18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dymion 2012-06-07, 23:52 1
jak szybko przypierdolili i w jakiej ilości. do kradzieży by się kurwy tak nie spieszyli.
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-06-07, 23:58 4
ludziom się nudzi... jakby mieli kase to by sobie wczasy robili, a tak z braku emocji wymyślają takie bzdury
Zgłoś
Avatar
monto 2012-06-08, 0:12
przyjechali na sygnale myslalem ze wpadna na pelnej kur#ie skuja go i do radiowozu a tu nic, moje pytanie po co oni tak jechali jak do napadu?
Zgłoś
Avatar
Anonim91 2012-06-08, 0:14
Przez tego debila mamy podpisany wyrok...
Zgłoś
Avatar
lemon43 2012-06-08, 0:33 4
mogli jeszcze wojsko wezwać
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-06-08, 0:38 3
widze jak by sytuacja wygladala w Anglii. Przyjechaloby dwoch policjantow i powiedzialoby: panowie nie wyglupiajcie sie, spakujcie sie i jedzcie do domu. A tu przyjechalo 5 leszczy co nie maja nic do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
somrozen 2012-06-08, 0:42
kretyni-prowokatorzy, potem ludzie dziwią się czemu nas nie trawią, a wszystko przez garstkę idiotów, zdychać dziady, najlepiej na Syberii...jak wam kraj nie odpowiada to wypad z kraju i zrzec się emerytury sądownie.
Zgłoś
Avatar
Zgrzytek 2012-06-08, 1:16
Tym się powinniśmy różnić od czerwonej chołoty, że nie deklarujemy otwarcie naszej niechęci do nich ...

... Natomiast na ich niechęć do nas reagujemy prawym sierpem w pysk bolszewika.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-06-08, 1:26
@somrozen
Puknij się w ten pusty łeb i słuchaj czy coś grzechocze. Chuj z tą akcją, bo też mnie zaczynają wkurwiać te marne prowokacje do szlag wie czego, ale nie trawią nas i nie szanują przez takich jak ty, bo "a bo po co? a bo na co? a przecież rusek jest gut, niemiec też da radę" I jadą nas łaskawie w dupę wszystkie europejskie kraje z maleńką Litwą na czele, która przynajmniej nie daje sobie dmuchać w kasze. Jak tak ma wyglądać polityka naszego państwa, to ja podziękuję...
Zgłoś
Avatar
olex 2012-06-08, 1:50
Kurwa, kolesie pewnie i tak robia za granica, typ widac że ze wsi, myśli że coś zwyciezy. Koleś jasno mówi że pół roku temu spalił Polską flage i sąd odmówił wszczęcia śledztwa, wiec kolo ma wbite:D a z policja jak sie nie ma co robic to mozna walczyc... jak sie goraco zrobi to spierdola na norki i paa:*
Zgłoś
Avatar
clemenza 2012-06-08, 9:00 1
jebniecie jesteście...
nie rozumiecie idei tego gościa
wy możecie manifestować na ulicach bo chcieli ocenzurować internet, ale tym kolesiem gardzicie. pojebany naród...
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-06-08, 12:22
Oni kurwa wojny chcą, takich powinni od razu na pal nabijać w tym samym miejscu, w którym takie coś odpierdalają.
Zgłoś
Avatar
somrozen 2012-06-08, 14:06
@Cossmos
Słuchaj dzieciaku, za długo chodzę po tym świecie by nie wiedzieć jakimi prawami się rządzi. Jak dorośniesz i nauczysz się życia, i spojrzysz na ten materiał raz jeszcze, to zrozumiesz mój komentarz. Nie zniżę się do Twojego poziomu bo pokonasz mnie doświadczeniem. A jak Ci kraj nie odpowiada to poszukaj innego. Polacy za granicą znani są z tego, że potrafią się dostosować do każdych warunków, nawet tych dziwnych w swoim kraju, jeśli sobie z tym nie radzisz, to Twój problem.
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-06-08, 15:28
серп и молот смерть и голод
Zgłoś
Avatar
pio-tr-ek 2012-06-09, 15:03
walczy o szacunek dla flagi ale ubiera się w podrobione ubrania czyli wspiera złodziei którzy wykorzystują logo innych firm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie