18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maxs90 2012-03-25, 15:00
Goomiak hapaj dzidę skorpionom za dużo sie mortal kombat naoglądałeś ;]
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-03-25, 16:04
makabrax napisał/a:

@Ji^HaD
chyba cię za wysoko w dzieciństwie podrzucali...
wszedł na ich teren sorry... ciekawe czy ty jak wejdziesz na teren jakiegoś drapieżnika to znajdą chociażby kości...

@borisklinga
proszzzz...
Obrazek



Niestety nie zgodze sie z toba drogi Sadysto . to te 2 nozne chujopodobne kreatury wlazly na teren tego "ROBAKA" poza tym jak sami twierdza ludzie sa najinteligentniejszymi istotami na naszym pieknym niebieskim globie ... jak ja nienawidze tego jebanego egocentryzmu ....a co do podrzucania to moze i mnie podrzucali ale widze ty i Madzie koledzy po fachu
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-03-25, 17:38
Ta biała ciecz to związek różnych związków, które po połączeniu ,,wyciągają'' powietrze na zewnątrz(stąd te bąbelki). Jak można zauważyć naczynie jest już zaparowane.
Zgłoś
Avatar
Marcin_92 2012-03-25, 17:48
@up
tak tak, zaparowane bo skorpion bardzo dyszy a idź Ty prowokatorze
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-03-25, 18:37 2
Ale się co poniektórzy tutaj kurwa spuszczają.. Miliony zwierząt różnych gatunków ginie dziennie, tylko po to żebyście kurwa mieli czyste skarpetki czy gacie. Tylko tego nie jesteście świadomi. Jak widzi filmik w którym w bliżej nie określony sposób ginie skorpion - ola boga, ludzie za to powinni iść siedzieć..

Dobrze, w takim razie wielcy obrońcy życia, zamiast jeść mięso, czy nawet jeść warzywa, przestańcie jeść, bo w ten sposób ranicie/zabijacie zwierzęta! Przecież pomidory które wpierdalacie są opryskiwane, i przez opryskiwanie zdycha miliard różnego rodzaju robactwa które się pasie na tych pomidorach. Więc każdy waż ruch nawet zabija robaki! Nie ruszaj się przypadkiem bo zabijesz mrówkę! Lub gorzej, nie próbuj jeden z drugim zabić komara, bo to kurwa zwierze i trzeba uszanować jego uczucia!

Jesteście skrajnymi idiotami, pierdolącymi od rzeczy. Pierdoleni hipokryci!
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2012-03-25, 19:09
naturalna reakcja skorpiona, jak czuje się zagrożony to sam woli się zajebać niż żeby zrobił to ktoś inny, nie ma tu żadnego znęcania się nad nim
Zgłoś
Avatar
Voxal 2012-03-25, 19:32
z tego co udało mi się usłyszeć gość dzwoni do kogoś i opowiada jak to złapali skorpiona pod szklankę i nawalili tam spraya na karaluchy (owa biała ciecz) po czym ten użądlił się w głowę dwa razy
Zgłoś
Avatar
omicronns 2012-03-25, 19:54
Najzabawniejsze jest to, że komentarz tomsson'a i jego zielonego poprzednika dostaje piwa od tych samych osób.
Zgłoś
Avatar
Kine 2012-03-25, 23:22
maxs90 napisał/a:

Goomiak hapaj dzidę skorpionom za dużo sie mortal kombat naoglądałeś ;]


Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, a potem zasiadaj grzecznie do miecza.
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-03-25, 23:43
szkoda zwierzatka
Zgłoś
Avatar
smierdzacy_metal 2012-03-26, 0:56
Odrazu widac ze ten skorpion to jadus ci co hodowali lub trzymaja takie zwierzeta pewnie wiedza oczym mowie
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-03-26, 16:38
Zasrane ekozjeby
Zgłoś