18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Black Snake 2019-01-04, 11:22 1
Jakby tak zaczął strzelać Desertem to by mu nadgarstek na drugą stronę wywinęło.
Zgłoś
Avatar
ziu 2019-01-04, 11:41 2
Glock. Wątpie czy by DE w jednej łapie utrzymał.
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-01-04, 13:15
"Oj jelonka debil zastrzelił! Mam traumę po filmie Bambi! Powinno się tego sadystę tak samo zastrzelić!"

Po pierwsze co niektóre pizdencjusze nie rozumieją że strona nazywa się sadistic, a nie kwejk albo jeja.

Po drugie jak tak żal jelonka, to skończ żreć parówki, burgery i kebaby.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-01-04, 13:39 1
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jak na moje oko, gość ma w ręce Desert Eagle .357... Z tego można powalić nosorożca jednym strzałem...



to masz strasznie chujowe oko. Nie wygląda jak DE, nie brzmi jak DE ani nie urywa mu łap przy każdym strzale.

Co do tematu.
Typowy burak, który nie powinien mieć broni. Fajnie jakby u nas zalegalizowali, ale tak się nie stanie bo u nas też jest pełno takich buraków i pseudo kozaczków.
Zgłoś
Avatar
xv89 2019-01-04, 13:53
Debile rechoczą, że podobny im debil może bez wiekszych przeszkód wejść do sklepu i kupić broń...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2019-01-04, 13:59
No i żeby sobie teraz złamał zęba jedząc stek z jelonka na własnej niepotrzebnie wystrzelonej kuli.
Zgłoś
Avatar
krajsik 2019-01-04, 14:25
Do tego debila powinno się strzelać w odwrotnej kolejności
Zgłoś
Avatar
Janussh 2019-01-04, 14:40 1
O ile zwierzę było poważnie ranne, to plus że się nie męczyło. Ale jeżeli tylko Jelonek uderzył w jego wóz, i śmiało mógł pobiec dalej, to gościu jest jebanym psychopatą. Co będzie następne? Dziecko sąsiadów, jak będzie przejeżdżać na rowerku obok jego ciężarówki?? Takich ludzi powinno się izolować od społeczeństwa dla dobra normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-04, 14:43
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jak na moje oko, gość ma w ręce Desert Eagle .357... Z tego można powalić nosorożca jednym strzałem...


To jest glock
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-01-04, 18:11
Kurwa, przyznałem się do błędu, a ci dalej swoje...
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2019-01-05, 1:11
Ostatnio stałem autem na światłach, i jakis cygan zaczął mi myć szybe, miałem ochote zrobić to samo
Zgłoś
Avatar
Blind 2019-01-08, 5:14
Macie o co płakać jebane pedały, lubię zwierzęta ale podobny los spotykany codziennie setki zwierząt i ludzi
(można by podpiąć pod jeden gatunek) a wy kurwa płaczecie bo jedną taką sytuację ktoś nagrał.
Zgłoś