18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
jan0sik1 2022-07-17, 14:19 1
Kurcze dziwne. Pierwszeństwo miała.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-07-17, 15:38
fajne, uśmiałem się

______________

z każdym dniem wzrasta liczba osób, które mogą mnie pocałować w dupę
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-17, 17:07
Lee225 napisał/a:

Niestety dalej go zużywasz. Przy okazji wyszło kilku kolejnych idiotów którzy nagrodzili Cię wirtualnym piwem.


Chłopczyku, ładna pogoda jest. Kup sobie prawdziwe piwo i wyjdz z domu. Tym samym nic tu nie pisz już.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-07-18, 10:23
jan0sik1 napisał/a:

Kurcze dziwne. Pierwszeństwo miała.



Na cmentarzach pełno takich co mieli pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
saoee 2022-07-18, 17:22
heheh kierwa dobre

______________

"Ty powiedziałeś to co chciałeś powiedzieć, ja zrobię to co uważam za słuszne"
Zgłoś
Avatar
heidegreen 2022-07-19, 10:32
Śmieszne to było
Zgłoś
Avatar
Lee225 2022-07-19, 12:52
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku, ładna pogoda jest. Kup sobie prawdziwe piwo i wyjdz z domu. Tym samym nic tu nie pisz już.



Nie ośmieszaj się już. Chciałeś być twardy, wygadywać głupoty ,a po dwóch zdaniach uderzających w twoje podejście do życia i inteligencję psychika Ci mięknie i wypraszasz mnie na piwo nazywając mnie chłopczykiem.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów