18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
Nome 2024-07-15, 15:06
kiedyś ktoś mi tłumaczył, że pasa trzeba przewrócić na grzbiet i schwycić jednocześnie za gardło i prawą przednią łapę... podobno wtedy nie jest wstanie atakować... jest jeszcze jedna metoda dla super odważnych włożyć rękę do pyska i schwycić za ostatni ząb... szczerze to żadnej nie próbowałam i nie mam ochoty... ja stosuję metodę pod żadnym pozorem nie biegać, stanąć i mówić spokojnym dość wysokim głosem... do tej pory działało

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-07-15, 15:14 4
Pitbulle, amstafy i ich właściciele do uśpienia.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-07-15, 15:15 1
chciał sie tylko pobawić
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-15, 15:32
smc napisał/a:

Podobno palec w dupę pomaga. Zawsze.



Wtykasz go sobie 3x dziennie, rozumiem?
Zgłoś
Avatar
garota 2024-07-15, 15:33 1
bleblebator1 napisał/a:

pies w takiej sytuacji ma wyłączony ból



Jak mnie pies atakuje to jasne spierdolę jak będzie trzeba jeśli byłby wielki, ale jakbym zobaczył że atakuje leżącą osobę to jak by mu wpierdolił kilka kos albo zajebał kamieniem w łeb to by w ogóle się wyłączył. Jak to świadczy o ludziach? 15 osób spierdala przed jednym psem. Żenada.
Zgłoś
Avatar
MonkOfDoom 2024-07-15, 15:42 1
Za tylne łapy i jeb o glebę. To jedyne słuszne rozwiązanie. Następnie powtórzyć z właścicielem.
Zgłoś
Avatar
42069 2024-07-15, 17:11
uśpić chujstwo
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-15, 17:21
KosmatyHui napisał/a:

Wtykasz go sobie 3x dziennie, rozumiem?



Aż tak się nie denerwuję.
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-07-15, 18:04 3
smc napisał/a:

Podobno palec w dupę pomaga. Zawsze.



Mi nie pomogło. Włożyłem palec w dupę a pis dalej mnie gryzł. Ale przyznam, że palca w dupie nie ruszył.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-07-15, 18:21 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Dokładnie, pies jest w szale, tym bardziej że poczuł krew. To nadal tylko zwierze, u którego zaczął działać instynkt. Ewentualne kopanie wzmaga tylko zajadłość jego ataku.



Słuchaj ... Nie wierzę że jakbyś dobrego szpica zajebał na bebechy, to by nie odpuścił. Raz w życiu widziałem akcje jak pies nie wiem jaka to rasa była ale nie pitbull ale tego typu rzucał się na dzieciaka z 10lat, to ojciec tego dzieciaka jak wleciał w tego psa to myślałem że go gołymi rękoma zapierdoli. Na końcu udało mu się za tylne nogi chuja złapać i wypierolić na paręnaście metrów. Piesek odpuścił. Później psa złapano i do uśpienia. Właściciel się nie odnalazł, pies wyglądał ogólnie zdrowo, dobrze, zadbany. Taka sytuacja.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-07-15, 21:59 1
bleblebator1 napisał/a:


pies w takiej sytuacji ma wyłączony ból



Dlatego trzeba wpierdolić mu ostry spiczasty nóż w kręgosłup szyjny, albo w czachę. Zapewniam, że piesio natychmiast się uspokaja.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-07-15, 22:00
bedę to pisał już tysiąc razy po co trzymać sierciucha w domu

______________

>Każdy mężczyzna w swoim życiu wypowiada te trzy kłamstwa:
- Będę cię kochał wiecznie.
- Nigdy cię nie zdradzę.
- Weź do buzi, powiem ci jak będę kończył ...
Zgłoś
Avatar
Pitok 2024-07-15, 23:04
Mnie to zawsze ciekawi dlaczego nikt nie wpadnie w tego typu sytuacji nieważne czy gryziony czy nie aby wydłubać psu oczy. Jak nic nie będzie widział, to jeśli na chwilę puści, to już nie będzie zbytnio w stanie namierzyć celu.
Zgłoś
Avatar
No.ja9re9my9 2024-07-16, 11:44
Pizda. Nie potrafił sobie z kundlem poradzić
Zgłoś
I kolejny raz ta zjebana genetycznie rasa dla kurw i sebixow
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów