18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
Lubieketchup 2024-07-12, 15:02 3
Żyj z taką ja pierdole 😬😬😬😬
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-07-12, 15:53
SokZtućka napisał/a:

Nie wstawiajcie takich gówien, nie oglądać tego



Nie mów mi co mam robić. Wystarczy że rząd to robi.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2024-07-12, 17:43
Pierre_Dolec napisał/a:

Baba bez bolca...



tego normalny czlowiek nawet w rekawiczkach nie dotknie...
Zgłoś
Avatar
Morty999 2024-07-12, 18:06 2
xxbartxx32 napisał/a:

Szczepionki działają To dopiero początki, poczekajmy jeszcze z dwa, trzy lata...



Widzę ze nie tylko ja i kilka innych osob widzi powiązanie. Też mi to przeszło przez myśl zwłaszcza słyszac widzać po znajomych ile rozwodów jest w ciagu ostatnich dwóch lat ( chuj że po 3 dzieci domy pobudowane chłop nie wie co sie dzieje nie dogadasz sie). Nagle babom jakbyś coś kurwa przełączył w głowie. Mnie niestety podobna sytuacja spotkała na szczescie bez slubu i dzieci xd tylko nie chce mi sie wierzyć ze z osoba która spedziłeś kilka lat było wszytsko ok i nagle cyk zastanawiasz sie kim ta osoba jest.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-12, 18:21 1
Kopa w ryj by dostała ta pyskata krowa ode mnie.

[ Dodano 2024-07-12, 18:42 ]
Morty999 napisał/a:

Mnie niestety podobna sytuacja spotkała na szczescie bez slubu i dzieci xd tylko nie chce mi sie wierzyć ze z osoba która spedziłeś kilka lat było wszytsko ok i nagle cyk zastanawiasz sie kim ta osoba jest.



Pewnie znalazła sobie lepszego bolca. Przystojniejszego chada, bogatszego z lepszym zawodem, statusem materialnym, itp... Ciesz się, że nie poszedłeś za modą i nie wziąłeś ślubu z kurwiskiem "bo tak wypada", a nie daj buk jak byś dzieciaka jej zrobił, to dopiero chujnię byś miał w postaci alimentów 1200 ba gówniaka i zakaz widywania, ew. tatuś na niedzielę...
Kolejny przykład, że jeśli chodzi o stosunki męsko- damskie, to tylko zalać piździsko i gardziel nasieniem i nara, następna.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-07-12, 19:09
Przestawiłem się w tryb czekania na wypadnięcie cycka z bluzki i tylko dzięki temu dało się obejrzeć. Jak w codziennym życiu😉
Zgłoś
Avatar
Morty999 2024-07-12, 19:55 1
Baronessa napisał/a:

Kopa w ryj by dostała ta pyskata krowa ode mnie.
Pewnie znalazła sobie lepszego bolca. Przystojniejszego chada, bogatszego z lepszym zawodem, statusem materialnym, itp... Ciesz się, że nie poszedłeś za modą i nie wziąłeś ślubu z kurwiskiem "bo tak wypada", a nie daj buk jak byś dzieciaka jej zrobił, to dopiero chujnię byś miał w postaci alimentów 1200 ba gówniaka i zakaz widywania, ew. tatuś na niedzielę...
Kolejny przykład, że jeśli chodzi o stosunki męsko- damskie, to tylko zalać piździsko i gardziel nasieniem i nara, następna.



No własnie nawiazuje do tego co sie dzieje na filmiku a nie bolec na boku i to kilka przypadków ludzi ktorych znam nagle baba dostała pierdolca w przeciagu roku bez powodu taki atak choroby psychicznej. Albo odklejka że nagle bedzie wychowywać dzieci w stylu sredniowiecznym bez mycia bez leków itp naukla w domu xd jakies szamańskie leczenia
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-12, 20:50 1
Bryla na pół ryja, żeby na wakachach arabska sperma nie piekła w oczy.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 22:44 1
Ratownik do faceta:
- dlaczego nie ratował pan tonącej żony ???!!!
- a skąd mogłem wiedzieć, że tonie; darła mordę jak zawsze co dzień.
Zgłoś
Avatar
Bullet991 2024-07-13, 10:14
Powinni ją w locie wysadzić bez spadochronu. Osoba toważyszaca podziękowała by później.
Zgłoś