18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pałączek
s................s • 2012-08-12, 16:15
Każdy chyba już słyszał, że przeciętny człowiek w trakcie swego życia, podczas snu połyka około dziesięciu pająków. Tym razem pewna autentyczna historia, która wydarzyła się w Chinach.
Przyjemniaczek przedstawiony na zdjęciu, postanowił zamieszkać w uchu pewniej kobiety. Poszła sobie ona do szpitala, z powodu uciążliwego dyskomfortu - i tam poznała przyczynę. Co zabawne, nosiła stwora aż przez pięć dni.
To ten - miłych snów.

Zgłoś
Avatar
Szczypiorek 2012-08-12, 19:54 1
Cytat:

A wyobrazcie sobie to, jak pierdolnie jakas fukushima blisko nas i te kurestwo bedzie 30x wieksze



Było by wielkości przeciętnego ptasznika, jako że te sympatyczne słodziaki mają do kilku milimetrów. Aczkolwiek bardzo zwinnie skaczą, więc mogło by być komicznie.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-08-12, 20:17 18
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-12, 20:25
Cytat:

nie mam w domu pająków więc niech mi nikt nie pierdoli o połykaniu pająków przez sen



"Jeśli widzisz pająka, jest spoko.. jeśli znika Ci z pola widzenia, zacznij się BAĆ"

Dodam jeszcze, że może nie pająków sensu stricto masz mało, ale leżąc na łóżku leżysz na milionach pajęczaków - roztoczy, jak również nimi oddychasz bo są rozproszone w powietrzu jeśli powieje wiatr albo uniosą się z łóżka gdy się na nim polożysz
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-08-12, 20:45
@up
teraz sobie zobaczymy, na czym my tu spimy
Zgłoś
Avatar
chudy179 2012-08-12, 21:50
Yaevinn napisał/a:

Zwykły skakun! u nas w Polsce pełno takich na łąkach.

Obrazek

Obrazek


Pierdolony!
Zgłoś
Avatar
TymoOon 2012-08-12, 22:27 1
Eloyza napisał/a:

O nie...
Gardło mnie swędzi od rana -.-



Na Pajączka nie zwalaj! To po wczorajszym
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-08-12, 22:45 1
Swoją drogą, mojemu wujowi kiedyś do ucha skorek wlazł i nie chciał wyleźć, jednocześnie siejąc spustoszenie i generujący hałas nie do wytrzymania. Na szczęście wuj, zupełnie przypadkiem, miał przy sobie butelkę denaturatu i go zalał. W innym wypadku mogłoby się to skończyć nieciekawie.
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-08-12, 23:40 2
Eloyza napisał/a:

O nie...
Gardło mnie swędzi od rana -.-



to chyba nie od pajączka.... może po prostu obtarłaś ?

a co do tematu
Zgłoś
Avatar
I................o 2012-08-13, 0:09
Z tymi pająkami do brednie, taka historyjka którą straszy sie dzieci, ale faktem jest że zjadamy dużo robactwa, lecz tego które wlatuje do zup, kanapek itd.
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-08-13, 0:34
matrixpro napisał/a:

Z tymi pająkami do brednie, taka historyjka którą straszy sie dzieci



Nie sądzę, przecież pająki lubią się pchać do wszelkiej maści wilgotnych otworów. Yy... naprzykład buzi. 10 pająków przez całe życie, to daje jednego pająka na +/- 7 lat, czyli i tak raczej nie dużo.
Natomiast takie skorki to włażą gdzie popadnie - potrafią i do nosa się wjebać. Zawsze tego skurwysyństwa się brzydziłem, zwłaszcza ilekroć pod namiotem noc spędzałem.
Zgłoś
Avatar
ddss 2012-08-13, 1:46
Spierdoliny końskie mam arachnofobie teraz mnie dopadł atak strachu i nie mogę spać.
Zgłoś
Avatar
anim21 2012-08-13, 4:32
Od dziś chyba śpię w podkolanówce na głowę.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-17, 2:01 1
Skarżycie się czasami na ból ucha?
Zgłoś