18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Pani padła na siłowni
GeorgeHarvey1 • 2022-12-08, 20:52

Nie przeżyła. Dlatego nie ćwiczę

2022-12-08, 23:19
Gruba w czarnym dyrygentka zamieszania. Sama spasionej dupy nie ruszy, tylko każdemu pokazuje co robić. Może to jakieś szkolenie a ona jest instruktorką?

2022-12-08, 23:24
Znajomy na siłce wyciskając sztangę też dowiedział się co to tętniak... Przeżył i jest na wózku.

2022-12-08, 23:28
Jak zrobiła przysiad to wydała z siebie ostatnie tchnienie (pierda) i życie z niej uszło

A tak a propos dyskusji o covid:

Gdzie jesteś GRYPO!!??!??
Gdzie te reklamy które były co roku na jesień o szczepieniach przeciwko Tobie?
:mrgreen:

2022-12-08, 23:34
Will70 napisał/a:


Słyszeliście kiedyś o chorobach serca albo udarach? Ludzie umierają w różnym wieku, pie**olenie o covidzie w tym kontekście to gówniarskie popłuczyny.
Właśnie znajomy koleś z Australii ledwo przeżył swojego covida, czego i wam życzę. Popaprańcy.



daj spokój, szury się muszą zesrać o szczepionkach przy zwykłym filmiku z zawałem na siłowni , bo przecież nie byłyby inaczej szurami

2022-12-09, 00:04
xxmercy napisał/a:


Will70 napisał/a:

Słyszeliście kiedyś o chorobach serca albo udarach? Ludzie umierają w różnym wieku, pie**olenie o covidzie w tym kontekście to gówniarskie popłuczyny.
Właśnie znajomy koleś z Australii ledwo przeżył swojego covida, czego i wam życzę. Popaprańcy.


daj spokój, szury się muszą zesrać o szczepionkach przy zwykłym filmiku z zawałem na siłowni , bo przecież nie byłyby inaczej szurami



wygląda jak zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, najpewniej wynik przykrych doświadczeń z dzieciństwa

2022-12-09, 00:06
Manolito666 napisał/a:

Najważniejsze że wcześniej zaktualizowała paszport covidowy



tak i ziemia jest płaska, a 5g zabija.
japie**olek***a i takie ameby mają prawa jak ludzie, i co gorsze prawa wyborcze.

2022-12-09, 00:28
Co się potem z taką popsutą zmywarką robi? Pszok czy jakiś skup? Bo an olx to chyba nikt nie weźmie?

Kupię taka jedną posuta. Myślę, że jeszcze bym ją wykorzystał :mrgreen:

2022-12-09, 01:11
Tak się patrzę, czytam... A chwilę później myślę "ja pierd...lę..."
Gdzie nie zajrzeć to albo polityka i szczekanie albo takie komentarze że hoj strzela...
Serio ludzie? Serio aż tak?
Wracając do filmiku i jego treści.
Zajebiście fajnie że pacjentki co się zebrały w około zamiast ratować albo chociaż ułożyć w pozycję boczną ustaloną zaczęły się wzajemnie pocieszać.
To jest zajebista rzecz, nie tylko to że sobie tam jakaś babka padła ot tak, choć przyczyna jest bardzo ciekawa, ale też to co się dzieje w około, prawie jak w Indiach.
Jeden padł? O no padł, ale spoko jest nas wielu.



2022-12-09, 01:30
O, przyszły szury sadolowe debile :lol:

Dobrze ze na zawaly serca i inne nie umierało przed 2020 rokiem kilkadziesiąt tysięcy Polaków rocznie… a nie, czekaj :lol:

Manolito666 napisał/a:

Siedemnaście lat przepracowałem w firmie farmaceutycznej. Wiesz ile lat trwa w Polsce dopuszczenie każdej szczepionki do użytku, nawet tej zatwierdzonej wcześniej w innych krajach? 7-10 lat. A dla dzieci i kobiet w ciąży drugie tyle. Więc nie pie**ol mi imbecylu o jakiejś oszczanej przez ryby wodzie.



Słabo pracowałeś :lol:

Szczepionka Influvac Tetra dla osob dorosłych, młodzieży i dzieci. Pierwsza powstała w 2013, dopuszczona u nas w 2017r. Nie całe 4 lata wystarczyło a ty coś mowisz ze conajmniej 13 albo i 20 :lol:

https://szczepienia.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2019/09/Influvac-Tetra-ChPL-08.2019.pdf

2022-12-09, 01:49
nudzimisiexd napisał/a:

O, przyszły szury sadolowe debile
Dobrze ze na zawaly serca i inne nie umierało przed 2020 rokiem kilkadziesiąt tysięcy Polaków rocznie… a nie, czekaj
Słabo pracowałeś
Szczepionka Influvac Tetra dla osob dorosłych, młodzieży i dzieci. Pierwsza powstała w 2013, dopuszczona u nas w 2017r. Nie całe 4 lata wystarczyło a ty coś mowisz ze conajmniej 13 albo i 20



Wiedziałem, że zdradzeni przez wojnę na Ukrainie covidioci rozpoczną jeszcze klangor. W 2013 opracowali szczepionkę na wirus, który został odkryty w 2019. Tu się jebnij i załóż kaganiec na głupi ryj.

2022-12-09, 02:05
Manolito666 napisał/a:

Wiedziałem, że zdradzeni przez wojnę na Ukrainie covidioci rozpoczną jeszcze klangor. W 2013 opracowali szczepionkę na wirus, który został odkryty w 2019. Tu się jebnij i załóż kaganiec na głupi ryj.



Niestety społeczność sadolu to w większości małpy albo i gorzej a ty jestes jednym z reprezentantów.

Gdybys choć minimum aktywności mozgu chciał użyć to Influvac bierze swoją nazwe od INFLUENZA i VACCINE. Czyli szczepionka na grype której jak dobrze wiadomo nie „odkryto” w 2013 :lol:

Z reszta jestes jeszcze głupszy bo nie wskazałem nigdzie daty 2019 :lol:

Obaliłem tylko pie**olenie ze żeby wprowadzić szczepionkę do obrotu dla dzieci trzeba jakieś 14-20 lat co jest fikcja do zweryfikowania w mniej niż 4 minuty. Ale No tak, wy nie wierzycie szury mediom ale wierzycie bez weryfikacji wszystkim losowym szurom na necie :lol:

Manolito666 napisał/a:

Wiedziałem, że zdradzeni przez wojnę na Ukrainie covidioci rozpoczną jeszcze klangor. W 2013 opracowali szczepionkę na wirus, który został odkryty w 2019. Tu się jebnij i załóż kaganiec na głupi ryj.



Myslalem ze jestes głupi ale się myliłem, ty jestes jeszcze głupszy :lol:

Wirusa nie odkryto w 2019 roku. Znów się nie wykazałeś.

Jak myślisz czemu wirus z 2019 nazywa się Sars Cov 2? :lol:

Ta dwójka to dla beki? :lol:

Nie, wirusa nie odkryto w 2019 roku a w roku 2003 gdy pierwszy raz pojawił się Sars Cov 1 .

No ale jak to przystało na szurskiego reprezentanta, ani wiedza ani inteligencja ani chęcią pozyskania informacji nie grzeszycie. Natomiast ego już bardzo, myśląc ze to wy jesteście tymi mądrymi którzy nawet nie potrafią dobrze czytać :lol:

2022-12-09, 02:58
Manolito666 napisał/a:

Siedemnaście lat przepracowałem w firmie farmaceutycznej. Wiesz ile lat trwa w Polsce dopuszczenie każdej szczepionki do użytku, nawet tej zatwierdzonej wcześniej w innych krajach? 7-10 lat. A dla dzieci i kobiet w ciąży drugie tyle. Więc nie pie**ol mi imbecylu o jakiejś oszczanej przez ryby wodzie.



Imbecyla to masz w lustrze przed sobą, ćwoku. Gdybyś cokolwiek miał wspólnego z medycyną czy farmacją, prócz sprzątania sracza, to nie pie**oliłbyś takich bredni.

2022-12-09, 03:16
Manolito666 napisał/a:

Wiedziałem, że zdradzeni przez wojnę na Ukrainie covidioci rozpoczną jeszcze klangor. W 2013 opracowali szczepionkę na wirus, który został odkryty w 2019. Tu się jebnij i załóż kaganiec na głupi ryj.



O, pisanego też nie rozumie. Tylko bluzgiem z zapowietrzonej buzi sapie...
EDIT: Tu się nieco rozpisałem się, ale powyżej @up i @up@up już wytłumaczyli wystarczająco dokładnie.

Przy okazji szybkości opracowywania nowych leków, są ciekawe wyliczenia. Gdyby w badania kosmiczne włożono taką samą ilość funduszy co w zbrojenia, już dawno ludzkość stanęłaby na Marsie, a na Księżycu i w punktach Lagrange'a mielibyśmy stałe bazy i fabryki...

Manolito666 napisał/a:

(...)szczepionkę na wirus, który został odkryty w 2019.


"Wyznawców naszej teorii płaskiej ziemi mamy na całym globie!!!" :D

2022-12-09, 04:14
mariusz3pl napisał/a:

Banda idiotów będzie się przepychać o covid i szczepienia. Były dobrowolne kto chciał to brał. Natomiast obowiązkowe szczepienia i te j***ne paszporty polsatu to jest lewacki twór chorych pojebów.



od lewicy wara

2022-12-09, 04:46
taylorswift napisał/a:

od lewicy wara



ch*j jej całej w dupę, w końcu lubi :mrgreen: