18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Mlnk-1 2022-11-27, 19:00
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2022-11-27, 19:07 1
35i napisał/a:

Nie do końca. A co zrobisz, jak na przykład dwuletnie dziecko zacznie Cię okładać z liścia po gębie i pomimo zwracanych mu uwag nie przestaje, uznając to za świetną zabawę?



A wg Ciebie trzeba się zachować jak 2-latek i mu oddać? Odsuwa się delikwenta i tyle. Ale dziecko wychowywane w spokoju raczej tak się nie będzie zachowywać, prędzej właśnie bite.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2022-11-27, 19:15
Cytat:

Ale dziecko wychowywane w spokoju raczej tak się nie będzie zachowywać, prędzej właśnie bite.


Dzieci się coraz mniej bije a robią się coraz gorsze. Nie jestem fanem bicia, ale wasze argumenty są odklejone od rzeczywistości. No chyba że się jeszcze bardziej odklejacie sugerując że gry, filmy czy internet to powoduje.

W biologii jest zjawisko synaptic pruning. Dziecko nie zrozumie skomplikowanych przekazów, więc jak coś zrobi źle to kara musi być prosta w przekazie. Niekoniecznie bicie, ale próba dyskusji z dziećmi to wygląda trochę jak łysenkoiści w ZSRS po drugiej wojnie negujący istnieje genów i dziedziczenia.
Zgłoś
Avatar
toka 2022-11-27, 19:23 3
VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.



Co za pierdolenie. Skąd się wzięło to przeświadczenie, że jak dziecko nie jebniesz to go nie wychowasz. Nigdy od rodziców nie dostałem klapsa i nigdy nie darłem ryja w sklepie. Nie pamiętam, czy w ogóle kiedyś podnieśli głos na mnie, ale pamiętam te rozmowy, gdzie tłumaczyli co jest złe.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-11-27, 22:26
Stary filmik a na czasie.
Uuu
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2022-11-27, 23:33 2
Św. Antoni Pustelnik:
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni
i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,
powstaną przeciw niemu mówiąc:
Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny."
Zgłoś
Avatar
muszka_halucynka 2022-11-28, 3:16
VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.



To teraz wyobraź sobie że obecnie madki wychowują dzieci w taki sposób że nie wolno krzyknąć i zamiast zabraniać trzeba uwaga prowadzić dialog z dzieckiem które nie chce bo nie i pozwalać na wyrażanie emocji niech okazuje złość smutek etc.

Tylko potem takie dzieci biją własną madkę po czym dostają kolejne kieszonkowe a w dorosłym życiu będą gorszymi spierodlinami niż obecne lewaki aż strach się bać
Zgłoś
Avatar
outline 2022-11-28, 14:18
Zastrzelić to za mało.
Zgłoś
Avatar
M1Cro 2022-11-28, 17:51
Ale debile xD
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-11-28, 18:13
VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE od rodziców, nigdy nie dostały klapsa ani innej kary za swoje zachowanie więc pomimo wieku dalej zachowują się jak rozkapryszone dzieci które drą mordę na cały sklep aby rodzice kupili im zabawkę więc się nauczyli, że krzykiem i płaczem osiągają swój cel.



Wychowanie bezstresowe tworzy takie roszczeniowo-zjebane ścierwa. Brak innych problemów + dostatek = przymus urządzania ludziom życia wg własnego widzimisię. Lekarstwo? Odebranie środków i socjalu, zmusi te śmieci do przejrzenia na oczy. Przy czym odebranie środków to także zablokowanie pieniędzy od żydolewarskich sponsorów i organizowanych "zrzutek".
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-11-28, 18:58
~VeIture napisał/a:

To są dorosłe dzieci które nigdy nie usłyszały słowa NIE .



zgadzam się z jednonogim przedmówcom. Takich sytuacji dodam będzie coraz więcej bo niektórzy młodzi ludzie wychowani w ten sposób nie radzą sobie z rzeczywistością. Piszę niektórzy bo część wychowa ulica, rówieśnicy co nie zawsze jest najgorszą opcją jeśli wraz z wiedzą nie chłonie się patologii i nałogów.
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2022-11-28, 20:41
do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Człowiek1987 2023-07-17, 3:06
I dobrze frajerowi w mordę dostał jeszcze piszczeć mi tu będzie
Zgłoś