18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


Została za to ukarana

2022-12-05, 23:37
Monke napisał/a:

Bo na polskiej wsi nie mają kamer + jak mi dziecko auto skopie to też mu wyjadę tak jak samiec na filmie - czy to ok? To było pytanie retoryczne.
Niektórzy mają godność i honor, innym jest to obce.



gówniak może nie do końca ogarniać, ona jest dorosła i butując komuś samochód trzeba liczyć się z tym, że można za to dostać w mordę

2022-12-05, 23:58
Monke napisał/a:

Bo na polskiej wsi nie mają kamer + jak mi dziecko auto skopie to też mu wyjadę tak jak samiec na filmie - czy to ok? To było pytanie retoryczne.
Niektórzy mają godność i honor, innym jest to obce.



Ahhh, wzmianka o tej złej i zacofanej polskiej wsi, widać jakiś kompleks na tle narodowościowym, więc konstruktywna rozmowa raczej nie wchodzi w grę. Ale na to tzw. pytanie retoryczne i tak odpowiem - nie, nie jest ok i nigdzie nie pochwaliłem działań tego typka, jeśli to ma być jakaś próba przytyku. Trzeba mieć zdrowo nasrane we łbie, żeby z jakiegokolwiek powodu gonić jadący samochód z dwoma wypakowanymi testosteronem czy tam innymi środkami kafarami, kopnąć w drzwi i liczyć, że się nie zgarnie łomotu. Równie mocno nasrane we łbie trzeba mieć, żeby kogoś z tego tytułu obijać. A ta gadka o honorze oraz godności, błagam, jedna i druga strona są siebie warte.

2022-12-06, 06:29
Obstawiam że to kierowca BMW

2022-12-06, 08:23
prawidłowa reakcja, piwko dla hrabiego Czarnieckiego

2022-12-06, 10:07
Monke napisał/a:

Pokazał swoją męskość, niczym się nie różni od większości polaczków.



zamknij more dziurawcu

2022-12-06, 10:44

2022-12-06, 11:41
Monke napisał/a:

Cytuj  Monke • Wczoraj 23:03



kolejna antypolska feminazistka,co myśli,że jest lepsza bo opie**ala czarne kiełbasy.Pewnie tylko mokebe chce wjechać w te ulane dupsko

2022-12-06, 11:55
Monke napisał/a:

Bo na polskiej wsi nie mają kamer + jak mi dziecko auto skopie to też mu wyjadę tak jak samiec na filmie - czy to ok? To było pytanie retoryczne.
Niektórzy mają godność i honor, innym jest to obce.



Czyli umysł dorosłej kobiety można porównać do umysłu dziecka? Porównanie debilne i brak w nim logiki. :lol:

2022-12-06, 12:53
Zawsze na klatkach z małpami e zoo piszę "nie drażnić zwierząt" albo "nie pukać w szybę"
Pani na filmie ewidentnie wk***iła dwoje samców z rodu kałomocztonów i doznała wpie**olu czy też mówiąc w małpim dialekcie pawianich zalotów

2022-12-06, 13:03
Jakikolwiek przejaw agresjii powinien być gaszony w ten sposób. Albo przynajmniej gazem po ryju na ostudzenie.

2022-12-06, 13:51
przecież ten w dresie to Patryk Jaki, tyle że opalony

2022-12-06, 15:42
mygyry napisał/a:

Niech c**a mierzy siły na zamiary, sama pewno głośno domagała się multikukti i równouprawnienia.



Skąd wiesz?

2022-12-07, 09:33
Do tej pory za kare łachę robiła to w szoku że ktoś borciucha uderzył

2022-12-09, 16:04
na ch*j to k***isko stęka