18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
finkreth 2013-04-09, 15:03
Mysz skończyła bez butów. RIP.
Zgłoś
Avatar
F1le 2013-04-09, 15:07
O jaki słodki pajączek....

żartowałem, zaraz bym sku**syna upi****lił laczkiem.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2013-04-09, 15:16 2
Zdeptałbym to kurewstwo razem z łbem właściciela.
Zgłoś
Avatar
salv 2013-04-09, 15:27 1
Czy to przypadkiem nie jest szczur, że wszyscy piszą "mysz" ?
Zgłoś
Avatar
Skowu 2013-04-09, 15:55
Piękna akcja
Czekam na mojego P.murinus'a. Też wstawię filmik jak dam mu pierwszą myszkę
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-04-09, 18:00
Skowu ---> Życzę Ci powodzenia z wyciąganiem jej potem od Murinusa, jak nie będzie chciał jej zeżreć Już ja z Geniculatą taką akcje miałem. Pająk i mysz rzucały się na moją rękę jednocześnie
Zgłoś
Avatar
meier 2013-04-09, 18:10
bo od takich spraw sa pincety i inne szczypczyki, a grzebanie łapami to czyste debilstwo
Zgłoś
Avatar
Jancker 2013-04-09, 18:23 1
Cyborg napisał/a:

Wszystko wina debilnych ludzi, nie można w tym wypadku stosować uzasadnienia, że pająk jest z natury drapieżnikiem, bo drapieżnik poluje, a nie dostaje żywy obiad pod " nos ", to kolejny przykład zabaw człowieczka z życiem i śmiercią innych organizmów.



Ty też dostajesz np. wołowe pod ryj i igrasz z życiem biednych krówek. Ptaszniki są zajebiste sam mam 4, ale nie karmie myszami czy innym dziadostwem tylko karaczanami itp.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-04-09, 18:23
Oczywiście nie grzebałem w terrarium łapami, jednak uważam, że w przypadku niektórych pająków to niewiele zmienia. Miałem kiedyś chromatopelme, dość podrośniętą, bo miała chyba z 5-6 cm "ciała". Wdrapanie się dla niej w mgnieniu oka na 15 cm pincetę, albo patyka o średnicy nie większej przecież niż 1-2 cm nie było żadnym problemem. Więc co tu gadać o murinusie. Także Skowu ja Ci radzę albo poczekać, aż pająk na prawdę podrośnie(nie L11 tylko 14-15), albo w ogóle sobie odpuść dawanie myszy. Ja już sobie odpuściłem, moje maleństwa świetnie się rozwijają na drewnojadach i świerszczach, a egzekucje myszy mogę sobie pooglądać na youtube
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 18:35 1
bezsensowne narażanie pająka, o ile sie nie myle to zapewne l.parahybana(?) mam obecnie 5cio letnią parahybanke i nigdy jej myszona nie sprawiłem, co najwyżej oseska dla urozmaicenia diety.

co do murinusa, mam dorosla usambare i nie sprawia mi problemów, jest terytorialna ale poza terra spokojny. wieksze problemy mam z maculatą lub huahini
Zgłoś
Avatar
fifif 2013-04-09, 18:42
to szczur gamonie na prawdę tylko jedna osoba nade mną wie co to jest? więcej ludzi tu rozpoznaje nazwę ptasznika, jeszcze łacińską, niż szczura od myszy oO
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 18:46 1
Cyborg napisał/a:

Wszystko wina debilnych ludzi, nie można w tym wypadku stosować uzasadnienia, że pająk jest z natury drapieżnikiem, bo drapieżnik poluje, a nie dostaje żywy obiad pod " nos ", to kolejny przykład zabaw człowieczka z życiem i śmiercią innych organizmów.


a tego to nie rozumiem, oczywiscie ze mozna stosowac uzasadnienie ze pajak jest drapieznikiem, oczywiscie mozna próbować karmić je padliną ale bez imitowania ruchów i ogólnego gimnastykowania się z myszonem nic z tego nie wyjdzie. niektóre osobniki nigdy nie pochwycą padliny. Ludzka naiwna empatia i współczucie to często odruch tak żałosny ze aż przykro, tak jak dziewczynka która na widok znecajacego sie czlowieka nad kotkiem mói z jadem i nienawiścią że z chęcia zrobiłaby to samo temu człowiekowi.
To jest sama natura niema w tym nic nienaturalnego, bardziej nienaturalne było Twoje dzisiejsze wysranie się, podtarcie pachnącym papierem i spuszczenie wody zmieszanej z kostką WC oraz kazdy plastikowy papierek ktory wyrzuciłeś nieważne czy do kosza czy nie. Możecie się oburzać ale kwestia skarmiania mysz jest kwestią indywidualną. Osobiście tego nie robie bo mysz dłużej się męczy niż ofiara mniejszych rozmiaró no a poza tym moze zranic pająka

fifif napisał/a:

to szczur gamonie na prawdę tylko jedna osoba nade mną wie co to jest? więcej ludzi tu rozpoznaje nazwę ptasznika, jeszcze łacińską, niż szczura od myszy oO


fakt - szczur, nie zwracałem na gryzonia uwagi
Zgłoś
Avatar
jac0b 2013-04-09, 18:52
jest piękny, its beautiful
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-04-09, 20:40
po co kurwa trzymać takie bezmózgie gówno? zwierze przyjaciel człowieka to musi mieć troche inteligencji, kot pies, czy choćby jebana świnka morska, ale nie coś co należy zajebać niezwłocznie klapkiem. w ustronnych miejscach zostawiam pająki, te nasze rodzime, bo dzieki temu, żadne latające czy łażące gówno jest wyczyszczone, ale takiego potwora to tylko miotacz ognia, przecież to tylko żre, a jak nie żre to siedzi i nic nie robi
Zgłoś
Avatar
j................r 2013-04-09, 21:51
static5.businessinsider.com/image/513e167e69beddbb45000011-400-300/fri... Mniam Mniam... Mozna jesc szczaw, mozna i pająki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie