem tak to pozdrawiam.
Co do pryskania chomików i innych gryzoni to jest to powszechnie stosowane. To że Twój znajomy tego nie stosuje to nic nie znaczy, na jego miejsce jest dziesięciu innych którzy to robią. Twój kolega ma pewnie mały sklepik i ma czas zająć się wszystkimi gryzoniami ale w większych sklepach profilaktycznie spryskuje się gryzonie środkami bakteriobójczymi itd.



Zamknij się, bo nie masz o niczym pojęcia, a sie wypowiadasz.
Zgłoś
Avatar
Warchlak_Gwidon 2013-04-09, 21:58
obys zdechl cwelu!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-04-09, 21:59 1
Słyszałem że rozdeptanie pająka daje szczęście.
Daj mi tego skurwysyna se rozdepczę to będę miał do chuja szczęścia na wieczność !!!
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-09, 22:01
...A licznik pierdolniętych bóldupków już pod siedemdziesiątką...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-09, 22:02
Za pająka i chomika zawsze Piwo.
Zgłoś